Behemot X Ostrożny optymizm

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 24, 2014 21:42 Re: Behemot X

sunshine pisze:AYO to Ty jesteś taki klikacz jak ja :oops:

Witamy się serdecznie :1luvu:


Sun - ja jestem z epoki Gutenberga niejakiego, oraz z pokolenia ludzi piszących piórem ze stalówką :smokin:
A jeżeli chodzi o fora, internet, wstawianie i wysyłanie fotek, oraz inne takie visty, to działam metodą prób i błędów, oraz przy wsparciu przyjaciół.
I dlatego byłam tak radosna, że znowu się UDAŁO. :kotek:

Edit:

Miałam ostatnio do czynienia z drukiem polecenia przelewu zrobionym w excelu.
UŚ. Paszkudztwo. :x
Tym niemniej zwalczył żem go był.
He.

:smokin:
Ostatnio edytowano Sob paź 25, 2014 6:31 przez AYO, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pt paź 24, 2014 21:54 Re: Behemot X

Villentretenmerth pisze:Piękny wąpirz książkowy. :mrgreen:


Witam Smoka :smokin:

A jak taki utulony i zaśnięty na jament to się Smokowi nie podoba? Hę :smokin:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pt paź 24, 2014 22:24 Re: Behemot X

Megana pisze:Cichociemna sie melduje.


Widzę Cię również po tamtej str. lustra :smokin:

Przyznasz jednakowoż, że gościu ma powera :smokin:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Sob paź 25, 2014 16:19 Re: Behemot X

A ty wiesz, Gutenbergu, że ja też pisałam piórem ze stalówką i pamiętam jeszcze co to kleks?
A teraz mam ulubione 3 rodzaje długopisów, ale i tak prawie wszystko piszę na klawiaturze.
Ręcznie to już tylko się odpisuję gdzie każą albo gdzie muszę.
Obrazek
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa. J. Tuwim

babajaga

 
Posty: 9158
Od: Wto mar 18, 2008 15:30
Lokalizacja: Będzin

Post » Sob paź 25, 2014 16:49 Re: Behemot X

hehehe.....a ście pisały stalówką w obsadce, maczaną w kałamarzu ? Bo ja tak :mrgreen: I lekcje kaligrafii miałam w pierwszej klasie...Ale - jako że pisać nauczyłam się wieku lat 5 (czytałam od 4 roku życia), to od półrocza pierwszej klasy, dostałam zgodę na pisanie piórem WIECZNYM. I takowe, CHIŃSKIE otrzymałam na Gwiazdkę, A.D.1960 . Oczywiście atrament naciągało się z kalamarza.

I samoukiem komputerowym też jestem :mrgreen: Pięć lat temu TŻ kupił laptopa, ja kupiłam play na karte, moje synki przyjechali, zainstalowali przeprogramowany modem, po czy stwierdzili tu włączasz, tu wyłaczasz, czytać umiesz, dasz radę. Nie miałam innego wyjścia - musiałam dać radę :lol: :lol: :lol: Po trzech dniach miałam już konto internetowe w banku i zrobiłam pierwszy przelew.
Ostatnio - na nowym ( też uzywanym ) lapku sama wgrałam Windowsa, sformatowałam dysk, powgrywałam programy. I dumna jestem jak nie wiem co, nosa zadzieram do samych chmur :ryk: :ryk:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 26, 2014 10:23 Re: Behemot X

AAAApsik :roll: a miało byc :dzień dobry :roll:

Zainfekuję więc wąteczek cobym go szukac nie musiała :twisted:
Obrazek

Tatku-pamiętam :(
Obrazek

kotka doroty

Avatar użytkownika
 
Posty: 10409
Od: Nie mar 22, 2009 13:56
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 26, 2014 20:01 Re: Behemot X

Też przysiądę. Też samouk komputerowy jestem, ale takich cudów nie umiem.
Kałamarz i wieczne pióro miałam, takie maczane mnie ominęło, ale siedziałam w ławkach zielonych takich co to dziurę na kałamarz miały.
Gdy mój starszy syn poszedł do szkoły to zmiast długopisów dałam mu pióro na naboje i o b e r w a ł o mi się od wychowawcy za wprowadzanie przestarzałych metod :roll:

edit literówki i skróty myślowe poprawiłam
Ostatnio edytowano Nie paź 26, 2014 21:05 przez Bolkowa, łącznie edytowano 1 raz

Bolkowa

 
Posty: 6665
Od: Pon gru 03, 2007 20:29

Post » Nie paź 26, 2014 20:52 Re: Behemot X

izka53 pisze:hehehe.....a ście pisały stalówką w obsadce, maczaną w kałamarzu ? Bo ja tak :mrgreen: I lekcje kaligrafii miałam w pierwszej klasie...Ale - jako że pisać nauczyłam się wieku lat 5 (czytałam od 4 roku życia), to od półrocza pierwszej klasy, dostałam zgodę na pisanie piórem WIECZNYM. I takowe, CHIŃSKIE otrzymałam na Gwiazdkę, A.D.1960 . Oczywiście atrament naciągało się z kalamarza.

Pani, ludzie tyle nie żyją! 8O

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 26, 2014 21:06 Re: Behemot X

Megana pisze:
izka53 pisze:hehehe.....a ście pisały stalówką w obsadce, maczaną w kałamarzu ? Bo ja tak :mrgreen: I lekcje kaligrafii miałam w pierwszej klasie...Ale - jako że pisać nauczyłam się wieku lat 5 (czytałam od 4 roku życia), to od półrocza pierwszej klasy, dostałam zgodę na pisanie piórem WIECZNYM. I takowe, CHIŃSKIE otrzymałam na Gwiazdkę, A.D.1960 . Oczywiście atrament naciągało się z kalamarza.

Pani, ludzie tyle nie żyją! 8O

Małolat się odezwał :!: :D

Bolkowa

 
Posty: 6665
Od: Pon gru 03, 2007 20:29

Post » Nie paź 26, 2014 21:47 Re: Behemot X

Megana pisze:
izka53 pisze:hehehe.....a ście pisały stalówką w obsadce, maczaną w kałamarzu ? Bo ja tak :mrgreen: I lekcje kaligrafii miałam w pierwszej klasie...Ale - jako że pisać nauczyłam się wieku lat 5 (czytałam od 4 roku życia), to od półrocza pierwszej klasy, dostałam zgodę na pisanie piórem WIECZNYM. I takowe, CHIŃSKIE otrzymałam na Gwiazdkę, A.D.1960 . Oczywiście atrament naciągało się z kalamarza.

Pani, ludzie tyle nie żyją! 8O


Tyż tak uważam, dlatego w podpis wpisałam motto na następne lata :mrgreen:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 27, 2014 7:16 Re: Behemot X

Megana pisze:
izka53 pisze:hehehe.....a ście pisały stalówką w obsadce, maczaną w kałamarzu ? Bo ja tak :mrgreen: I lekcje kaligrafii miałam w pierwszej klasie...Ale - jako że pisać nauczyłam się wieku lat 5 (czytałam od 4 roku życia), to od półrocza pierwszej klasy, dostałam zgodę na pisanie piórem WIECZNYM. I takowe, CHIŃSKIE otrzymałam na Gwiazdkę, A.D.1960 . Oczywiście atrament naciągało się z kalamarza.

Pani, ludzie tyle nie żyją! 8O


Żyją, smarkulo :twisted:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 27, 2014 13:07 Re: Behemot X

Izka - Też dostałam chińczyka dośc szybko, bo chyba w drugiej klasie, ale na kaligrafię to się już nie załapałam. My wszyscy mamy jeszcze nawyk robienia konspektów, notatek z odnośnikami i tym podobnych rzeczy, podczas, gdy "dzisiejsza młodzież" kseruje sobie potrzebne kawałki.
A szkoda. Po jak wysilisz mózgownicę i rączke, to samo, niezauważalnie do główki wchodzi. :smokin:

Prawie zamknęłam ogród wczoraj. Wykopałam dalie, okopałam róże. Nabrałam baniak dyżurnej wody na kawę. Jeszcze tylko ubranko dla Generała i ostatnia tura grabienia. Smutno.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon paź 27, 2014 13:35 Re: Behemot X

AYO pisze:Też dostałam chińczyka dośc szybko,


A jaki to był szał :mrgreen: :mrgreen: chińskie pióra i chiński atrament to było COŚ. A teraz chińszczyzna jest synonimem bylejakości

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 27, 2014 13:40 Re: Behemot X

Słodki, miałem identycznego ! :D

Moder_20

 
Posty: 3
Od: Pon paź 06, 2014 13:39

Post » Pon paź 27, 2014 13:50 Re: Behemot X

Kiedy w grudniu zmarła moja przyjaciółka, zabrałam sobie na pamiątkę dwie fotki i właśnie chińczyka, który leżał zapomniany w szufladzie.Pamiętam, jak smiałysmy się z tego "sznytu" chińczykowego. :wink:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 279 gości