Annuszka [*] & Pafnucy & Leon pies <3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 03, 2019 11:01 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Ale u Was super zmiany.
Leon fajny, taki śmieszny.
Czekam na zdjęcia Leona z Kotami, to może być fajna przyjazn. Niech się tylko piesio oswoi.
A Ty masz serce pełne miłości :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lut 04, 2019 23:55 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Foteczki Leoś i koty przeczuwam wkrótce, już razem leżą na sofie tylko ja po środku :mrgreen:

Leoś jest u mnie dokładnie tydzień. Póki co mamy: osobowość skrajnie uległą (nie chcę myśleć co ten pies przeżył), emocje powodują u niego bezwiedne oddawanie moczu i pracujemy nad poprawą pewności siebie. Głaszczemy klatkę piersiową i boki, nie patrzymy sobie w oczy i nie głaszczemy pieska po głowie/karku. Nie witam się z nim ochoczo, czekam aż się wyciszy, przepuszczam go w drzwiach i dostaje jeść pierwszy :smokin: Dzisiaj pierwszy dzień bez popuszczania. Leoś szybko się wycisza i jest bardzo grzeczny, za to bardzo intensywnie rozbraja kocie zabawki, psie zupełnie ignorując. Śpi na kocyku, ale jeśli nie ma na nim Leosia, to na pewno będzie tam Czorny :ryk:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Wto lut 05, 2019 14:39 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Możesz mi podać adres na pw?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 05, 2019 16:43 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

ewar pisze:Możesz mi podać adres na pw?


Poszedł priv :1luvu:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Wto lut 05, 2019 19:01 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Dzięki :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 28, 2019 23:02 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Kilka foteczek z naszego wspólnego życia. Leoś jest psem na wskroś grzecznym, ale jednak z pewnymi problemami emocjonalnymi, z którymi póki co skutecznie walczymy. Miał przegląd weterynaryjny i wyniki wyszły książkowe. Daje sobie radę coraz lepiej, chociaż nadal boi się dużych psów, szczególnie szczekających, i dużych mężczyzn. Nie boi się jednak mojego nowego partnera, mam wrażenie że wszystkie zwierzęta bardzo go lubią a Pafnucek przybija z nim baranki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dawaj mnie tu madka pełną miskę a nie zdjęcia robisz:

Obrazek

Obrazek

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Czw lut 28, 2019 23:18 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Jakie cuda . Ślicznoty!!
Jak reagują koty? Bo że zdjęć wydaje się pełny luz :)
Tworzycie zgrany zespół!
Ślicznie :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw lut 28, 2019 23:24 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Koty na luzie, azyl mają w sypialni gdzie Leoś nie wchodzi i grzecznie trzyma się zakazu. Poza tym bardzo neutralnie reagują wzajemnie na swoje zapachy i bez problemu leżą razem na jednej sofie. Na balkonie też razem. Dobre decyzje podjęłam :ryk: :smokin: :piwa:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt mar 01, 2019 10:48 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Ewar, parapetnik został opanowany przez koty, ale kocyk i poduszeczka są we władaniu Leosia, śpi sobie na kocyku i czasami z głową na podusi. Dziękujemy :1luvu:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt mar 01, 2019 11:26 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Cieszę się, dzięki za zdjęcia :1luvu: Cudne zwierzątka :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 15, 2019 11:17 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

Pies chciałby posiedzieć z kotem na sofie. Mina kota mówi wszystko:

Obrazek

❤️

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt mar 15, 2019 16:00 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

A wiesz, że prawie dwa tygodnie temu dwie stalowowolskie koteczki zamieszkały na łódzkim Widzewie? Krówcia Klarcia i marmurka Pelasia. Nie moje wprawdzie, ale to ja zajmowałam się ich adopcją, więc jakby trochę jednak moje. Śliczne siostrzyczki, ale trochę jeszcze wystraszone. Domek mają super.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 15, 2019 16:23 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

ewar pisze:A wiesz, że prawie dwa tygodnie temu dwie stalowowolskie koteczki zamieszkały na łódzkim Widzewie? Krówcia Klarcia i marmurka Pelasia. Nie moje wprawdzie, ale to ja zajmowałam się ich adopcją, więc jakby trochę jednak moje. Śliczne siostrzyczki, ale trochę jeszcze wystraszone. Domek mają super.


:1luvu: Cudowna wiadomość. Stalowowolskie kotki rządzą Widzewem :smokin:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt mar 15, 2019 16:55 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

A jak tam jakies postepy w relacjach kocio psich?

Fajna fotka :D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt mar 15, 2019 17:07 Re: Annuszka & Pafnucy & Leon pies "prawieterier" <3

PixieDixie pisze:A jak tam jakies postepy w relacjach kocio psich?

Fajna fotka :D


No właśnie tak pies czasami zupełnie na przypał kładzie się koło kota który najpierw jest zdziwiony ale potem na dziobie pojawia się błogi spokój i kot dalej śpi :ryk:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości