Moje 2+1 Tofiś [*], Kubuś za tęczowym mostek [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 29, 2016 18:21 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

mir.ka pisze:Basieńko nasz każdy ukochany zwierzaczek jest wyjątkowy , niepowtarzalny i na zawsze zostanie w naszym sercu :1luvu:


Masz rację Mireczko :1luvu: :1luvu:

klaudiafj pisze:Piękny :placz: :placz: :placz: [*][*][*]


:1luvu: :1luvu: :1luvu:


MonikaMroz pisze:Basiu bardzo, bardzo mi przykro :placz: :placz: :placz:
Tofisiu, słonko będę zawsze o Tobie pamietać. Bardzo Cie kochaliśmy :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Moniczko :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Myszolandia pisze:nie mogę :crying: :(


ehhhh Sylwunia, takie życie...


Danusia pisze:Spij spokojnie mój najukochańszy Tofisiu [*]
Basiu przytulam mocno..........



Danusiu :1luvu: :1luvu: :1luvu:


anita5 pisze:Ogromnie współczuję....

:cry:

Poryczałam się.


:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:



PixieDixie pisze:Nadrabiam zaleglsci na forum... dostarlam do Was... i oczom nie wierze ...

Siedze i placze razem z wami...
Modlitwa o kota mnie dobila...rozlozyla na lopatki

Wiem co to strata bialaczkowego kota, jak walka o niego zbliza....

Tofisiu [**] czekaj tam na nas za TM.

Miraclle trzymaj sie... masz jeszcze o kogo walczyc... jestesmy z Toba!



:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Takie życie, nic nie jest nam dane na zawsze ani nikt.
Najważniejsze, żeby miały szczęśliwe życie.
Szkoda tylko, że ta choroba jest taka bezlitosna, nigdy nie wiadomo jak i na co odejdzie nasze futro....


mir.ka pisze:

Kubusiu poradziłeś sobie juz z tym mięskiem? zjadłeś wszystko?



Ciociu duża wzięła mi to mięsko :roll: ale gryzłem i jadłem ile zmieściłem do brzuszka :mrgreen:
Dzielny Kubuś :mrgreen:



bozena640 pisze:Zaglądamy :) I o Kubusia :1luvu: :1luvu: :1luvu: pytamy :wink:


Bożenko Kubuś troszeczkę smutny chodził ale kupiłam mu obróżkę z feromonami i zapodałam anty stresowo zylkene od wetki i jako tako dał radę w tym pierwszym stresie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Wto mar 29, 2016 18:28 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Witajcie Cioteczki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dziękuję za życzenia świąteczne, przepraszam, że sama do Was nie zajrzałam z nimi, ale nie dałam rady tu wchodzić i pisać. Potrzebowałam czasu.
Życie toczy się dalej, powoli otrząsnęliśmy się. Świadomość, że odszedł w spokoju mój Tofiś dużo daje. Do teraz mam przed oczyma jak ociera się o mnie i dostaję od niego baranka zaraz po podaniu narkozy kiedy jeszcze nie działała. Wiem, czuję, to było podziękowanie za to, że pomagam mu odejść, za miłość, opiekę...

Kubuś przez pierwsze kilka dni był nie sobą, sprawiłam mu kapsułki zylkene na stres i obrożę z feromonami. Teraz pewnie wchodzi do pokoju i śpi w nim.
Minęły dziś dokładnie dwa tygodnie.
Niestety jak to w życiu bywa los bywa pokrętny i chyba nie chce dać nam odpocząć od wizyt...
Zauważyłam dziś popołudniu jak Kubuś ma nieprawidłową reakcję źrenic. Lewa jest cały czas rozszerzona i dość mało się mniejszy, a prawa ok. Wygląda to dość śmieszne ale nie jest...
To chyba objaw neurologiczny, jutro jedziemy do wetki.
Zmiany neurologiczne u kotów z FeLV też się zdarzają i bywają niebezpieczne, aż nie chce myśleć o czym to może świadczyć.
Chyba jednak stres zadziałał po odejściu Tofisia i do tego tyle lat z chorobą.

Jesteśmy dobrej myśli, zobaczymy do wetka powie :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Wto mar 29, 2016 21:11 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

O matko... scielo mnie z nog...

Trzymamy mocno kciuki i jestesmy dobrej mysli!! Bedzie dobrze!
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro mar 30, 2016 8:58 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Kubusiu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 30, 2016 18:09 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

PixieDixie pisze:O matko... scielo mnie z nog...

Trzymamy mocno kciuki i jestesmy dobrej mysli!! Bedzie dobrze!


Takie nieprzewidywane choróbsko.
zaraz napiszę więcej :ok:


mir.ka pisze:Kubusiu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Mireczko :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Śro mar 30, 2016 18:16 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Sprawy mają się następująco.
Rano oczka Kubusia reagowały dobrze, w ciągu dnia zauważyłam, że to lewe jednak reaguje gorzej z opóźnieniem. Jest to mała różnica, w sumie jak ktoś o tym nie wie to może nawet tego nie zauważyć.
Początkowo w gabinecie nie było widać ale później wetka jeszcze raz oglądała i widziała różnicę.
Krew poszła do badania morfologia dobra poza nieznacznym spadkiem erytrocytów.
Biochemia bardzo dobra, nawet poszedł do zbadania stosunek albumin do globulin żeby wykluczyć FIP. Wiecie jak to jest przy białaczce... a wtedy pojawia się objaw neurologiczny.
Wetka stwierdziła, że jak się za bardzo rozluźni lub zestresuje to naczynia się kurczą i chce mu wprowadzić leki rozszerzające naczynia.
Osłuchowo serduszko też coś nie bardzo jej się widzi więc zapobiegawczo da mu leki rozrzedzające krew, bo ECHO serca odpada. Za bardzo się spina, jest okrąglutki do tego i jeszcze stresowy, a przy takim badaniu nie można podać leków uspokajających.
Takie zmiany neurologiczne przy sprawach kardiologicznych też mogą wystąpić.
Jutro jestem umówiona po leki i po rozpiskę jak podawać.

Kubuś wesoły, je ładnie, ogólnie kot pełen życia :ok: :ok: :ok: :ok:
Będziemy obserwować jak będzie po lekach, pewnie za tydzień czeka nas kontrolna wizyta i stres, ale mus to mus :roll:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Śro mar 30, 2016 20:47 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

A cos pod katem mozgu? Jakies zapalenie albo cos wykluczone?
NAsza Coco miala objawy neurologiczne (bardziej ruchowe) prawdopodobnie wskutek obrzęku mozgu...


DObrze, tak trzymac! Jest dobrze i bedzie! Miziaki dla Kubusia! Ma swietne wyniki :) TRzymamy mocno kciuki :) I czekamy na wiesci.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro mar 30, 2016 23:09 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

My też potrzymamy :ok:
Tu jesteśmy http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=152188
Człowiek szczęśliwy to nie ten, który wszystko ma, ale ten, który cieszy się wszystkim, co ma.
Gabi 14.07.2016 (*), Duffy 06.04.2009 - 02.11.2020 (*)

bozena640

 
Posty: 28669
Od: Nie sty 11, 2009 17:23

Post » Czw mar 31, 2016 17:03 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Bardzo przykro :(

Ale racja, trzeba myslec o tym ile szczescia mial...

Zdrowia dla wszystkich!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt kwi 01, 2016 14:06 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Ojoj Kubusiątko nasze kochane, zdrówka Ci życzymy :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt kwi 01, 2016 21:54 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Biedak tez rozpacza po starcie i się mocno stresowuje :cry:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob kwi 02, 2016 19:15 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Trzymamy pazurki za Kubusia :1luvu: :1luvu: :ok:
Będzie na pewno dobrze, musi być !!! :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Sob kwi 02, 2016 21:01 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

Jakies nowe wiesci ??
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro kwi 06, 2016 11:24 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

PixieDixie pisze:A cos pod katem mozgu? Jakies zapalenie albo cos wykluczone?
NAsza Coco miala objawy neurologiczne (bardziej ruchowe) prawdopodobnie wskutek obrzęku mozgu...


DObrze, tak trzymac! Jest dobrze i bedzie! Miziaki dla Kubusia! Ma swietne wyniki :) TRzymamy mocno kciuki :) I czekamy na wiesci.



Zapalenie wykluczone.
Ruchowo też był sprawdzany.

To albo neurologia albo kardiologia.
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Śro kwi 06, 2016 11:25 Re: Moje 1+1, Kubuś FeLV+, Dżulka. Odprowadziłam Tofisia [*]

bozena640 pisze:My też potrzymamy :ok:



Bożenko :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 131 gości