Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 13, 2017 17:56 Re: Migdał, Vanilka, Frezja, Jolie i Diamond i kociaki

Drodzy znajomi, wypadła mi opieka do kotów.

Chce ktoś pomieszkać pod Krakowem?
od 23.06 przez +/- tydzień (może być od 24tego, 25tego, do dogadania).
Przybysławice gm.Zielonki pod Krakowem. Otulina Ojcowskiego Parku Narodowego (można dojechać rowerem). Spacerkiem do zamku w Korzkwi. Do Krakowa 8km. Niedaleko Dolinki Podkrakowskie. Dla dzieci dom z ogrodem, zjeżdżalnia, huśtawki, trampolina, domek.
Do opieki jest stadko kotów. Pięć dorosłych, podrosły kociak i pięć malutkich brytków (w kojcu). Szukam kogoś kto im da jeść i sprzątnie kuwety :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków


Post » Wto cze 13, 2017 21:07 Re: Migdał, brysie + kociaki- kocia opieka potrzebna!

Boziuniu co to są za kluski <3 przekochane
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Wto cze 13, 2017 21:12 Re: Migdał, brysie + kociaki- kocia opieka potrzebna!

Spojrzałam na mapę, bez samochodu tu słabo jakby tfu tfu coś się stało i np do weta trzeba było jechać, no i dojazd z Krakowa też niełatwy bez auta :(
Ale zazdroszczę temu, kto może!

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto cze 13, 2017 21:15 Re: Migdał, brysie + kociaki- kocia opieka potrzebna!

Nawet samochód zostawiam.... stara Corolka, ale jeździ cały czas... Z fotelikami. (dwa auta mamy)

Akurat z Krakowa dojazd dobry, ale busami. Gorzej jakby się chcieć wybrać gdzieś w teren oczywiście.
Wetka w razie awarii przyjeżdża do domu (choć wolałabym nie, bo liczy sobie za to ;))
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Wto cze 13, 2017 21:28 Re: Migdał, brysie + kociaki- kocia opieka potrzebna!

Ajjjj kusisz! Ja bez prawka, ale za to z dwójką zwierzolubnych dzieci (4 lata i roczek), no i odwagą w sercu do eksplorowania terenów :D

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa


Post » Pt sie 04, 2017 11:09 Re: Migdał, brysie + kociaki- kocia opieka potrzebna!

Kociaki porosły, skończyły trzy miesiące. Są przekochane!! :1luvu: Dzieci je świetnie zsocjalizowały, dzieciom dają zrobić ze sobą wszystko....

Pierwsza Twilight, która w przyszłym tygodniu przeprowadza się do Warszawy i będę miała możliwośc śledzić jej rozwój :mrgreen: Ma wielkie oczyska, pięknie wysklepione czoło, dobrze osadzone uszy (i nie duże!), gruby ogon, jest zwarta, z gęstym futrem, normalnie baaardzo mi się podoba .
Obrazek Obrazek

Reszta towarzystwa czeka nadal na swoich ludzi... Na bank się doczekają, a kto je pozna ten musi pokochać.

Druga panna Tiana. Córunia mamuni nadal na cycu :roll: Mała wiercipiętka, wszędobylskie stworzenie. Niesamowicie kolorowa jest :)
Obrazek Obrazek

Toto
ulubieniec starszej córki. Okrąglutki miś, odważny i słodki, można nosić i miętolić do woli :) Też mi się podoba...
Obrazek Obrazek

Tabaluga, ulubieniec młodszej córci.
pomimo koloru ;) nie jest głupiutkim misiem ;) Jest rezolutny, ciekawski, zagaduje, woła i odpowiada :1luvu: Ktoś będzie miał super kota.
Obrazek Obrazek

Tami.... to jest miś o malutkim rozumku :lol: Kiedyś Wam wstawię jego "mądre" fotki :lol: Ale jest też słodki i kochany, no jak na wnuka Bajka przystało :)
Obrazek Obrazek
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków


Post » Pt sie 04, 2017 18:20 Re: Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

Patrząc na te misie straszliwie żałuję, że nie mogę wziąć kotka do moich dwóch tetryków.
Prześliczne, a i te charaktery. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob sie 05, 2017 9:02 Re: Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

Cudowne misie :)
Male rozumki rulez ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto kwi 10, 2018 8:06 Re: Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

Ooo odgrzebała wątek. Pooglądałam ostatnie zdjęcia... ACHHHH jaką miałam wielką ochotę na powtórkę tego połączenia- żeby SOBIE kotkę zostawić. Czekoladową rzecz jasna. Plany miałam na szybki kolejny miot, bo moja wetka w ciąży była... Planowałam by Diami rodziła XI- XII 2017. Ha ha ha. Do lutego rujki nie miała ha ha ha... :evil: A teraz to musi poczekać do wakacji, bo w międzyczasie Jolie zaczęła łamać proverę no i nastał jej czas. I tak oto mam kolejny miot po mojej francuzeczce.

Jolie de Tayrona
Obrazek

a tatusiem jest rosyjski płowy kocurek
Obrazek

Kocięta Rosną. Są grzeczniutkie, kochane, gruuubiutkie :) Jakoś tak to jest, że nie wdają się w szczupłą matkę, a wręcz przeciwnie :lol:

Pierworodna lilaczka.... córki nadal debatują nad imieniem... Kluska? Konfiturka? A może Kokosanka? (znaczy się za mało mam kotek ;))
Podoba mi się... zwarta, masywna, główka też fajna, uszka małe i cudownie zaokrąglone na końcach. Tylko czemu liliowa.... (to już takie moje osobiste malutkie marudzenie). /no i jako baba zdecydowanie najsprytniejsza z towarzystwa.
Mam 15 dni
Obrazek Obrazek

a tu mam parę dni mniej- kotek bez uszu :rotfl:
Obrazek

Drugi w kolejności czekoladowy kocurek... Największy kociak w mojej hodowli, tzn najcięższy. 400g w wieku 2 tygodni.... No lubi zjeść i pospać i to będzie pewnie jego życiowe motto :lol: Ciekawa jestem czy mu głowa dorośnie do tego wielkiego cielska jakie ma do niej doczepione... Ania ochrzciła go Kokosem, ale chyba nowym opiekunom pozwolę wybrac imię (będzie płacz panny A....)
Obrazek Obrazek

No i teraz kremowo-białe bliźniaki... z mordek ich nie odróżniam na razie. Dobrze, że mają 1 i 2 plamki na grzbiecie to od góry od razu widać który jest który :lol: No i jeden jest ciemniejszy i bardziej kudłaty, to też widać.

Pan Jedna Plamka (być może zwany Klopsikiem)
Ładniejszy z braci... tzn bardziej zwarty, ma cudne równe futro bez duchów i fajną głowę. Umie syczeć :twisted: Jak na razie jest moim ulubieńcem (sama się sobie dziwię)
Obrazek Obrazek

Pan Dwie Plamki (chyba Karmelek)- choć może powinien być zwany Kudłatkiem, bo jak dla mnie to poniósł po ojcu gen długiego włosa, jest taki słodko rozwichrzony :lol: Słodziak typu "wielbcie mnie, całujcie po stopach". Poza tą kudłatością to też całkiem fany.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Wto kwi 10, 2018 8:16 Re: Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

Pan Czekoladka <3 :love: <3 Już mnie wczoraj na fejsiku zauroczył :love:

No i tatuś - jak nie przepadam za tymi spranymi kolorkami, to tatuś jest tak cudownie mordziasty, że aż dech zapiera :1luvu:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 10, 2018 8:38 Re: Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

łapeńki!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto kwi 10, 2018 9:24 Re: Migdał, brysie i stadko kociąt brytyjskich <3

Łapeńki rozkoszne, jak i całe kociaczki. :D :1luvu: :201461
Kokos naprawdę pasuje do tego kocurka! 8)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości