morelowo-migdałowa jesień

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 16, 2015 15:24 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Baaardzo śmieszne :ryk: te chochoły i inne ...
Chochoły to kwiatki, a pomiedzy pelargonia.
Jak u Was ze wzrokiem?

Toperek to jest inszoś.On chyba nawet gdyby chciał - a pewnie nie chce - nie mógłby daleko uciec. W sumie są właśnie takie psy, których już nic nie ruszy - bo stare, chore, ślepe... Widuję, ale takimi to się właśnie ludzie opiekują.
Ci co takich nie powyrzucali :evil:

W drzwiach balkonowych pajęczyna - za mała na komary. W kuchni rano szczypawka...
Na zewnątrz taki wiatr jak przedwczoraj , gorąco.. Takie gorąco we wrześniu jest zupełnie inne niż w lecie normalnym. Pełno chmur. W nocy grzmiało. Nie mogłam spać, bolały mnie wszystkie zęby, komary oczywiście bzyczały i nie tylko [to się już robi nudne :roll: ].
Jestem nieprzytomna.
Zepsuła się komórka - chyba bateria, albo łącze między baterią a ładowarką. Poszłam do serwisu bo mi wynika gwarancja. Okazuje się, że musze mieć fakturę. FAkturę trzeba ściągnąć, musiałam iść gdzie indziej.. - będzie ... do 2 tygodni. Gwarancja kończy się 23 bm. :twisted:
Od jakiegoś czasu rwie się internet. Dziś się bardzie rwał niż nie rwał. Wyjełam modem - poszłam do serwisu [ha, ha, ha...]
Może karta sim.. Pani wymieniła. Jak nie zadziała [na razie działa - tfu, tfu tfu..] to - kupić modem albo podpisać nową umowę i dostać modem.
Prawie zapomniałam o mięsie dla kotów..
Wróciłam niedawno po obejściu piechotą od domu całego centrum [te serwisy i punkty komórkowo-internetowe] na około i zygzakiem.
Jestem wykończona - co jest ?? jak nie pies jakiś to inne urządzenia.. Zęby bolą mnie nadal :twisted:
Przychodzę , włączam radio... Przemawia kretyn [wiem, wiem , nie należy nikogo oceniać] , nie mówię kto bo kretynizm poszczególnych osób to rzecz względna dla innych osób... Przemawia w moim imieniu, buc jeden! 'mówię w imieniu Polaków i ...swojej partii'. Prawie się poryczałam ze złości i bezsilności.

A miałam iść z kijkami bo taka pogoda...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 17, 2015 6:31 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

ja nie włączam radia ani telewizji bo nie mam 8)
mam tylko telewizor 8) Młody czasem dvd ogląda

wiadomości czytam sobie skrótowo w internecie, całkiem dobrze czyta się tutaj http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci
a potem jeszcze trochę o zmianach przepisów
i starczy 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 17, 2015 6:59 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Nie mam telewizora, choć czasem mi brakuje np. do filmow. Mój komp ma problemy z odtwarzaniem - jestem zupełnie odcięta od możliwości obejrzenia czegokolwiek.
Nie kupuję [i nie czytam] żadnych gazet i nie czytam też internetowych. Ale radio lubię - to w końcu dla mnie jedyne źródło ifnormacji i komentarzy. Czasem niezłych audycji jak sobotnie 'Człowiek 2.0.', crazynauka itp.
I ludzki głos. Mam w ciągu dnia mało kontaktów z ludźmi. I to jest OK, ale dobrze jest nie zapomnieć jak sie mówi :mrgreen: Dobrym radiem jest [wg mnie] jest RMF Classic - głównie muzyka.
No, i zawsze można jednym ruchem wyłączyć.
Jak wczoraj np .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 17, 2015 7:10 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

ja mam za dużo ludzkiego głosu codziennie 8) wiec radio mnie zupełnie nie pociąga

Ja pożyczam gazety w bibliotece - z ciekawych mają Newsweeka i Wysokie Obcasy
a oprócz tego niestety same Twoje style, Świat kobiety i jakieś takie tego typu :roll: Próbowałam to czytać, ale się nie da.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 17, 2015 8:31 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

O, to, to - nie da się. Ja nawet Wysokich Obcasów nie mogę, jak gdzies czasem mi w ręce wlezie.
No, tak - jak masz dużo głosów bezpośrednich to można mieć dość, bo przecież nie każdego da się wyłączyć , nawet jak mówi nie widzieć jakie bzdury :mrgreen: Więc jednak wolę to radio :lol: - wybór jest.

Dlaczego Migdał lubi się położyć na podkładce pod myszkę kiedy ja tez jej potrzebuję?? Taki ciuczek, różek mi zostawia.. :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 17, 2015 8:49 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Bo On Cię kocha :mrgreen: Koty tak robią, by to okazać :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw wrz 17, 2015 9:02 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

morelowa pisze:Toperek to jest inszoś.On chyba nawet gdyby chciał - a pewnie nie chce - nie mógłby daleko uciec. W sumie są właśnie takie psy, których już nic nie ruszy - bo stare, chore, ślepe... Widuję, ale takimi to się właśnie ludzie opiekują.
Ci co takich nie powyrzucali :evil:


Ale właśnie o to chodzi - że jak kto mądry, to dostosuje "stan uwiązania" do psa i swojego samopoczucia (dlatego jak się kiepsko czuję Toperek musi być na smyczy). Z Sivir nie praktykowałam puszczenia luzem na osiedlu - tylko jak wychodziłyśmy na Dzikie Pola alb inny psi spacerniak. I to dopiero gdy byłam pewna, że nie dostanie małpiego rozumu i nie zwieje bo np. ktoś na rowerze przejedzie.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw wrz 17, 2015 9:07 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Alienor pisze:
morelowa pisze:Toperek to jest inszoś.On chyba nawet gdyby chciał - a pewnie nie chce - nie mógłby daleko uciec. W sumie są właśnie takie psy, których już nic nie ruszy - bo stare, chore, ślepe... Widuję, ale takimi to się właśnie ludzie opiekują.
Ci co takich nie powyrzucali :evil:


Ale właśnie o to chodzi - że jak kto mądry, to dostosuje "stan uwiązania" do psa i swojego samopoczucia (dlatego jak się kiepsko czuję Toperek musi być na smyczy). Z Sivir nie praktykowałam puszczenia luzem na osiedlu - tylko jak wychodziłyśmy na Dzikie Pola alb inny psi spacerniak. I to dopiero gdy byłam pewna, że nie dostanie małpiego rozumu i nie zwieje bo np. ktoś na rowerze przejedzie.


Zwierzę - nie dla idiotów.
:wink:
Po prostu.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw wrz 17, 2015 10:28 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Bardzo pomysłowe zdjęcie!
Dobrze Cię widzieć, Morelowa, wyglądasz tak jakoś wakacyjnie :D
I karmnik widać...
Fajne :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw wrz 17, 2015 12:40 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Ciebie też bym chętnie zobaczyła :D
Dokładniej :mrgreen:

Karmniki, poidła - stałe wyposażenie.

Aia pisze:Bo On Cię kocha :mrgreen: Koty tak robią, by to okazać :wink:

Aha, znaczy przeszkadzając ?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 17, 2015 13:21 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

A nawet mam takie jedno dokładniejsze, z ubiegłego roku :mrgreen:
Obrazek

Pomagał/przeszkadzał Koczis :wink:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw wrz 17, 2015 14:40 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

No, jak na to , że składasz się z grzywki, okularów [tych nie przewidziałam w swoich wyobrażeniach :lol: ] i kota - to faktycznie dokładniejsze :D
Możesz opowiedzieć o zdjeciu? Gdzieś leżysz jakby , w plenerze? czy masz tak zimno w domu? 8O
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 17, 2015 14:52 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

morelowa pisze:
Aia pisze:Bo On Cię kocha :mrgreen: Koty tak robią, by to okazać :wink:

Aha, znaczy przeszkadzając ?

No :D nie wiedziałaś?
A psy wchodzą pod nogi i kładą się w przejściach :mrgreen:

uffff jak gorąco!

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw wrz 17, 2015 15:10 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

Nie składam się z okularów, jeno zakładam je do bliży :wink:
Siedzimy z Koczisem w przedpokoju na podłodze, przed lustrzaną szafą,
za nami ściana z tynkiem tzw. strukturalnym.
Zima to była, a wtedy mam w chałupie chłodno (za to latem ciepło :mrgreen: ).
Koczis jest jednym z rezydentów, ma 5 lat.

Rzeczywiście, gorąco dziś jak w piekle :roll:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw wrz 17, 2015 17:02 Re: morelowo-migdałowa wkurzona Duża..

A, to ja też tak mam - widzieć bez okularów, a żeby zobaczyć co jest w aparacie trzeba okulary :roll:

To chyba masz zimniej w domu w zimie niż ja 8O W takich swetrach to ja jednak nie siedzę. Choć może dlatego, że nie lubię w domu swetrów.
Nie umiem tak zrobić zdjecia, żeby mi się światło z aparatu nie odbiło i nie zasłoniło wszystkiego.
U nas też upał nieprzytomny. Nadal jest zresztą , choć uspakaja się wiatr - bo to co było to chyba jakiś halny porąbany, z południa , firanki mi z domu chciały wyjść i ogólnie w powietrzu był niepokój.

Koty nie kochają ludzi. Ludzie są im potrzebni, a koty dbają o siebie przede wszystkim. To, że się przytulają, barankują i takie tam, to głównie dla sprawienia sobie przyjemności. No, może czasem lubią kogoś trochę.
Psy potrafią być oddane człowiekowi bardziej.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, zuzia115 i 134 gości