Tygrysi Świat

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 13, 2014 23:08 Re: Tygrysi Świat

Ja ostatnio miałam trochę kłopotów,żeby wytłumaczyć mojemu panudoktoru co tak właściwie mam na nogach rękach i brzuchu :D Miał dziwną minę jak mu próbowałam tłumaczyć,że co prawda mąż do domu wrócił ale to nie są ślady namiętnej nocy powitalnej tylko mam w domu siłę nieczystą dla niepoznaki przebraną za małego rozkosznego kociaka... Szczerze wątpię czy mi uwierzył :D
Farcie ja rozumiem,żę teściowa i remont ale co z Tygrynią i ze sterylką? Bo naprawdę martwię się o kociastą....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Nie wrz 14, 2014 0:16 Re: Tygrysi Świat

Koty to dranie. :D
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Nie wrz 14, 2014 0:19 Re: Tygrysi Świat

Koty to kosmici, którzy zostali podstępem zainstalowani na Ziemi i kiedyś przeją nad nią władzę i zamienią świat który znamy w jedną gigantyczną kuwetę z piaskiem. Tylko ciii, może się nie zorientują,że ja JUŻ o tym wiem... A Teraz próbuję ostrzec resztę ludzkości. Ludzie obudźcie się zanim będzie za późno!!!!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Nie wrz 14, 2014 9:48 Re: Tygrysi Świat

Już jest za późno. Oni to zaczęli. Na Saharze.
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Wto wrz 16, 2014 10:58 Re: Tygrysi Świat

Prośba do Farta o kontakt na pw.

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 20, 2014 23:22 Re: Tygrysi Świat

Co słychać w tygryskowie?
Obrazek

KITKA[*]28.03.2011 ŻUCZEK[*]17.04.2013 BUNIA[*]30.03.2015 BUBA [*] 12.10.2015 ZUZIA[*] 14.01.2018
RUDY MIŚ [*]1.08.2019 MAŁA[*] 11.04.2020

Do zobaczenia nasze kochane

ankacom

 
Posty: 3872
Od: Wto wrz 14, 2010 17:23
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lis 06, 2014 18:40 Re: Tygrysi Świat

Provera 0,5 tabletki 5mg dzisiaj. Trudno trzeba będzie "to" zrobić za ok 10 dni.
No nie potrafię, buu.. :crying: , tak po prostu pociachać ukochanego zwierzaka, ale qurde obiecuję że będę mocny .... beee .... :crying: e... tam.... :crying: :crying: :crying:
A tak poza tą kolejną rują spokój. Jje już tylko prawie wyłącznie suche. Żesz qurde to na mnie padło z tym chlastaniem... :placz:
Ale za to częściej Ją na świeżą trawkę wypuszczę bez obawy :oops:
No sorry, facet widocznie nie każdy na rzeźnika się nadaje.
Zmobilizujcie mnie Tym razem pls. :|

Fart-Mini

Avatar użytkownika
 
Posty: 474
Od: Śro sie 28, 2013 23:12
Lokalizacja: Konstancin k. Warszawy

Post » Czw lis 06, 2014 19:15 Re: Tygrysi Świat

Fart-Mini pisze:Provera 0,5 tabletki 5mg dzisiaj. Trudno trzeba będzie "to" zrobić za ok 10 dni.
No nie potrafię, buu.. :crying: , tak po prostu pociachać ukochanego zwierzaka, ale qurde obiecuję że będę mocny .... beee .... :crying: e... tam.... :crying: :crying: :crying:
A tak poza tą kolejną rują spokój. Jje już tylko prawie wyłącznie suche. Żesz qurde to na mnie padło z tym chlastaniem... :placz:
Ale za to częściej Ją na świeżą trawkę wypuszczę bez obawy :oops:
No sorry, facet widocznie nie każdy na rzeźnika się nadaje.
Zmobilizujcie mnie Tym razem pls. :|

Farcie - pomyśl o korzyściach dla Tygryni i dla ciebie jakie niesie sterylka.
Mniejsze zagrożenie zachorowania na raka sutków czy listwy mlecznej, ropomacicze a co najważniejsze nie ma ryzyka niechcianej ciąży i bezsensownego rozmnażania zwierząt.
Ty za to spokojne dni i noce. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 06, 2014 20:31 Re: Tygrysi Świat

Jeszcze dopiszę.... Między bajki można włożyć że "kotka ma ruję 2 razy w roku". U mojej Tygryni ledwo jedna się skończy, za paręnaście dni następna...
Nie ma zbyt wiele czasu do działania ....
Każda następna mocniejsza i dłuższa....
Tym razem jest tak na "maksa", że mogę podłogi mopem nie czyścić, tylko Ją.... (kto widział, wie o co chodzi), o reszcie nie wspomnę,
zapomina nawet jeść, więc do michy przystawiam...., stąd PROVERA, bo właściwie to cierpi na tych "rujach" na zdrowiu.
Właściwie to...., no właśnie, trzeba w końcu zadziałać. Heh !, i kto by pomyślał, że z takiego, niemal zahibernowanego zziębniętego oseska taka KOTKA wyrośnie !
Iiii, dłuuuuga się zrobiła, i swoje waży w końcu... :D

Fart-Mini

Avatar użytkownika
 
Posty: 474
Od: Śro sie 28, 2013 23:12
Lokalizacja: Konstancin k. Warszawy

Post » Czw lis 06, 2014 20:54 Re: Tygrysi Świat

Bo na początku rujki są nieregularne i występują prawie jedna po drugiej .
Do dzieła Farcie :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 06, 2014 23:07 Re: Tygrysi Świat

Nie mam wielkich doświadczeń w sterylkach, bo tylko trzy moje dziewczyny. I powiem Ci Farcie jedno- to WIELKIE PRZEŻYCIE, ale jak się okazało przede wszystkim dla Opiekuna. Tygrysia pośpi, trochę się poobraża na kaftanik i zapomni o wszystkim :P
Trzymajcie się i do przodu :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt lis 07, 2014 1:15 Re: Tygrysi Świat

Farcie a pomyśl, co by było gdyby tfu tfu odpukać Tygrysia dostała tzw."rui permanentnej"? Może i zyskałyby na tym Twoje podłogi ale Twoja psychika mogłaby znacznie ucierpieć.... Dlatego też bądź mężczyzną i sterylizuj. Ona nawet tego nie zauważy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Pt lis 07, 2014 20:36 Re: Tygrysi Świat

Kotka w rui potrafi sikać po wszystkim nie gorzej od kocura. To tak w temacie mobilizacji. 8)
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38253
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob lis 08, 2014 21:33 Re: Tygrysi Świat

MariaD pisze:Kotka w rui potrafi sikać po wszystkim nie gorzej od kocura. To tak w temacie mobilizacji. 8)

:twisted: No i jak tak jest, to Twoja wypowiedź wiele wyjaśnia, ... cztery dni temu, w odległej galaktyce, nieznanego pochodzenia, mokra plama z atomizera/rozpylacza, na podłodze w kuchni ... , śledztwo trwa :mrgreen:

A żeby za łatwo nie było, to dzisiaj trzecia doba "tabletkowania" "provera", i ...., iiii.... ała !.....
Do trzech razy sztuka ! Rujka jakby przygasała sromotnie, za to Tygrysia nauczyła się, (chyba z kreskówek w TV, i od psów za oknem, ... warczeć, kąsać, szczekać prawie, przy rozwieraniu pyszczka ... :lol: ).

Następne tabletki, jakby trzeba było, już za łatwo nie pójdą. Dziś na szczęście TŻ pomogła przytrzymać. I oby wystarczyło :ok:

Aaaa...., na razie udawało się włożyć pół tabletki do gardziołka, przyklejone do końca palca na odrobinę masła, ale widzę przeszkody w przyszłości, bo
gardziołko wyposażone w pyszczek z ostrymi ząbkami, chce się niespodziewanie zamykać na moim palcu ....
Ostatnio edytowano Sob lis 08, 2014 21:41 przez Fart-Mini, łącznie edytowano 1 raz

Fart-Mini

Avatar użytkownika
 
Posty: 474
Od: Śro sie 28, 2013 23:12
Lokalizacja: Konstancin k. Warszawy

Post » Sob lis 08, 2014 21:35 Re: Tygrysi Świat

No to za wielki dzień Tygryni :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 90 gości