Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 13, 2017 9:46 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

z Kanią to wszystko nie jest takie proste... Bardzo możliwe, że pójdzie do domku w lutym, ale do lutego nadal trzeba ją utrzymywać, karmić, żwirek wymieniać i leczyć w razie W. To dość problematyczny kot...

Kubuś ma full wypas :)

Byli u nas w poniedziałek fachowcy od gazu, wymienili nam instalację gazową na butlę 11kg, zgarnęli 250zł, za 10 minut pracy... ech. No ale przynajmniej działa ładnie.

W poniedziałek znów musimy kupić brykiet do kominka, zrobić zapas już do Nowego Roku, bo udało się załatwić transport i znów trzeba wyskoczyć z 200zł...

W piątek będę robić zamówienie w zooplusie dla pochłaniaczy jedzenia, mam rabat 20zł za polecenie znajomemu, koszt w koszyczku 150 zł już po rabacie.

Zakupy świąteczne... nawet szkoda mi się denerwować, ciężki to miesiąc dla nas.
A jeszcze w styczniu/lutym musimy kupić termę do grzania ciepłej wody.

No to sobie ponarzekałam.

Słoneczko dzisiaj ładnie świeci, koty od rana krzyczą, że głodne. Uciekam, więc dać im jeść, a potem pracować, chociaż mam lenia takiego, że to głowa mała :( Tekst, który teraz piszę, to wywiad z 7 osobami na raz... Nudny jak flaki z olejem :(
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 12:11 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Czasami trzeba ponarzekać. Mi też nie raz się ulewa złość.
Ja lubię pisać i normalnie zazdroszczę Ci tego pisania :D Przez to tak dużo piszę na forum :ryk:

Powiem Ci, że masz bardzo niski ten rachunek w zooplusie. U mnie przy dwóch kotach oszczędny to był ok 250 zł.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 12:34 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Bo to już 2 zamówienie w tym miesiącu i tylko na prezenty, normalnie jest dużo wyższy :ryk: :ryk: w zeszłym miesiącu całkowity koszt zooplusowy na 6 kotów + pies wyszedł mi 430 zł... + zapas z zeszłego zamówienia, który był w szafce :ryk: :ryk:

Ogólnie pisać lubię, ale nie wywiady o doradztwie zawodowym i ciągle o tym samym :| :|

Ale już nie narzekam :D Wylałam z siebie żale :D Dzięki, że to czytacie.
Dzisiaj wieczorkiem powstawiam kolejne fotki :)
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 12:37 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Aa no wlasnie sie zdziwilam ta kwota. Ja tez mysle nad kolejnym zamowieniem :strach: niby pelno jest ale jakos tak jakby maly wybor. I to almo chyba juz sie znudzilo choc nie jedza codziennie. A zostaje na talerzach. Chyba musze zrobic tak, że almo schowam i bede wyciagac jedynie od czasu do czasu.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 12:40 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

U nas almo to mega przysmak, raz w tygodniu :D :D
Przecież Ty masz zapas jak na wojnę :ryk: :ryk: i już kolejne zamówienie? Wiem, że to brzuchy przepastne :ryk: wczoraj mi zeszło 800gram mokrej Animondy i 400gram Granaty... nie licząc chrupek i mięsa :strach: :strach:
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 12:44 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Nawet nie tyle, że brzuchy bez dna, co wybrzydzające. I to wszystkie trzy. Ile wyłożyłam - 200 gr catz fine food, 170 gr almo, 100 gr catz fine food kangur, i mus albo 70 gram, tak połowę wyrzuciłam - a właściwie to głównie almo kurczak i tunczyk z ryzem bo im się już zbrzydł, a kupiłam 18 puszek aż! :twisted: Kangura za to ciągle za mało :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 12:50 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

A to dzienna dawka?
Nie wiem, jak tego dokonałaś, że Kubuś zaczął wybrzydzać, trzeba przyznać, że do tego masz talent niesamowity :D :D
Ja teraz na święta zamawiam kangura, zobaczymy jaki efekt będzie :D
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 12:57 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Dzienna ;)
No nie dość, że wybrzydza jak starsze siostry, to marudzi jak i one. Chodzi taki po mieszkaniu i popiskuje pod nosem. Coś tam do siebie mamrocze. Reaguje też na imię i odpowiada. Mówię Kubuś, a on tak jak Tosia "Iiii?" Dziś mi się w nocy wgramolil do łóżka na Tosiową poduszkę. Trochę był niepewny. Ale powiedziałam "no chodź" i od razu przyszedł po kołdrze na poduszkę od Tosi. Wywalił się i żądał aby go miziać po głowie. Tak właściwie to się zachowuje jak mój Maciuś.
Póki co to on chce robić wszystko to co Tosia i Marysia. Widział, że Tosia ma poduszkę u mnie na łóżku skąd obserwuje przedpokój, to się ułożył wygodnie i obserwował jak i Tosia. No, ale poduszka musi zostać od Tosi, bo Tosia ze mną śpi na niej od bardzo dawna i nie chcę żeby straciła swoje miejsce, ale Kubuś może położyć się obok. No, ale na razie robi to co starsze. Myślę, że dojdzie do swoich ulubionych miejsc.
Teraz śpi na szafie w ulubionym pudle od Marysi :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 14:13 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

No to przykro mi, że wybrzydza i marudzi :(
Ale mam nadzieję, że jednak mimo wszystko go kochasz :D :D Nadrabia słodkością i puchatością :D
On chce robić wszystko to co dziewczyny, bo chce być akceptowany, więc podpatruje i naśladuje :D
A może i mu tak zostanie, tego nigdy nie wiadomo :)
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 14:27 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Przecież nie napisałam tego w negatywnym znaczeniu.. ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 15:20 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Uff, bo już się przestraszyłam...

No nic idę dalej tłuc ten wywiad... :x
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 15:27 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Myslalam że to widac że pisze to z żartem ;( :(
Przeciez bym tak nie pisala na powaznie. Mowie o nim tak samo jak o dziewczynach.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 15:47 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

Wiem, wiem, może ja dzisiaj mam jakiś zły dzień i doszukuję się problemu tam gdzie go nie ma... Nie wiem. Marzę by ten dzień się skończył.
Piszę ten wywiad, i co chwilę mi się coś zacina na odsłuchu... wrrrr... Jak mam już dość, a tu jeszcze 1,5h tego badziewia mi zostało :x
ser_Kociątko
 

Post » Śro gru 13, 2017 16:01 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

No a to, że Kubus wybrzydza to w pozytywnym znaczeniu mowilam. Bo nie je jak smok. Wiec nie bede musiala otwierac kilograma karmy mokrej na dzien. ;)
I na pewno otylosc mu nie grozi ;) glod tez nie, bo w miseczkach zawsze cos zostaje na czarna godzinę, choc i tak ja daje kotom kilka razy na dzien jesc mokre. Ale dopiero ogarniemy temat jedzenia :)
Ostatnio edytowano Śro gru 13, 2017 16:13 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 13, 2017 16:09 Re: 5 kotów w domu! Kubuś w nowym domku!

„Tak właściwie to się [Kubuś] zachowuje jak mój Maciuś.”

Przepraszam, że tak się włączę do Waszej rozmowy, ale to jedno zdanie rozwiewa wszystkie wątpliwości :D :201461 :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 54 gości