Nasza kocia... maluszki, jeden niewidomy, prośba o wsparcie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 19, 2014 18:20 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Miraclle pisze:Biszkopcik jest cudowny :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
:ok: :ok: :ok: :ok: za domek, na pewno szybko znajdzie się odpowiedni, kto by nie chciał takiego przystojniaka :mrgreen:

Myszolandia pisze:a te jego ślepka ♥ :oops: Obrazek

Zrobiłam mu ogłoszenie rano ale jakoś nikt jeszcze nie dzwoni. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw cze 19, 2014 20:00 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Wszyscy świętują, daj ludziom trochę czasu na powrót do domu i ogarnięcie się.
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Czw cze 19, 2014 20:36 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Modjeska pisze:Wszyscy świętują, daj ludziom trochę czasu na powrót do domu i ogarnięcie się.

Ano tak, ja nie w temacie świętowania. :oops:

Obrazek

Obrazek Obrazek

z Tolcią
Obrazek

Molisia na miejscu Biszkopcika
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw cze 19, 2014 20:45 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Aniu,spokojnie,na pewno ktoś takie cudeńko wypatrzy,tzrymam bardzo mocno :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt cze 20, 2014 16:52 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Ja też :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt cze 20, 2014 17:35 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Myszolandia pisze:Aniu,spokojnie,na pewno ktoś takie cudeńko wypatrzy,tzrymam bardzo mocno :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:



prześliczny , trzymamy wielkie :ok: :ok: :ok: :ok: za najlepszy domek :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 20, 2014 18:10 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

alessandra pisze:prześliczny , trzymamy wielkie :ok: :ok: :ok: :ok: za najlepszy domek :201461

dzięki cioteczki :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Ja zapraszam na malutki bazarek viewtopic.php?f=20&t=162915
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob cze 21, 2014 16:11 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Minionej nocy miałam ogromny problem z 12-letnią Kubisią.
Otóż gdy przyjechałam wczoraj do domu, to zauważyłam, choć nie trudno było zauważyć, że Kubisia siedziała i myła sobie krocze warcząc przy tym. Z początku myślałam, że na którego kota warczy, ale nie, nie było przy niej żadnego.
Następnie do kuwety a ja zaczęłam ją obserwować. Wyszła z kuwetki po długim czasie nic nie robiąc, myślę no ładnie, jeszcze teraz mi tego brakuje i do tego noc już. Tak chodziła wte i wewte i chowała się do budki na drapaku(dzisiaj sprawdziłam i jest zasikana), zdecydowałam podać jej furosemid i nospę, karmę urinary już dostała wcześniej i zjadła.
Podawanie jej leków do pyszczka graniczy z cudem :twisted: ale jakoś połknęła.
Potem jeszcze trochę się pokręciła i poszła na fotelik spać i ja też, a była godzina koło 3 nad ranem.
Rano pojechałam z nią do lecznicy, dostała zastrzyki i steryd i w poniedziałek na kontrolę i usg czy nie ma kamieni i zbadanie narośli, cysty? pod brzuszkiem wielkości mirabelki bo odkryłam gdy wczoraj sprawdzałam czy ma pełny pęcherz.
Oby to nie było nic groźnego bo z tego wszystkiego to sama się wykończę ze zmartwienia o nie. :(

Do lecznicy wczoraj ktoś przyniósł maleńkiego kotka 6-7 tygodni, drze japkę w klatce, wisi na niej, jest zdrowy jeszcze ale to kwestia chyba czasu, bo niżej pod jego klatką jest kolejna klatka z chorym na kk dorosłym białorudym kotkiem.
Może ma u siebie ktoś miejsca dla maleńkiego buraska z białymi dodatkami? To kocie dzieciątko-sierotka które potrzebuje matki, opieki, kawałek czyjegoś serca.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie cze 22, 2014 10:06 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Aniu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Toffie [*] 15.03.2016r. , Kubuś [*] 07.12.2016r. , Julia (Dżulia) [*] 15.01.2018r.

Miraclle

Avatar użytkownika
 
Posty: 12355
Od: Wto maja 10, 2011 10:47
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Nie cze 22, 2014 20:46 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Mój kotuś od rana ma biegunkę i wymiotował,nie chce jeść,nie wiem jak mu pomóc,jeszcze wczoraj wszystko było dobrze i nagle rano,a jadl to co zawsze nic mu nie dałam nowego....

yolaantaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Śro lis 14, 2012 14:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Nie cze 22, 2014 21:10 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Jak najszybciej udaj się do weterynarza.
Obrazek

Artyna

Avatar użytkownika
 
Posty: 503
Od: Śro kwi 09, 2014 19:10
Lokalizacja: Łódź/Sieradz

Post » Nie cze 22, 2014 22:25 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

dokłądnie tak,do weta ..

Aniu trzymam mocno za Was nieustannie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I za tego buranka :ok: :ok: :ok: żal serce ściska :(
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon cze 23, 2014 8:19 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Za wszystko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 23, 2014 10:01 Re: Nasza kocia rodzinka,Kubuś operacja:( ['] i biszkoptowy

Ja już z Kubisią po wizycie w lecznicy i w środę rano idzie na operację przpukliny.
Najpierw będzie miała zrobione badania krwi, bo to kotka 12 letnia i potem operacja bo jak to Pani doktor powiedziała, że w jej wieku to jest niebezpieczne i trzeba usunąć.
Nie podłamuję się tym wszystkim, widać taki już mój los. :(

Mam zdjęcia tego maluszka z lecznicy, jest świetny, wstawię w wolnej chwili i założę może wątek bo tutaj to jak igła w stogu siana.

Może będę miała też pieska :mrgreen: do lecznicy ktoś przyniósł krótkowłose, a że ja alergik to taki nieduży piesek dla mnie w sam raz by był.

W sprawie biszkopcika nikt nie dzwoni.
Ma ktoś wprawę w pisaniu ogłoszeń? :oops:
Ostatnio edytowano Pon cze 23, 2014 17:21 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon cze 23, 2014 17:13 Re: Nasza kocia rodzinka,Biszkopcik, Kubisia operacja w środ

To maleństwo w lecznicy, założyłam wątek i zapraszam viewtopic.php?f=13&t=162985
Obrazek Obrazek Obrazek

a to 12-letnia Kubisia
Obrazek Obrazek

Biszkopcik
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 64 gości