Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 18, 2017 20:23 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

A może to Fryderyk wykorzystał właśnie jedno ze swoich dziewięciu żyć...??
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 18, 2017 22:16 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Jak można ZAPOMNIEĆ zamknąć drzwi przy takim zimnie na dworze? :evil:
Dobrze że się kocio odnalazł. :201461

[*] dla nieznajomego biedaka
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34169
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Sob lis 18, 2017 22:23 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

No ja właśnie nie wiem... Ale ludzie nie przestaną zaskakiwać nigdy chyba.... :(
ser_Kociątko
 

Post » Sob lis 18, 2017 22:25 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Jak mozna w ogole zapomniec zamknac drzwi - facet w domu ma zaslony w drzwiach zamiast drzwi?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 18, 2017 22:26 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

klaudiafj pisze:Jak mozna w ogole zapomniec zamknac drzwi - facet w domu ma zaslony w drzwiach zamiast drzwi?

Facet pewnie w ogóle nie ma drzwi w domu. :twisted:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 18, 2017 22:27 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Może zawsze mama po nim zamyka?
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 19, 2017 20:47 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

ser_Kociątko pisze:Może zawsze mama po nim zamyka?

albo sekretarka

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 19, 2017 20:56 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

A może ma obrotowe? :ryk:
Współczuje takich wrażeń.

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Nie lis 19, 2017 21:09 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Wiecie co... ja kiedys wychodzac z domu nie domknelam drzwi i zamknelam zamek. Sabinki caly dzien siedzialy przy uchylonych drzwiach, to cud, ze nie wyszly, ze nikt nie wszedl...
Zawalu dostalam wkladajac klucz w zamek a tu drzwi sie otwieraja...

Od tamtego dnia zawsze popycham drzwi po zamknieciu. W zyciu by mi do glowy nie przyszlo, ze moze si tak zdarzyc...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 20, 2017 10:29 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Ja zawsze sprawdzam drzwi po 2-3 razy...
No, ale Zuza Ty nie zapomniałaś, tylko się nie domknęły, a tu chłopak mówi, że zapomniał... to inna sytuacja ;)
Ale naprawdę cud, że nie wyszły.
Chociaz u nas tymczasy też nie wyszły, tylko dwa nasze, bo dopiero by był galimatias jakby tymczasy wyszły, one w ogóle nie znają terenu.
Fryderyk wrócił sam pod same drzwi... i to też można omawiać w granicy cudu, bo poza dwoma spacerami na szelkach po ogrodzie i jednym pobytem bez okolicy nie poznał.
ser_Kociątko
 

Post » Pon lis 20, 2017 10:33 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Nie no wiem, zapomniec to mi sie nie zdarzylo...

Kiedys jechalam do przyjaciolki na sygnale, bo opiekowalam sie jej kotami i nie pamietalam przekrecania klucza. Jak przyjechalam to sie okazalo, ze oczyeiscie zamknelam, no ale zawal byl.

Cale szczescie, ze dobrze sie skonczylo, stresu wspolczuje bardzo, bardzo...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 20, 2017 10:46 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Siwych włosów to mi z tysiąc przybyło.
Ale teraz mam nauczkę, żeby jeszcze po każdym dodatkowo sprawdzać drzwi.
No i kupiliśmy samozamykacz drzwi.
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 21, 2017 1:17 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Nas drażni, gdy mieszkańcy bloku nie zamykają drzwi klatki schodowej, bo mieszkając na parterze ciągnie ten chłód do domu. A tu proszzz.. znalazł się taki,co nie potrafi zamknąć drzwi prywatnego mieszkania :x Tacy to chyba mają służących, którzy za nich wszystko robią.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lis 21, 2017 7:08 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Ciężko powiedzieć... Ale na pewno dało mu to do myślenia.

Na szczęście u nas już wszystko ok, Fryderyk je, kuwetuje a na widok otwierających się drzwi włazi do łóżka :D

Wczoraj Łukasz kupił brykiet do kominka, no i żeby było śmieszniej, 10 worków jest bukowych, 2 nie zauważył i kupił z mdf'u... rozpaliłam w domu, a wszędzie było czuć zapach stearyny ... masakra - nigdy więcej. różnica na worku 1zł, a jakość palenia kosmiczna...

Robiłam zamówienie w zooplusie, wczoraj przyszło, zapłaciłam kurierowi, zabieram paczki do domu i co się okazuje?! Zamówienie jest, a i owszem na moje dane, ale zawartość paczki nie moja, żarcie dla rybek i świnek morskich... zrobiłam raban - przyznali 20% rabatu na następne zakupy, dzisiaj kurier ma zabrać to błędne zamówienie no i zobaczymy, co dalej, czy oddadzą forsę, czy doślą moje zamówienie.
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 21, 2017 18:07 Re: 6 kotów w domu, jednak żyje! Alarm odwołany! Odnalazł si

Rodzina się nam powiększa :)
Prawdopodobnie :)
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 38 gości