Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 25, 2018 23:08 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dobry wieczór Lady Sabciu, moja Duża wróciła ... w dobrym humorze i dała nam świeżusią....

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw sty 25, 2018 23:15 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

... świeżusią pierś z kurczaka. Pisanie zostało przerwane bo zrobiłem "siku" i chciałem nagrodę. Duża mnie wynagradza za doskonałe zakopywanie. Inaczej może sobie sama zasypać. :mrgreen:
Dużej najwyraźniej udał się dzień, wszystcy byli mili i rozluźnieni. Ona ma przez to poważny problem. Bo wydaje jej się ...że każda praca byłaby lepsza od tej którą ma do tej pory!!! To jest chyba tylko ludzka logika.
Dobrej nocy Moja Piękna.
Twój Rycerz Lucas. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw sty 25, 2018 23:44 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucas, Moj Rycerzu! Ale masz fajnie, że dostajesz nagrodę za zakopywanie :ok: :D Nasza duża nic nam za to nie daje, a też pracowicie zakopujemy :twisted:
Trzymamy :ok: za decyzję Twojej Dużej w sprawie pracy - oby dobrze wybrała i była zadowolona :ok: :ok: :ok:
Serdecznie Cię pizdrawiam i przesyłam :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60386
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 26, 2018 0:08 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Moja Lady, nagroda mi się należy bo moje "bombowe" pozostałości bez zakopywania "nokautują" Dużych. Ja wiem, że dumne kocurki "nie sprzątają za sobą" ale... niech i Duzi mają swoją radość. :mrgreen:
Sabciu, Ty jesteś dziewczynką i to... jest coś zupełnie innego. My chłopaki jesteśmy... inni.
Kocie dziewczynki są delikatniejsze, piękniejsze, zgrabniejsze, milsze, "mizialsze", lżejsze, mądrzejsze, wierniejsze, są lepszymi mamami niż my ojcami ... od nas chłopaków macie więcej obowiązków...
Nie zazdroszczę żadnej kotce!!!
Podziwiam Was kocie dziewczynki!!!
Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt sty 26, 2018 13:13 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

lucas 2014 pisze:Moja Lady, nagroda mi się należy bo moje "bombowe" pozostałości bez zakopywania "nokautują" Dużych. Ja wiem, że dumne kocurki "nie sprzątają za sobą" ale... niech i Duzi mają swoją radość. :mrgreen:
Sabciu, Ty jesteś dziewczynką i to... jest coś zupełnie innego. My chłopaki jesteśmy... inni.
Kocie dziewczynki są delikatniejsze, piękniejsze, zgrabniejsze, milsze, "mizialsze", lżejsze, mądrzejsze, wierniejsze, są lepszymi mamami niż my ojcami ... od nas chłopaków macie więcej obowiązków...
Nie zazdroszczę żadnej kotce!!!
Podziwiam Was kocie dziewczynki!!!
Lucas

Oj Lucas... :D Delikatniejsze to my może jesteśmy, ale z tą miziastością, to nasza duża by się nie zgodziła - mówi, że nie ma bardziej miziastych stworzeń niż kocurki :201461 :1luvu: U nas się to akurat sprawdza, bo najmiziastsi są Kitek i Bodzio, potem Usia, Calineczka, ja i Mini, a całkiem niemiziasta jest Kitka Chrupek. Z figurą też różnie bywa, bo Kitek jest szczupły (Bodzio trochę mniej :twisted: ), a Calineczka i Kitka Chrupek to małe kluseczki. :1luvu: Najważniejsze, że duża nas kocha :1luvu:
Pewnie, w naturze kotki są najbiedniejsze, bo muszą urodzić, ochronić i wykarmić kociaki. Na szczęście MY nie musimy :D Za to duża musi nas chronić i karmić, ale i tak ma lepiej, bo nie musiała nas urodzić :twisted:
<3 <3 <3 <3 <3 dla Ciebie
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60386
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 28, 2018 22:55 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dobry wieczór moja Lady, nareszcie mogę do Ciebie napisać. Moja Duża ma teraz od jutra pięć dni "wolnego". Ona może być pewna, że z tego skorzystam.
My byliśmy cały wekend prawie sami, Duża długo w pracy a Młodych "wywiało". Dopiero teraz wieczorem wszystcy "powrócili" do domu.
Powiedzieli, że ja chyba zwariowałem bo biegałem bez celu z jednego końca mieszkania w drugie, tupiąc jak słoń i wyśleli że ja wszystko "poprzewracałem". Nic z podejrzeń... bo nawet miseczki z wodą na "na progach" nie były poprzewracane.
Dużą ignorowałem każdym ranem (przed jej wyjściem do pracy) i na śniadanko nie przychodziłem do kuchni. Niech sobie nie myśli, że mi na niej zależy. Mogę jeść i chrupki.
Duża obiecała mi ten Purizon "z rybką" i ciągle na niego czekam. :x Znów Duża też na mnie i Julku "eksperymentuje" dając nam na talerzykach jakieś mokre... "badziestwa". Ja jej mówię : :evil: jedz se sama.
Moja Duża mówi, że kota kocha się nie za to jaki on jest tylko za to, że jest. I tym razem ma rację, tak powinno być. Mój Duży chciał mi u weterynarza "dać" i swoje nazwisko. Przecież dołączyłem do rodziny. Pani weterynarz... się śmiała. 8O
Co u Ciebie Lady? Ja ...idę teraz wieczornie wyglądać przez okno.
Twój Lucas. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pon sty 29, 2018 0:54 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lukas, dobrze że napisałeś, stęskniłam się :oops:
U nas jest odwrotnie - duża kończy urlop i od jutra idzie do pracy, znowu będzie miała mniej czasu dla nas :(
Nam duża też daje różne eksperymenty pokarmowe, ale ma sposób - otwiera na raz 4 różne saszetki i na każdym talerzyku kładzie po trochu każdej karmy. Zawsze (no, prawie zawsze) coś z tego smakuje każdemu z nas. Oczywiście często każdemu coś innego. :D
A co do nazwiska, to każdy z nas ma nazwisko dużej i to wcale nie jest dziwne :D
Idę już spać, dobranoc moj Dzielny Rycerzu :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60386
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 29, 2018 1:04 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dobranoc Sabciu .
Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto sty 30, 2018 14:37 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Sabciu, moja Duża gdy otworzyła tylko trzy różne puszeczki to... po naszej kociej natychmiastowej ucieczce od miseczek powiedziała, że "nas jak złapie to pozabija". Moja Duża jak widzisz jest :evil: niebezpieczna. Ona nie wiem czemu się bardzo wtedy denerwuje. Mówi zawsze, że chyba mamy pełne du... .
Sabciu, ona od dawna próbuje nam wmówić, że zdrowe i pełnowartościowe kocie posiłki są "jadalne". My mamy swoje zdanie i koniec. Niestety od czasu do czasu nas zmusza do "prób" i chodzimy troszkę głodni ale się ... nie dajemy.
Pozdrawiam Cię najpiękniej z pochmurnego Berlina.
Rycerz Lucas. :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto sty 30, 2018 16:33 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucas, nasza duża ma łatwiej, bo nas jest więcej, dlatego musi otworzyć więcej opakowań :twisted: Jedna ciocia na widok naszych talerzyków powiedziała, że mamy wybór jak w restauracji. :)
Doczekałeś się już na Purizona? My też nie przepadamy za zdrowym jedzeniem, ale Purizon wszyscy lubiliśmy. Szkoda, że Calineczka się na niego uczuliła i teraz duża już go nie kupuje :(
Pozdrawiam Twoją Rodzinę i Julka, a dla ciebie <3 <3 <3 <3 <3 <3
Twoja Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60386
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 31, 2018 22:56 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Cześć Sabciu, Duża nie dała nam jeszcze Purizona. :placz: Ma, ale nam nie daje 8O Nie mam pojęcia na co czeka. :evil: Zawzieła się gdzieś bardzo, bo daje nam "mokre" i "klnie" brzydko jak nie jemy.
Duża mówi, że nawet Króliczkowi się w głowie poprzewracało i zaczął marudzić. Duża mówi, że przez nas... posiwieje.
Nie wiem Sabciu co ona ma?!
Którą pracę ma wybrać, jak ma wyglądać króliczy "apartament", co by w nas koty mokrego "wepchnąć"... i czy "opłaci jej się na starość" skorygować zgryz.
Sabciu, wiesz Duzi muszą chyba mieć problemy. Wiesz jeśli ich nie mają to... będą szukać i znajdą.
Dobrze, że my kotki jesteśmy zawsze sprytne i inteligentne. Szkoda czasem Dużych.
Pozdrowienia z Berlina.
Twój Lucas. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw lut 01, 2018 0:38 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucas przekonaj Dużą do Purizona, on jest pyszny :D
Mokra karma jest dobra, ale chrupki dla kota, to jak chlebek dla dużych. Trudno bez niego przetrwać :D
Twoja Duża ma rzeczywiście ważne decyzje do podjęcia - najtrudniej z tą pracą, bo to decyzja ostateczna. Z apartamentem króliczka czy waszą karmą można coś poprawić, jak się źle wybierze, a z pracą to już gorzej. To samo ze zgryzem, ale ja myślę, że jak się trochę lat przeżyło z jednym zgryzem, to nie warto go zmieniać na inny - tobie i Julkowi Duża na pewno podoba się taka, jaka jest :twisted:
Wszystkiego najlepszego i szybkiego uzyskania dostępu do Purizonz (ciekawe, czy będzie ci smakował :D )
Twoja Sabcia :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60386
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 01, 2018 23:21 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dobry wieczór Lady, jutro ma się dla Dużej wszystko "roztrzygnąć". Ma o 13:00 termin na ostateczną rozmowę. Dostanie dokładne dane o wysokości wynagrodzenia. Duża rozmawiała już trzy razy z potencjalnymi pracodawcami ale oni, nie chcą mówić nic do ostatniej chwili???!!!
Duża zamówiła dla Króliczka .... wieżę mieszkalną i powiedziała, że jest w 100 % pewna że ja i Julek jak nam się uda to będziemy próbowali "zaanektować" królicze włości. Co ona sobie myśli? Koty nie muszą mieszkać w króliczych domkach!!!
My mamy swoje domki :evil:
Ciągle czekam na tego Purizona z rybką!!! Jeszcze mi go nie dała :placz: Ona nie daje się zmiękczyć nawet moim przejmującym płaczem. Wszystko po darmo.
Duża mówi, że jesteśmy wszystcy "rozpuszczeni" i "wchodzimy jej na głowę". Co ona???? Ja byłem dzisiaj bardzo miły dla niej (co prawda rano "walnąłem" z liścia króliczka prosto w głowę jak próbował wyjść na korytarz , potem "robiliśmy zapasy ringowe z Julkiem z ubytkami w sierści = ale bezgłośne ) miły, dałem się "miźnąć" trzy sekundki po policzku i nawet nie "waliłem przy tym ogonem".
Sabciu, wiesz życie kota nie jest łatwe. :roll:
Noski dla Ciebie. Myślący Lucas :love: :love: :love:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt lut 02, 2018 0:00 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Oj nie jest to życie latwe, nie jest. Nasza Duża znowu chodzi do pracy i wykręca się od zabaw z nami, bo mówi, że musi wcześnie wstać :twisted: A co my z tego mamy? Rano się spieszy, potem jej długo nie ma, a jak wróci, to przysypia, bo zmęczona i niewyspana...
Trzymamy kciuki za twoja Dużą, niech jej się ułoży jak najlepiej. :ok:
A o Purizonie może powiedz, że jest bardzo zdrowy i działa odchudzajaco! :D (to prawda)! :D
Pewnie, że nie musicie używać króliczego domku. W koncu wszystko w domu należy do kotów :D
:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: dla ciebie
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60386
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 02, 2018 0:03 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Sabciu, ich ...mag di... Lucas :1luvu: :1luvu: :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 306 gości