"I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 21, 2017 20:15 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

[']
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie maja 21, 2017 20:20 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

[*]

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie maja 21, 2017 22:19 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Odiniu...[*]
Ostatni raz zaglądałam tu 8 maja.
Dziś dowiedziałam się od Izy o wszystkim na raz. Że ropień, że odszedł. Kochany do końca i mający najwspanialszą opiekę i miłość od Was, dziewczyny - Filo, Iza. Ogromny szacunek <3
Brykaj kochany kulawiku, gruchaj Markowi <3 [*]

to moja ulubiona fotka Odinia z pobytu u nas
Obrazek

a tu jedyne wspólne - Odi i Manio, obaj za TM
Obrazek

agatag

 
Posty: 157
Od: Sob sie 30, 2014 19:08

Post » Pon maja 22, 2017 9:02 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Odisiu... [*] :(
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto maja 23, 2017 9:02 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Nie mogę...
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw maja 25, 2017 8:43 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Myślę, ze powinnam napisać kilka słów ...

Przede wszystkim podziękować wszystkim, którzy wspierali Smokoty - nie tylko finansowo, rzeczowo, "miejscówkowo" ale też dobrym słowem. Wszystko to dawało sił do działania!
Pamiętacie akcję sprzed dwóch lat? To było niesamowite! Nagle, w jednym momencie potrafiliśmy się zmobilizować i działać skutecznie jak dobrze zgrany zespół! Choc wydawało się niemal niemożliwe ratować na odległość osamotnione koty, to jednak udało się wszystko dograć. Bo to przeciez było ratowanie naszych przyjaciół, których życie już wcześniej splotło się z naszymi losami. Przyjaciół poznaje się w biedzie! :201461

Właściwie wątek Villena i Smokotów można by zakończyć w tym miejscu ... Każdy z nich znalazł już swoje miejsce - czy to na ziemi, czy w lepszym świecie.
Jeśli administracja pozwoli, prosiłabym o pozostawienie wątku otwartego - myślę, że każdy zaangażowany w akcję pomocy Smokotom ucieszy z fotek Bercika i Marutka podrzucanych co jakiś czas.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc!

Ostatnie fotki Odisia - już chorego, ale jeszcze z radością korzystającego ze słoneczka i trawki :1luvu:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 25, 2017 9:32 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Malutki :cry:

Och. To była jazda. A jednak się udało :smokin:
Myślę, że masz rację i będziemy tu zaglądać co jakiś czas. Powspominać Marka, pooglądać Jego Muszkieterów.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw maja 25, 2017 9:40 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

<3
Obiecuję wreszcie wrzucić fotki Marunia.

agatag

 
Posty: 157
Od: Sob sie 30, 2014 19:08

Post » Czw maja 25, 2017 9:56 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

agatag pisze:<3
Obiecuję wreszcie wrzucić fotki Marunia.


Tak po cichu o tym marzyłam Agatko :D :kotek:
Z przyjemnością wielką zobaczę koteczka :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw maja 25, 2017 10:03 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

kwinta pisze:
agatag pisze:<3
Obiecuję wreszcie wrzucić fotki Marunia.


Tak po cichu o tym marzyłam Agatko :D :kotek:
Z przyjemnością wielką zobaczę koteczka :ok:


tylko czas, czas...
regularnie wrzucam fotki na fb, bo tam to taka łatwizna, pstryknę i prosto z telefonu leci na stronę, tu muszę się trochę pobawić, ale już dość wymówek ;)

agatag

 
Posty: 157
Od: Sob sie 30, 2014 19:08

Post » Czw maja 25, 2017 10:20 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

No ja myślę :smokin:
Tym bardziej, że fotki są naprawdę świetne.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Wto maja 30, 2017 16:55 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Chciałam Wam wszystkim, wirtualnym opiekunom Odiego, bardzo podziękować, że jesteście.

Jak zobaczyłam Odiego, gdy do mnie przyjechał, jak poznałam jego stan zdrowia, to wiedziałam, że będzie wiecznym tymczasem - kotem, który jest jak swój, bo i tak z nikim się już nim nie podzielę. Nie sądziłam tylko, że ta wieczność będzie tak krótka.... Odi chorował cały czas. Miał lepsze i gorsze okresy. Ale zawsze był niezmiennie przytulaśny i kochany przez wszystkich. Mam mokre oczy, jak to piszę. To, co pomaga, to stado kotów, które nadal u mnie mieszka: nastoletni rezydent Łasik, wiekowy weteran podwórek Batman, krzywy i poszarpany po latach walki o przeżycie, ex-exmitka Bisia, której też powoli psują się nerki, wiecznie dziki Basik - Czarna Dziura i trójka młodzieży: Pędzel, Milla i Kacperek, co szukają domu. Oni też przeżyli stratę Odiego. I oni nadal potrzebują mojej opieki, tak jak potrzebował jej Odi...

filo

 
Posty: 11708
Od: Śro lip 08, 2009 13:53
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto maja 30, 2017 17:38 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

filo kochana - dziękuję z całego serca za dom,opiekę i miłość jaką miał Odiś w Twoim domu <3
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto lip 04, 2017 11:08 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Witajcie. Oto Maru ze swoją prawie całą ekipą kumpli, brakuje Miśka, bo zajął inny mebel. Od lewej puchaty klocek Mecenas, Marutek, Burebure Burasek (kopia Alberta, charakter toczka w toczkę) i pod kanapą Portuś.
Obrazek

agatag

 
Posty: 157
Od: Sob sie 30, 2014 19:08

Post » Wto lip 04, 2017 11:14 Re: "I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [

Jaka piekna ekipa! :1luvu:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84840
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania i 64 gości