"I tak człowiek trafił na kota"III ZŁOTY SMOK ODSZEDŁ [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 23, 2014 12:25 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Villentretenmerth pisze: nigdy nie wiedziałem gdzie jest niespodziewajka.


takich niespodziwajek to u nas nie było. Natomiast dziś TŻ woła mnie do kuchni i pokazuje gustownego pawika, chrupkowego zresztą na ....telewizorze 8O .Mam taki stary telewizor, obecnie mało używany / bo brak dekodera tv naziemnej/.Pawik został ulokowany z tyłu, na tej ażurowej obudowie :evil: Głowna podejrzana - Misia- odmówiła składania wyjaśnień....

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15073
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lut 23, 2014 14:13 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Stare telewizory ( te duże skrzynie) są :ok:
Kiziory się na nich kładą i wygrzewają, nowy płaszczak śię nie nadaje do niczego. W domu Albert próbował ale gdzie tam! Zleciał na pysk i odpuścił, teraz zdecydowanie okupuje karton z orzechami. Może one coś wydzielają? No i pchają się na laptopa, ale trzeba pamiętać o zamykaniu bo próbują upolować kursor. Na mysz też polują. Jest zabawnie - kocur miewa pomysły, na które nie wpadłoby pięcioletnie dziecko a ja naiwnie myślałem, że nic gorszego nie ma... :mrgreen:
Telewizor jednak na wszelki wypadek przykręciłem do szafki, bo kto wie?

Główna podejrzana - Misia- odmówiła składania wyjaśnień....

Akurat! Dowiesz się coś od kota! Zawsze się zapiera. I to niewinne oburzone spojrzenie.
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Nie lut 23, 2014 14:21 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Witamy w niedzielne, zdecydowanie wiosenne popołudnie. Jakieś 40 minut temu siedziałam na przystanku, czekałam na autobus (może 5 minut). Wystawiłam twarz do słońca, zamknęłam oczy - tak mi pyszczysko schlastało, że do tej pory mnie piecze.

Barbasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Od: Wto sty 26, 2010 21:26

Post » Nie lut 23, 2014 14:37 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Barbasia pisze:Wystawiłam twarz do słońca,


Ja co chwilę wyłażę na ogród, nawet trochę zielska poskubałam, krokusiki zakwitły.Burasy spać nie mogą, bo latają za mną :mrgreen:

Villentretenmerth pisze:Stare telewizory ( te duże skrzynie) są :ok:
Kiziory się na nich kładą


Właśnie dlatego Misia została główną podejrzaną, bo z miejscówki korzysta Pietrucha i ona. Ale skrytochrupkożercą jest ona, Pituś ma chrupki głębokooooo......

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15073
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lut 23, 2014 15:33 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Wystawiłam twarz do słońca, zamknęłam oczy - tak mi pyszczysko schlastało, że do tej pory mnie piecze.

Bo Damom nie wypada się wypiekać na słońcu. Parasoleczkę "findesieclową". Parasoleczkę - kretonową, z falbankami.
A na serio, znam ten ból. Lata minęły, zanim nauczyłem się unikać słońca. Plaża w Burgas, kobiety poubierane w sznureczki a ja w t-shircie i pod parasolem. Ale nie dało się inaczej, nie dało... Taka parszywa uroda. W dzieciństwie to i lekarz był potrzebny. Potem już wiedziałem...


Właśnie dlatego Misia została główną podejrzaną, bo z miejscówki korzysta Pietrucha i ona. Ale skrytochrupkożercą jest ona, Pituś ma chrupki głębokooooo......

Ha! Ja to po zapachu w nocy rozpoznaję który się tylko co wykasztanił! I nakrywam się poduszką, bo cóż zrobić przecież o trzeciej nie polecę sprzątać!
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Nie lut 23, 2014 15:37 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Ten wątek muszę sobie zaznaczyć :-)

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Nie lut 23, 2014 15:53 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

tamiss pisze:Ten wątek muszę sobie zaznaczyć :-)


Tylko leć od pierwszej strony, od pierwszego postu - bo to jest wątek nad wyraz pozytywny.
I nie raz łezka się pokulała, zarówno ze wzruszenia jak i ze śmiechu

Villentretenmerth pisze: Damom nie wypada się wypiekać na słońcu


Ja tam mogę się wypiekać, mam dość ciemną karnację i koooooocham słoneczko :mrgreen:

Villentretenmerth pisze: Ja to po zapachu w nocy rozpoznaję który się tylko co wykasztanił!


I to Cię budzi 8O 8O 8O 8O
Moje raczej wolą na ogrodzie się załatwiać, ale atrakcje :mrgreen: w kuwecie takoż się zdarzają, właśnie w nocy. Wiem tylko, że Misia robi to niezmiernie rzadko, albowiem - jak to dama - od sprzątania ma służbę i urobku nie zakopuje. Koty nauczyły się, że mnie NIC nie jest w stanie obudzić, więc już nie próbują. Burasy za to podobno regularnie, na zmianę, molestują TŻta tak przed 5 / a on wstaje o 5:30 :mrgreen: /. Podobno japy drą 8O 8O 8O , ale to chyba jakieś pomówienia, albowiem ja nic nie słyszę :mrgreen:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15073
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lut 23, 2014 18:20 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Jestem! Przegapiłam otwarcie ale jestem - Perełka, Chomiki i Duża :)

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 23, 2014 18:22 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Nadmorskie Pannice i duża witają :1luvu:
Urwis [*] 01.03.2014 r.; Franek [*] 07.11.2014 r.; Młody zaginął 24.09.2019 r.; Adek [*] 08.03.2020 r.; Morf [*] 02.06.2021 r.; Kotka Polka zaginęła w lipcu 2022 r. - kiedyś się spotkamy

isabell36

 
Posty: 10542
Od: Pt gru 25, 2009 17:56
Lokalizacja: Rewal

Post » Nie lut 23, 2014 18:24 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Ja nie przegapiłam otwarcia, ale nie chciało mi się paluchami po klawiaturze przebierać ;)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie lut 23, 2014 18:31 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Melduje sie - tu poprawia mi sie nastroj :wink: :ok: :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie lut 23, 2014 18:32 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Cindy pisze:Melduje sie - tu poprawia mi sie nastroj :wink: :ok: :1luvu:

O to to, obśmiałam się przy czytaniu o przygodach Bercika Szczocha i Bercika Pacacza Szklanek :mrgreen: :mrgreen:

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 23, 2014 19:50 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Ja nie przegapiłam otwarcia, ale nie chciało mi się paluchami po klawiaturze przebierać

Ach Ty leniwcu Izo Kochana Ty... :wink: Po Marutka to z 250 kilosów pędziłem, z powrotem więcej, bo wstyd... Drogę pogubiłem. Dojechaliśmy, bo Villen dojeżdża choćby na lawecie. Ale widok Ciebie z pięknym Kocurro w objęciach... Wart wszystkiego. Wiesz, ja niewiele zarejestrowałem z tej wizyty - takie były emocje. Oprzytomniałem dopiero gdy Kot wlazł do wersalki. I potem tydzień nerwów. A teraz największy przytulas. Marutek - jedyny taki. :1luvu:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bercik już nie jest nałogowym szczaczem (żaden Niemiec tego nie wypowie :wink: ) ale szklanki, kubki ze szczotkami do zębów i takie stojaczki na ołówki to uwielbia. Potrafi też wczepić się w szereg książek na wysokiej półce i zwalić go na siebie. Jaką On ma potem durnowatą minę... Oczywiście spieprza do drugiego pokoju i wskazuje na Marudę.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdecznie witamy wszystkich czytających. :piwa:
Ostatnio edytowano Nie lut 23, 2014 19:58 przez Villentretenmerth, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Nie lut 23, 2014 19:54 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Bercik to mój ulubieniec pod względem psot, a Marutek - z powodu urody. A Odiś tak po prostu, bo jest uroczy :1luvu:

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 23, 2014 20:03 Re: "I tak człowiek trafił na kota" III

Ja nie potrafię tego stopniować. To tak jakby powiedzieć, które z dzieci najbardziej kochasz... Każdy ma swoisty urok.
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Meteorolog1, ulola i 303 gości