morelowo-migdałowa jesień

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 23, 2013 9:36 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

A to Migdał niedobry :twisted: .
Norka [*] sikała prawie na stojąco :roll: .
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 23, 2013 13:46 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

he he Migdał to po prostu chłopak :lol: morelowa , z facetami tak jest -dlatego u mnie tylko kryta sie sprawdza , ale koniecznie bez drzwiczek-chłopaki to proste stworzenia w każdym gatunku i tego sie niei zmieni-optuję za zmianą kuwety dlatego :ok:
U mnie tylko Percia ( dziewczynka) zajarzyła od razu i tylko z drzwiczkami , reszta hołoty wiadomo :evil: i siuraja po ściankach, ślepaczek przeplata to wykopywaniem żwirku, jak sobie tył z przodem :roll: a kulturalnie kopie jak górnik, coby posprzątać, zatem obraz ogólny sie nasuwa sam, zwazywszy,że czasem wykopie to, co miał zakopać :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 23, 2013 18:30 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Chłopak nie chłopak...Morela długo przed chorobą sikała na stojąco właśnie w krytej kuwecie. Potem do niej już nie weszła. Proponowałam Migdałowi, stała w łazience, taka zamknięta i z wyjętymi drzwiczkami [Moreli drzwiczki w niczym nie przeszkadzały] - czasem wchodził pogrzebać ale nigdy się nie załatwił. W koncu schowałam górę, a młody korzysta ze swoje małej pierwszej kuwety, z dołu od tej krytej i łazi do morelowej w przedpokoju. I wszędzie potrafi nalać na stojąco, na szczęście rzadko to robi. To wygląda tak - bo się dziś gapiłam, wymyślając mu w duchu - jakby głupol się tak ustawiał przy krawędzi, że mu niewygodnie więc się podnosi. I siaka tak zapalczywie, ze słychać i jak tak słychać to już wiadomo, że nie trafił w żwirek :twisted:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 23, 2013 21:16 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Za sprowadzenie na właściwą drogę sikania do a nie nad kuwetą :ok: I za zdrowie i ogromną ilość czasu i pieniędzy dla wszystkich :ok: :ok: I miziawki dla obojga - o ile się zgodzą :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lis 25, 2013 8:19 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Sikanie sprowadzone na właściwą drogę!
Podoba sie sie to stwierdzenie :mrgreen:

Nie było mnie wczoraj, ale moje grzeczne kotki nie narozrabiały. Trochę nasikały w kuwety, a Morela zrobiła kupę poza 8O Najwyraźniej usiłując nie stanąć na dwa nasikania - musiała jakoś manewrować i kupa częściowo wylądowała obok. Wyglądała na bardzo zdegustowaną [Morela nie kupa] :mrgreen:
A to duża kuweta. W sumie w domu 3. To ile ja mam ich postawić, żeby starczyło jak wyjadę na dobe, półtorej, a nie na jeden dzień??

Wymiziałam - o zgodę nie prosiłam :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 26, 2013 10:02 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

A oni używają 3 kuwet?
Czy też są trzy, a oni i tak korzystają tylko z jednej? :mrgreen:
Za kotami to się nie nadąży :roll: .

Zaraz, zaraz, przypomniałam sobie, że Migdał i Morela nie sikają do jednej. Każdy ma swoją, czyli używają dwóch, tak?
O kurcze, no to mają królewskie wymagania :wink: .
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 26, 2013 10:55 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Jeszcze inaczej :)
Dwie kuwety w łazience, które czasem Morela obwąchuje ale nie korzysta. Korzysta Migdał - na stałe z jednej, czasem z drugiej, czasem nasika tu, a nakupa tam... Ale łazi też chętnie do morelowej w przedpokoju, największej, najwyższej, Morela korzysta tylko z tej. I w tej też ktoś nasikał na ścianę, ale nie złapałam za rękę.. tzn... za nic nie złapałam, więc moge tylko podejrzewać. Uffff :mrgreen:

Czy ja tu pisałam o kotce z dworca, czy na wątku Meli.. :? Chyba tam. Musze coś wyjaśnić. Czekam na mail.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 27, 2013 10:56 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

O kotce było u Meli/Mellona.

A Twoje koty z rozpuszczenia tak sikają :mrgreen: . Moje na 5 kotów mają 2 duże i im starcza. Białaczki - 3 koty, 3 kuwety, a łazienkowce 1 kuwetę na 2. I wczoraj kupa Meli była wzdłuż transporterka, nie w kuwecie :o .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lis 27, 2013 20:04 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Bo może się w kuwecie nie zmieściła ? :?

Z jakiego rozpuszczenia ? :twisted: One w ogóle nie są rozpuszczone! Wolę nei sprawdzać, co by było gdyby im co zabrać. Też bym nie chciała, żeby mi ktoś zabrał. Każdy sobie sika gdzie chce. :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 28, 2013 14:38 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Migdałek najczęściej jak rzyga to sobie staje i.. rzyga, ni z tego ni z owego.
Ale czasem, pewnie jak kłak się gdzies przyblokował, robi to tak jak przed chwilą - kuca i płacze na cały głos 'oj! ojojoj-joj! oj-ojojojoj!........ ' , ale kłak który się wykluł nie satysfakcjonuje mnie wielkością :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 01, 2013 8:13 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 02, 2013 10:01 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Kliknięte :ok: .
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 02, 2013 10:44 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

U mnie wczoraj Mru cale portki sobie obsikal 8O
W kuwecie 8O
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon gru 02, 2013 12:09 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

Dorota pisze:U mnie wczoraj Mru cale portki sobie obsikal 8O
W kuwecie 8O

Maurycy codziennie obsikuje sobie portki :roll: .
Jak sika przy mnie to wycieram mu tyłek papierem :oops:.
Jeśi nie zdążę - robi mi moczowo-żwirowe stemple. Najchętniej na laptopie albo na poduszce :twisted: .
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 02, 2013 14:37 Re: W morelowo-migdałowym domku nie damy się :) III

8O Codziennie?? Biednaś Ty.. :( No, bo Mru.. to Mru, zdolny taki jest :lol:
Ale zaciekawiła mnie strona techniczna tego sikania - znaczy, że co - one mają ..hm... dziurkę w poprzek, czy stają ze ściśnietymi łapkami? Albo siadają tak nisko, że się moczą w 'kałuży' [ coś chyba Revontulet tłumaczyła już..] ?
Bo przecież żaden nie jest persem z długim włosem :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 139 gości