Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 28, 2017 7:36 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

To było kilka minut po 22... powiem Wam, że miałam takiego stracha, że lepiej nie mówić, tylko "czekałam" aż albo będą chcieli mnie zgwałcić albo pobić nas na maksa..
Skarga już napisana - monitoringu brak, bo to stare tramwaje takie z lat 70 i 80... cud że to jeszcze jeździ... - tramwaj na korbkę...
Ano skandal, ale co zrobisz? Patologii jest pełno pośród nas...

Tak, tak z Łukaszem dobrze... ma tylko oko pobite - ale on od niedawna się zmaga z nerwicą, anemią i takie coś nie było nam potrzebne...
Na szczęście skończyło się tylko na kilku siniakach Łukasza, jednym moim... Ta ciąża nas uratowała od chyba najgorszego...
ser_Kociątko
 

Post » Nie sty 29, 2017 18:01 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

8O łooo Jesooooooo! lepiej żyć na zadupiu, to jak pobiją wiadomo na kogo skarżyć. I wcale nie żartuje, bo u nas tak było, w końcu kilku młodych poszło do więzienia. Nigdy nie wiadomo gdzie i na kogo się trafi :(

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sty 29, 2017 18:02 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Ale nie ma zdjęcia kota na piecyku, a fajnie by się mu zwisało :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sty 30, 2017 14:05 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Bo piec za gorący na to żeby koty na nim leżały :D

Atta - my mieszkamy na zadupiu - zachciało nam się jechać do Łodzi na romantyczną kolację... i mamy efekt... :x
ser_Kociątko
 

Post » Pon sty 30, 2017 14:24 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

O jacie kręce :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: Współczuję Wam! To musiało być okropne!
Teraz doceniam, że mój m. od 2 lat chodzi na kravmage i w sobotę zdał na kolejny poziom. Bo do tego posta tego nie doceniałam.

Wiem, że szok i strach, ale szkoda, że nie zrobiliście zdjęcia - czy pojechaliście na pogotowie? na obdukcje? Byłby to dowód. A motorniczy miał obowiązek zablokować drzwi i wezwać policje :strach:

Ten piątek to był jakiś fatalny - od rana czułam, że coś będzie źle, że lepiej nie wychodzić wcale i nic nie robić. I u nas też piątek skończył się kiepsko :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon sty 30, 2017 16:44 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Ja chyba też się zapiszę na jakiś kurs... samoobrony albo czegoś... doceń, bo to się zawsze może przydać, chociaż nigdy się o tym nie myśli, na czym ta kravmaga polega, to jest połączenie czegoś?

Nie, nie pojechaliśmy ani na policję, ani na pogotowie... było zimno, na najbliższy komisariat 15 km w jedną... 15 w drugą... na pogotowie 30km... czyli jeszcze dalej, a mieliśmy dość, teraz pewnie byśmy pojechali...
Motorniczy nie chciał chyba sobie problemu robić, na niego skarga poszła wraz z numerem tramwaju, trasą wszystko...

A u Was co się stało? Chociaż u nas to taki feralny był czwartek...
ser_Kociątko
 


Post » Pt lut 03, 2017 20:07 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Krav maga to sztuki walki. W necie na pewno znajdziesz info o tym. Ja zawsze mojemu m. dogaduje, ze idzie na rytmike ;) dzis tez poszedl.

Jak sie czujecie?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt lut 03, 2017 20:58 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

W sumie już dobrze. Zostały tylko resztki siniaków :)

Koty "zadowolone" , więcej mokrego mniej suchego powoli rezygnujemy z suchego, zjedzą to co im zamówiłam wcześniej, a tak to będziemy tylko na mokrym stopniowo wprowadzając BARF :)
ser_Kociątko
 

Post » Czw lut 09, 2017 1:18 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Dobrze,ze nie dodałaś kolejnych zdjęć swoich smakołyków, bo to strszzzzzzznie rozprasza, szczególnie o takiej porze ;) Ale... zawsze mozesz pokazać ,jak koty szamają :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 09, 2017 9:46 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Spoko, dzisiaj wrzucę kolejne fotki jedzonka, kotów itd :D :D ale pod wieczór, bom zawalona robotą po uszy!
ser_Kociątko
 

Post » Czw lut 09, 2017 19:26 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Czekamy:)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw lut 09, 2017 23:46 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Następny raz wzywaj policję natychmiast!
Opisy debili, złapią prędzej czy pózniej.
Dobrze ze noży nie mieli, czy czegoś gorszego.

A moj teściu zawsze mi powtarza żebym nosiła mały gaz w kieszeni na takie elementy.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt lut 10, 2017 15:58 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

Matko, wczoraj siedziałam nad robotą do 23 i nie miałam czasu już na nic, ale już nadrabiam zaległości!
Teraz też już noszę gaz ze sobą, bo się boję, a często wracam po 22 do domu i to sama...

Lecą fotki: - przedsmak resztę wrzucę jak Łukasz wróci bo mi zakosił przypadkiem telefon :D
Robiłam tort piętrowy na 50 rocznicę dziadków
Obrazek

chałka
Obrazek

suszony schab w kolendrze, będzie gotowy za 2 tygodnie
Obrazek

pieczony pstrąg w cytrynie
Obrazek

schab w glazurze paprykowo - miodowej
Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Pt lut 10, 2017 20:57 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

O mamo

Mam slinotok
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia, Nul i 98 gości