Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 15, 2013 11:37 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Pazury mogą być też wyrwane od prób "hamowania" po uderzeniu przez samochód.
Mój rudy zerwal sobie dwa pazury broniąc się i zapierając o betonowe podloże, kiedy napadl go pies.

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 15, 2013 12:50 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Bazarek dla Meli viewtopic.php?f=20&t=158337&p=10252261#p10252261

Kciuki za badania :ok:

Joako

 
Posty: 3275
Od: Wto cze 19, 2007 7:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 15, 2013 13:21 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Chyba Monika Wolska ostatnio szukała domu kotu, którego znalazła pod blokiem, w którym mieszka. Pisała, że w tym bloku na pewno ten kot nie mieszka, bo by wiedziała o tym. Okazało sie , że uciekł z mieszkania właśnie z tego bloku :ok: Sąsiedzi mogą nie wiedzieć , że ktoś w kamienicy ma takiego kota :wink:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pt lis 15, 2013 14:07 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Mela , jakby wiedziała o zbiórkach i bazarkach wyglądałaby tak :dance: :dance2: :love:
I nie wykluczone, że tak będzie wyglądała, bo ..

TO BARDZO GRZECZNA, SPRYTNA I KOCHANA DZIEWCZYNKA JEST. ŚLICZNA NA DODATEK.
Dzwoniłam do lecznicy. USG - jak na wiek [podejrzewany, bo bez zębów nie da się określić nic dokładniej] jest OK. Morfologia też. Biochemia wyszła z aparatu [cokolwiek to znaczy] i pani nie miała czasu mi czytac bo był pacjent.

Mela JE. POSZŁA SOBIE DO KUWETY. WYPUSZCZONA Z KLATKI WSKOCZYŁA NA PÓŁKI I ZWIEDZAŁA !!!

Zapytałam czy nie chcą kotki rezydentki, ale pani wet nie podejmuje decyzji w tej lecznicy, a pana dr nie było.
Zapytałam czy jakbym wzięła, to będą jako lecznica leczyć do końca życia [moich kotów] moje koty, a szczególnie Morelę, która może zareagować ciężką choroba - za darmo.
Też nie było pana dr. Ale nie sądzę żeby mi takie zobowiązanie podpisał :?

Co do 'pochodzenia' znajdki - pewnie, wszystko możliwe i samochód, i wypadnięcie. O wyrzuceniu nie mówię.
I też własnie myślę, że jest opcja, że kotka nie była wychodzaca i nikt w budynku nie wie, że mieszkała. O moich kotach, gdybym nie mówiła, a jedni sąsiedzi nie bywali i nie widzieli, tez by nikt nie wiedział. A to dużo mniejszy budynek.
Dla całkowitego spokoju wypada mi przejść się po wszystkich mieszkaniach :roll: Tyle, że na Wyspie jest tak, w tym miejscu także, że wszystkie budynki mają podwórka, ogrody, którymi się łączą z sąsiednimi i przyległymi na równoległej ulicy.
Pełno drzew, krzaków, zakamarków. Piwnic i garaży . Fajna dzielnica. A jakby jeszcze ludzi większość stamtąd wyprowadzić - to byłby raj koci. A, i przylega ulica do dużego parku.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 15, 2013 14:11 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

super, że je.
poczekajmy na biochemię jeszcze - co tam wyjdzie - oby nic.

Jeśli komuś uciekła, to ten ktoś by jej szukał... w necie nie ma ogłoszeń, że taka kicia zaginęła?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lis 15, 2013 14:32 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Biochemia z aparatu - znaczy że nie robili ręcznie, tylko maszynowo. Spokojnie - poczekamy na konkretne wyniki, ale wieści są całkiem niezłe jak dotąd :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt lis 15, 2013 14:33 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Morelowa, a może wrzuć do skrzynek pocztowych krótkie info o znalezionej kotce + telefon do Ciebie, zamiast chodzić po mieszkaniach?

Joako

 
Posty: 3275
Od: Wto cze 19, 2007 7:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 15, 2013 16:27 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Joako! Ty to masz rację :mrgreen:
Choć z drugiej strony..
Ogłoszenia są w necie, na tablicy.pl, na fb moje i lecznicy tej nowej, były przyklejone w miejscach gdzie na Wyspie każdy musi przejść jeśli idzie gdziekolwiek do sklepu czy miasta. Na drzwiach tego domu też. Wszystkie z tym pierwszym zdjęciem i nie mówiące o operacji, żeby kosztami ewentualnymi nie przestraszyć.
Ale warto wszystkiego spróbować.
Będę tam w niedzielę - pognębię ludzi :mrgreen:

To dt.. żeby wiedzieć jak kota się zachowuje w towarzystkie ludzkim i kocim, może psim, jak z tymi kolanami.. Żeby można było zrobić normalne ogłoszenia poszukujące domku.
I żeby się ten pyś wygoił i było wiadomo jak wygląda tak naprawdę.

Na razie wiem, że nadal nie chce suchego tylko mokre je. I dobrze chyba.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 15, 2013 16:53 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

jesli miała szyty języczek, to nie ma co się dziwić, że suchego nie chce, może ma kłopot z dziąsełkami, moze jeszcze jest obolała-na pewno nawet-mokre najlepsze póki co, paszteciki chyba najbardziej lubtakie saszety, które mają duzo sosiku

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 15, 2013 17:29 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Mokre w ogóle najlepsze. Trochę mniej wygodne dla obsługi jedynie :mrgreen:

Muszę wyłączyć komp. Jakby co pilnego kto miał, to komórka tylko.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 15, 2013 18:24 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Trzymam mocno kciuki za szybkie znalezienie domu dla Meli :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Danusia

 
Posty: 119538
Od: Pon kwi 02, 2007 11:56
Lokalizacja: Opole

Post » Pt lis 15, 2013 18:31 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Danusia pisze:Trzymam mocno kciuki za szybkie znalezienie domu dla Meli :ok: :ok: :ok:

I dzięki Tobie Danuś na szybciora skleiłam coś dla Kici,niech jej poszczęści
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=10246040#p10246040][img]http://images63.fotosik.pl/380/399ed363385f6faamed.jpg[/img][/url]


Obrazek
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt lis 15, 2013 18:42 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

morelowa, ale ona zdaje się je wszystko co mokre, tak? Bo kotka co raczy jedynie uparowanego cyca kurzego i to tylko po 1 kawałku na raz, albo kot, co odpala jedzenie po 10 minutach głaskania, tylko przy człowieku i bez innych kotów - to jest wyzwanie dla osługi 8) , Mela przy nich to anioł a nie kot :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt lis 15, 2013 19:01 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

Alienorku, bannerek coś nie bardzo działa z tym kotkiem, a chciałam poczytać , czy czegoś nie potrzeba tam, masz watek?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 15, 2013 20:02 Re: Rekomendacja:ponad 10 lat, bez zębów, bez jednej łapy-Op

He, he, he - kurak nie był testowany na kocie, ani nic inne poza niewiemczym pewnie saszetkowym, albo puszkowym. Ale to coś je.

Myszolandia, dzięki za banerek. Chciałam go gdzieś wcisnąć, ale nie widze obrazka, więc nie wiem jak przemeblować; nie widzę akurat teraz też kilku innych - czasem sie tak dzieje. Może jak jutro uruchomię to się naprawi :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, Nul i 227 gości