Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 29, 2013 21:02 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Podaj mi jeszcze raz adres na PW i jutro postaram się wysłać.
Może być pocztą?
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie gru 29, 2013 21:05 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Najpierw się muszę podliczyć. I kasa w MBP :D Ale adresik już leci :D

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 30, 2013 8:31 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Mówiłam już, że nie nadążam za swoimi futrami? Mówiłam. To jeszcze raz mówię: Nie nadążam...
Notatka:

Około północy Wanilia została dokładnie wymyta przez pozostającego na uwięzi Cynamona. Jedno ucho (lewe) pozostaje nadal nieco przybrudzone z powodu braku jakiejkolwiek reakcji tejże, nawet ruchu głową.
Nad ranem (godzina 5.32) Cynamon został wypuszczony z aresztu i pobiegł od razu do swojej miseczki, skąd dochodziły odgłosy mlaskania i ciumkania (po sprawdzeniu zawartosci okazało się, że zniknęła) po czym zaległ na jednym z miejsc obleganych przez koty wielosmakowe.
Do śpiącego i nie spodziewającego się niczego Cynamona doskoczyła na ten czas Wanilia i po krótkim, aczkolwiek bardzo wnikliwym zaobserwowaniu wąsików ruszających się w takt delikatnego mruczenia umyła Cynamonowi prawą stronę kota (bo na lewym boku leżał). Reakcją onego było zasłonięcie pyszczka łapką.


Jak wychodziłam z domu to mendy śpiulkały razem. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 30, 2013 8:31 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Sarah DeMonique pisze:Mówiłam już, że nie nadążam za swoimi futrami? Mówiłam. To jeszcze raz mówię: Nie nadążam...
Notatka:

Około północy śpiąca obok na łóżku Wanilia została dokładnie wymyta przez pozostającego na uwięzi Cynamona. Jedno ucho (lewe) pozostaje nadal nieco przybrudzone z powodu braku jakiejkolwiek reakcji tejże, nawet ruchu głową.
Nad ranem (godzina 5.32) Cynamon został wypuszczony z aresztu i pobiegł od razu do swojej miseczki, skąd dochodziły odgłosy mlaskania i ciumkania (po sprawdzeniu zawartosci okazało się, że zniknęła) po czym zaległ na jednym z miejsc obleganych przez koty wielosmakowe.
Do śpiącego i nie spodziewającego się niczego Cynamona doskoczyła na ten czas Wanilia i po krótkim, aczkolwiek bardzo wnikliwym zaobserwowaniu wąsików ruszających się w takt delikatnego mruczenia umyła Cynamonowi prawą stronę kota (bo na lewym boku leżał). Reakcją onego było zasłonięcie pyszczka łapką.


Jak wychodziłam z domu to mendy śpiulkały razem. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 30, 2013 9:21 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Wspaniała notatka :1luvu: :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon gru 30, 2013 9:24 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Ciężko za nimi nadążyc, to prawda.

Milena_MK

Avatar użytkownika
 
Posty: 10040
Od: Sob lip 21, 2012 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 30, 2013 19:07 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

:D :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon gru 30, 2013 19:11 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Sarah DeMonique pisze:
Sarah DeMonique pisze:Mówiłam już, że nie nadążam za swoimi futrami? Mówiłam. To jeszcze raz mówię: Nie nadążam...
Notatka:

Około północy śpiąca obok na łóżku Wanilia została dokładnie wymyta przez pozostającego na uwięzi Cynamona. Jedno ucho (lewe) pozostaje nadal nieco przybrudzone z powodu braku jakiejkolwiek reakcji tejże, nawet ruchu głową.
Nad ranem (godzina 5.32) Cynamon został wypuszczony z aresztu i pobiegł od razu do swojej miseczki, skąd dochodziły odgłosy mlaskania i ciumkania (po sprawdzeniu zawartosci okazało się, że zniknęła) po czym zaległ na jednym z miejsc obleganych przez koty wielosmakowe.
Do śpiącego i nie spodziewającego się niczego Cynamona doskoczyła na ten czas Wanilia i po krótkim, aczkolwiek bardzo wnikliwym zaobserwowaniu wąsików ruszających się w takt delikatnego mruczenia umyła Cynamonowi prawą stronę kota (bo na lewym boku leżał). Reakcją onego było zasłonięcie pyszczka łapką.


Jak wychodziłam z domu to mendy śpiulkały razem. :1luvu: :1luvu: :1luvu:


:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 31, 2013 0:05 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: zapomniałam :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto gru 31, 2013 8:49 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

ab. pisze::ryk: :ryk: :ryk: :ryk: zapomniałam :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: ja też

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 31, 2013 8:55 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

:1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Wto gru 31, 2013 10:19 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Sarah DeMonique pisze:
ab. pisze::ryk: :ryk: :ryk: :ryk: zapomniałam :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: ja też


O matko, to z Wami naprawdę ciężko :ryk: Polecam karteczki przypinane magnesem na lodówkę :)

I witamy się w ostatni dzień tego pięknego 2013 roku :)

Milena_MK

Avatar użytkownika
 
Posty: 10040
Od: Sob lip 21, 2012 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 31, 2013 10:54 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

Milena_MK pisze:
Sarah DeMonique pisze:
ab. pisze::ryk: :ryk: :ryk: :ryk: zapomniałam :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: ja też


O matko, to z Wami naprawdę ciężko :ryk: Polecam karteczki przypinane magnesem na lodówkę :)

I witamy się w ostatni dzień tego pięknego 2013 roku :)


mam przed oczami reklamę papieru Regina "Emma"...

Milena, oby dzień się prędko skończył i żeby jutro było (mi) lepiej :(

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 31, 2013 11:12 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Niech taneczny, lekki krok
będzie z Tobą cały rok.
Niech prowadzi Cię bez stresu
od sukcesu do sukcesu.
Obrazek Obrazek
i ich Duzi .
Obrazek

kuba.kaczor13

Avatar użytkownika
 
Posty: 11600
Od: Pon lis 05, 2012 20:32
Lokalizacja: gdzieś koło Kutna.

Post » Wto gru 31, 2013 11:14 Re: Cynamonowo-waniliowy świat cz. 2, czyli JAK TO SIĘ ZACZĘ

kuba.kaczor13 pisze:W Nowym Roku życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Niech taneczny, lekki krok
będzie z Tobą cały rok.
Niech prowadzi Cię bez stresu
od sukcesu do sukcesu.
Obrazek Obrazek
i ich Duzi .


Takie piękne życzenia od kotków wieloimiennych... Kotki smakowe już myślą nad odpowiedzią:)

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 325 gości