Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 02, 2018 10:24 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Przepraszam, musiałem przerwać pisanie bo czekam na Młodych. Mają tutaj już tylko jeden karton. Nie wzieli mnie ze sobą. :placz:
Duża powiedziała, że przez nas to ona "pójdzie z torbami". Miły Króliczek nie wiadomo jak wcisnął się za pralkę i przegryzł kabel dokładnie przy obudowie pralki. To cud, że go prąd nie zabił. Duża powiedziała, że teraz możemy sami sobie prać!!!
Duża kicha bardzo mocno a my... czasem ją naśladujemy. Nawet Julcio nie chce z nią być bo kicha bez przerwy albo kaszle "jakby wypluwała płuca". Boli ją brzuch i nawet "pogoniła" wskakującego jej tam zawsze Julka. Ha, ha, ha...
Ja się Dużej teraz zawsze boję i jak ona bliżej podchodzi czy przechodzi obok to ja szybko uciekam. Jem tylko wtedy gdy ona jest daleko. Ona pyta mnie zawsze czemu tak robię, czemu się jej tak boję?
Ja jestem tylko... ostrożny a kontaktu z Dużą sobie nie życzę.
Pozdrawiam Cię najpiękniej.
Trochę jeszcze obolały Twój Rycerz Lucas. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt mar 02, 2018 10:36 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dziękuję, Ewa L. :201494
Boli mnie jeszcze bardzo prawa strona, bo nawet Kamilowi nie daję się tam dotknąć. Na razie nigdzie nie wskakuję. :oops: Wiem, wiem...miałem naprawdę szczęście że się "nie połamałem". Duża powiedziała, że mój koci anioł stróż już dostał w 100% "wrzodów na żołądku" !!!
Niewinny Lucas.

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt mar 02, 2018 20:34 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucasie i króliczku, musicie na siebie bardzo uważać
ciocia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob mar 03, 2018 1:27 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucas, strasznie się cieszę, że jesteś :1luvu: i że lepiej się czujesz, chociaż po takim upadku będzie Cię pewnie jeszcze długo bolało. Ale najważniejsze, że Duża już nie musi się o Ciebie zamartwiać i może spokojnie chorować. Powinna dbać o siebie, dobrze, że ma zwolnienie i może siedzieć w domu :ok: Oby jak najszybciej wyzdrowiała!
Lucas, nie musisz już bać się dużej, przecież nie będzie Cię ciągnęła do weta bez powodu. A skoro jesteś ostrożny, to i powodów nie będzie :ok: W dodatku Duża sama choruje, więc i sił nie ma, nie poradziła y sobie z takim dzielnym kocurrem jak Ty, Moj Rycerz :1luvu:
Moja duża robiła fotki do konkursu i zrobiła wspólne fotki Ofelii i Lilo, którzy się kochają. Muszę jej przypomnieć, że to MY jesteśmy zakochana parą i to nam powinna robić piękne zdjęcia :twisted:
Pozdrawiam Cię bardzo kocio i miauserdecznie, Duża niech szybko będzie zdrowa :1luvu:
Twoja Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 04, 2018 16:37 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dzień dobry Sabciu, ja i Julek tylko śpimy. Nawet nie przyglądamy się jedzącym gołębiom.
Duża smuci się , bo zrobiłem się jeszcze bardziej dziki. Nie idę oglądać co ona je i leżę tylko w pustym pokoju Kamila. Nawet nie przyszedłem jeść mokrej karmy na śniadanie w kuchni. Nie obchodzi mnie wcale co robi Króliczek.
Może mam depresję?
Może to pogoda tak na mnie działa?!
Przesyłam Ci gorące niedzielne pozdrowienia.
Twój Lucas. :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie mar 04, 2018 16:59 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucasku, jedz szybko
Ciocia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 04, 2018 17:35 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Podejrzewam, że Lucas po prostu... tęskni. :placz: Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie mar 04, 2018 17:55 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

lucas 2014 pisze:Podejrzewam, że Lucas po prostu... tęskni. :placz: Lucas 2014

:201461 :(
Biedactwo
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 04, 2018 19:23 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Ciociu Lucas2014 ja jestem pewna, że Lucas tęskni! :201461 Może on jednak powinien mieszkać z Młodymi? :(
Lucas, martwię się o Ciebie, depresja to poważna sprawa. Może Duża zabrałaby Cię na wycieczkę do nowego domu Młodych i obserwowała, jak się tam czujesz?
:1luvu: :1luvu: :1luvu: dla Ciebie ode mnie :201461 :201461 :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 04, 2018 20:10 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Bałabym się bardzo o Lucasa gdyby "się przeprowadził. Oni nie mają zabezpieczonych okien a tam... przez okno można wyjść na niezabezpieczony ogromny taras=dach. Dla Młodych to raj. Widok marzenie ale kot nie miałby szansy na przeżycie gdyby się ześliznął.
Żal mi Lucasa ale nic nie mogę zrobić. Koty też mogłyby przestać "narzekać". Mają teraz dla siebie dodatkowy pokój.
Postanowione już, że gdy będzie cieplej "przeprowadzą" się do nowego mieszkania (czy będą chciały czy nie ). W zimowych miesiącach będą mieszkać tam gdzie teraz. Tutaj ogrzewamy tylko korytarz i jest cieplutko. W pokoju Kamila nie trzeba ogrzewać bo temperatura była zawsze najmniej 21stopni. Przynajmniej przez ostatnie dziesięć lat kaloryfer nie był potrzebny!!!
Sabciu, nie martw się proszę o Lucasa :201461. Napiszę brzydko, może schudnie? :mrgreen:
Sabciu, Lucas mówi że mam Tobie podziękować i Cię przeprosić. On nie chce :oops: żebyś się o niego martwiła. Pomiałkuje mi tutaj, że to on powinnieć być w każdej chwili u Twojego boku by Cię ochraniać. :1luvu: To było od Lucasa dla Ciebie.
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie mar 04, 2018 21:12 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dobrze ciociu, nie będę się martwić. Ty wiesz najlepiej, co jest najlepsze dla Lucasa :ok: Może w nowym domu Lucas i Julek będą mieli dużo nowych wrażeń i Lucas zapomni troszkę o swojej tęsknocie? :ok: :ok: :ok:
Czy już wyzdrowiałaś ciociu?
Lucas, nie martw się, będzie dobrze. :201461 :201428 To wszystko tak na ciebie spadło - Króliczek w domu, wyprowadzka Młodych i ten okropny wypadek :strach: Trudno, żeby kocia psychika tyle wytrzymała :( Ale będzie lepiej, zobaczysz, jak mrozy przejdą i będzie wiosna. Zaczną latać latacze, będzie trawka, słoneczko przygrzeje i od razu humor ci się poprawi. Potrzeba czasu :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Lucas, jak tam ból w boku? Zmniejsza się? Naszą dużą boli ręka, bo wpadł jej tablet za łóżko. A łóżka praktycznie nie da się odsunąć. Duża sama tak kazała ustawić, ciasno między wielką szafą i pojemnikiem pościelowym, na którym stoi tv :twisted: . Była tylko wąska szparka między ścianą a łóżkiem, przez którą duża mogła sobie popatrzeć na bok tabletu. :mrgreen: Udało jej się troszkę odsunąć łóżko z jednej strony, wsadziła tam przednią łapę aż za łokieć i... nie mogła wyjąć. Zupełnie nie mogła, zakleszczyła się. :twisted: I tak przez chwilę tkwiła na łóżku z unieruchomioną łapą. W końcu jakoś się uwolniła, ale ma ogromny siniak nad łokciem :( A tablet też wyjęła, chociaż już myślała, że nie wyjmie. :mrgreen:

A to ja, śpię sobie na fotelu obok łóżka dużej. Ten fotel jest strasznie obdarty przez nas, ale duża go ceni, bo możemy na nim spać w kilku miejscach - na siedzeniu, na oparciach i za głową, na poduszce pleców fotela (to najlepsza miejscówka, duża specjalnie położyła tam ręcznik, tam właśnie śpię :oops: )

Obrazek
Obrazek
Śnił mi się Mój Rycerz... :oops:

Lucas :love: :love: :love:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 04, 2018 22:49 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Lucas2014, mogę spytać, bo nie zrozumiałam?
Jak będzie ciepło, Lucas będzie mieszkać u Młodych, a zimą u Ciebie? Piszesz, że tam okna bez siatek, to chyba będzie się je otwierać, jak będzie ciepło? Nic nie rozumiem.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 04, 2018 23:28 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

MalgWroclaw pisze:Lucas2014, mogę spytać, bo nie zrozumiałam?
Jak będzie ciepło, Lucas będzie mieszkać u Młodych, a zimą u Ciebie? Piszesz, że tam okna bez siatek, to chyba będzie się je otwierać, jak będzie ciepło? Nic nie rozumiem.

Lucas jest posiadaczem dwóch mieszkań. "Starego" w którym mieszka już ponad cztery lata i "nowego" którego jest "posiadaczem" ale mieszkał tutaj króciutko (nie spał wcale, "miałkoli", "lata" z pokoju do pokoju "zawodząc" całą noc = to nie jest "zachowanie" na "dobre sąsiedztwo, ma zabezpieczony balkon ale chce na nim przebywać "sekundkę" :x ).
Te dwa mieszkania leżą w odległości ...może trzystu metrów. Niestety koty muszą spędzać tą trzyminutową "podróż" w torbie= tranporterku. I to znów problem. :placz:
Ech, przeprowadzamy się już od kilku lat, ale... to już znów inna nowa historia.
Lucas 2014, który sam komplikuje sobie życie.

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie mar 04, 2018 23:32 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Młodzi... mają mieszkanie teraz daleko od nas. Lucas, Julek i Króliczek.
Sabciu, jesteś prześliczna. Mnie Duża nie fotografuje bo... jej zawsze "zwieję" :ryk:
:1luvu: Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pon mar 05, 2018 14:48 Re: Moje koty - Amcia ['] Dixi [']

Dzień dobry Lady Sabciu, mam nadzieję że masz słoneczny poniedziałek.
:ryk:
Rycerz Lucas
:1luvu: :1luvu: :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 309 gości