Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Szczur poszukiwany...Jest!!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 04, 2017 16:50 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Najprawdziwsza wiosna, zakwitła czereśnia i latają pszczoły. Koty w ogrodzie. Balbusia dzielnie połyka leki, w przyszłym tygodniu zrobimy badania. Tymczasem....
Pogoda piękna, dzisiaj gramy w piłkę, to znaczy dzisiaj kopiemy piłkę, a nie moje ręce. Chwila spokoju, dziecku trzeba dać zabawkę :P
Pięć i pół kilo Obisia w akcji :P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Wczoraj trochę popadało, Obcio wyprał skarpetki :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto kwi 04, 2017 17:28 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Szczur z Ikei przydałby się Obisiowi. :)

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo


Post » Pt kwi 07, 2017 19:12 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Jutro rano pobieramy krew Balbisi i sprawdzamy postępy leczenia nadczynności tarczycy, jak również parametry wątrobowe, bo było w jednym i drugim przypadku norma razy 5 :( , więc kciuki potrzebne.
Zimno i mokro. Łapki mokre. Skarpetki wyprane. Pozostała trójka w zdrowotnej normie, aczkolwiek Obciowi coś się z rozumkiem porobiło. Już nie tylko myśli, ale kombinuje i to całkiem sprytnie. Otóż przed oknem w kuchni jest daszek, na który Cosia nauczyła go wchodzić po drzewie. Ja musze wtedy otwierać okno w kuchni i wabić kota do domu. Cosia wabić się nie daje, bo to znakomita zabawa robić mnie w konia, ale Obiś załapał i niestety mu się spodobało. Jak wlazł do domu przez okno pierwszy raz, to dostał w nagrodę kocią kiełbaskę, którą uwielbia. I szybciutko zaskoczył, że jak wchodzi przez okno, to dostaje kiełbaskę :evil:
No to teraz mam Obisia bez przerwy za oknem :evil:
A do ogrodu przychodzi Brat. Identyczny prawie, poza rudą plamką na nosku. Brat jest spasiony i nie jest bezdomny. To gonię Brata.
I jeszcze przychodzi Paskudnik z krzywym ogonem, ale Paskudnika karmi sąsiadka 3 ulice dalej. Gonię Paskudnika. I to Czarne takie też zagląda i śpi czasem w beczce. Wszystko dzikie. To dawni kumple Obisia i pewnie mu zazdroszczą :roll:
Nie, ratunku, nie! :evil:
Jeżyk się pojawił :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt kwi 07, 2017 20:27 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Kciuki trzymam, a Obis cudny! Taki leosiowaty (jak Leon 1)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84883
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt kwi 07, 2017 20:27 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

czitka pisze:(...) Jak wlazł do domu przez okno pierwszy raz, to dostał w nagrodę kocią kiełbaskę, którą uwielbia. I szybciutko zaskoczył, że jak wchodzi przez okno, to dostaje kiełbaskę :evil:
No to teraz mam Obisia bez przerwy za oknem :evil:
(...)

Doigrałaś się jak opiekun tych kotów: http://wideo.interia.pl/wizytowka-Smako ... Id,2282713 :D

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt kwi 07, 2017 21:47 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Oj tak :ryk: :P
A do Cztusi, to muszę przy podawaniu jedzenia wygłosić formułę "specjalnie dla ciebie" i pogłaskać, bo będzie stała przy misce i czekała :roll: O reszcie stada już nie wspomnę :oops:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt kwi 07, 2017 23:18 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

czitko, kciuki za wyniki, u nas w niedzielę, też panikuję.
aaaaa.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Sob kwi 08, 2017 6:18 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

czitka pisze:Oj tak :ryk: :P
A do Cztusi, to muszę przy podawaniu jedzenia wygłosić formułę "specjalnie dla ciebie" i pogłaskać, bo będzie stała przy misce i czekała :roll: O reszcie stada już nie wspomnę :oops:

Ja Szara odkad marudzi z jedzeniem musze pilnowac, patrzec i co na mnie spojrzy moiwc "jedz", bo inaczej zastyga nad michą... no ale to choy kot. Gdzie te czasy, ze co bym nie postawila to znikalo i kot co najwyzej patrzyl z nadzieja na wiecej...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84883
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob kwi 08, 2017 10:14 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

zuza pisze:
czitka pisze:Oj tak :ryk: :P
A do Cztusi, to muszę przy podawaniu jedzenia wygłosić formułę "specjalnie dla ciebie" i pogłaskać, bo będzie stała przy misce i czekała :roll: O reszcie stada już nie wspomnę :oops:

Ja Szara odkad marudzi z jedzeniem musze pilnowac, patrzec i co na mnie spojrzy moiwc "jedz", bo inaczej zastyga nad michą... no ale to choy kot. Gdzie te czasy, ze co bym nie postawila to znikalo i kot co najwyzej patrzyl z nadzieja na wiecej...

A moja sąsiadka do chorowitej kotki wygłasza mantrę "pani patrzy kotek je", Zuza, możesz zmodyfikować troszkę, podobno skutkuje :wink:
My już po pobieraniu krwi, pani doktor koło mnie robi to genialnie :1luvu:
Sibia, czekamy razem, bądźmy dobrej myśli. No przecież ludzie z chorą tarczycą też żyją, normalnie, tylko te leki trzeba ustawić. No tak sobie mówię :roll:
Balbisia troszkę się drapie w okolicach jednej skroni, strupek mały się zrobił, rozpaprała, pryskamy Octeniseptem, mam nadzieję, że to jakaś pchełka albo bzyk z ogrodu, a nie reakcja na leki, na razie obserwujemy.
To teraz byle do poniedziałku....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob kwi 08, 2017 17:33 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

No mówiłam, że coś się Obciowi z głową porobiło :strach:
Przed chwilą przyszedł po kolejną kiełbaskę...
Obrazek
:roll:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Sob kwi 08, 2017 18:37 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Cudny i mądry spryciulek :D :ryk:
Uwielbiam go strasznie :1luvu:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob kwi 08, 2017 18:57 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

czitka pisze:No mówiłam, że coś się Obciowi z głową porobiło :strach:
Przed chwilą przyszedł po kolejną kiełbaskę...
Obrazek
:roll:

Stracił uszy? ;)

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Sob kwi 08, 2017 19:31 Re: Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Kopie, kopie. I gryzie.

Ja Obcia skrzyżowałam, to jest nowa rasa. Cechą właśnie szczególną i unikalną jest brak uszu. Wysłałam zdjęcia i dokumenty do odpowiednich Organizacji, żeby rasę zarejestrować, ale coś kręcą. Dziwne, bo z jednej strony jeszcze zarejestrować nie chcą, a z drugiej pytają, czy mam jeszcze jeden egzemplarz. Szczerze mówiąc, to mam, jest Brat. Jeszcze uszy ma, ale da się skrzyżować moją metodą.
I jakąś większą kasę proponują za milczenie na razie. Co robić? :?:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 298 gości