Mopik ['] Kropek i Kicia [End of story]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 03, 2018 19:28 Re: Mopik & Kropek [nowe fotki]

Za domek dla koteczki :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 03, 2018 21:14 Re: Mopik & Kropek [nowe fotki]

Niech wszystko ułoży się jak najlepiej :ok: :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pt maja 04, 2018 15:46 Re: Mopik & Kropek [nowe fotki]

Jaja jak berety. Mamy na próbę bezdomniaczkę (6-8 lat), którą złapała żona. Mopik trochę fuczy, Kropek za to wściekły jak cholera (a taki sie zdawal lagodny kicius...), kicia zaś (rozmiarami zresztą podobnymi do Kropka) nieco spłoszona ale nie zachowuje się jak dzikus. Na razie je rozdzielamy, panowie dostali KalmVeta, zobaczymy co będzie dalej, w najgroszym razie wroci kicia na podworko - ale tak czy siak trzeba bedzie jej pod narkoza za jakis czas zrobic z zebami porzadek, wiec zona ma nadzieje ze jakos ja duet bezjajeczny zaakceptuje.

Sam juz nie wiem czy to dobry pomysl, troszkę jestem wystraszony, bo sie boje zeby stres Mopikowi nie pogorszyl wynikow i w ogole.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 04, 2018 15:48 Re: Mopik & Kropek [nowe fotki]

Lifter pisze:... troszkę jestem wystraszony, bo sie boje zeby stres Mopikowi nie pogorszyl wynikow i w ogole.

A może to zrobić. Bądź ostrożny i uważny.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt maja 04, 2018 15:53 Re: Mopik & Kropek [nowe fotki]

Lifter pisze:Jaja jak berety. Mamy na próbę bezdomniaczkę (6-8 lat), którą złapała żona. Mopik trochę fuczy, Kropek za to wściekły jak cholera (a taki sie zdawal lagodny kicius...), kicia zaś (rozmiarami zresztą podobnymi do Kropka) nieco spłoszona ale nie zachowuje się jak dzikus. Na razie je rozdzielamy, panowie dostali KalmVeta, zobaczymy co będzie dalej, w najgroszym razie wroci kicia na podworko - ale tak czy siak trzeba bedzie jej pod narkoza za jakis czas zrobic z zebami porzadek, wiec zona ma nadzieje ze jakos ja duet bezjajeczny zaakceptuje.

Sam juz nie wiem czy to dobry pomysl, troszkę jestem wystraszony, bo sie boje zeby stres Mopikowi nie pogorszyl wynikow i w ogole.

Bardzo dobry pomysł :) trojka to liczba idealna ;) calmvet żeby zadzialal, musi byc podawany dluzszy czas. A ja tak myslalam że panny Wam brakuje ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 04, 2018 15:55 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Podskórnie jakoś mi tak się majaczyła "taka" opcja :-)
Kciuki za futra, kciuki za człowieków :-)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pt maja 04, 2018 15:58 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Zona chciala tego trojlapka wziac, bo to kaleka biedny (choc na podworku nawet z ta bezwladna lapka jakos dawal sobie rade) ale to ponoc dzikus, nie chce miec z ludzmi nic wspolnego, wiec pewnie za jakis czas, jak juz kikutek sie w pelni zagoi, wroci na podworko. Tylko smutno mu bedzie, bo sie zaprzyjaznil z dwiem kotkami, ktore zesmy polapali.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 04, 2018 16:00 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Kurczę, no... Biedny kiciusiek. Może znajdzie inne, nowe i fajne towarzystwo ?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pt maja 04, 2018 21:18 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Boh trojcu lubit'.
Czy jakoś tak.
Sama mam ten dylemat z powodu Adolfa. Wiadomo, Kotek + stres to problemy w kuwecie, ale (odpukać!!!) nie jest źle. Ja póki co próbuję się do Adolfa nie przywiązywać.
Właśnie mu rozmrażam serca na jutro.
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Sob maja 05, 2018 12:51 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Na razie kicia siedzi pod lozkiem - siedzi, bo lozko na tyle wyoskie, ze moze siedziec (a teraz to nawet zrobila "beczułkę"). Siedzi w centrum, a nie gdzies w kacie, nie wyglada na zalekniona ale tez nie kwapi sie by wylezc spod lozka, o pokoju nie wspominajac.

W nocy (byla zamknieta w sypialni z zona, ja z dwoma panami na kanapie w drugim pokoju...) chodzila, wlazla na okno, patrzyla na swe wlosci i troszke drapala w okno, ciagnie wilka do lasu. Je niewiele, siusia do kuwety (kupy nie bylo). Panowie nadal nabzdzyczeni ale mniej niż wczoraj, Kropek zdecydowanie bardziej ciety od Mopika. A ze wziety z tego samego podworka, to byc moze pamieta ze go owa kicia w swoim czasie gonila od jedzenia (bo on byl podrzutkiem i za bardzo sie z owczesnymi rezydentami nie zakumplowal). Mopik fuka ale tak bardziej dla zasady juz tylko, byl moment ze sie mocno kici przygladal z korytarza, przygiety do podlogi, a potem sie wystraszyl i uciekl (generalnie to on tylko pozuje na dominatora, a cieple kluchy z niego sa). Kropek twardszy i zawzietszy, ale ilosc pofukiwan mocno spadla.

Zobaczymy co bedzie dalej.
Ostatnio edytowano Sob maja 05, 2018 14:11 przez Lifter, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 05, 2018 13:30 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Nawiasem mówiąc dzisiaj byliśmy z Mopikiem na badaniach kontrolnych, wyniki będą pewnie po weekendzie. Mopik waży ok 7-6.95 kg, czyli nadal chudnie ale chyba wolniej niż dotąd, czyli jest nadzieja że w końcu ustabilizuje wagę. Zmieniliśmy weta, bo ci poprzedni w temacie cukrzycy to tak nie za bardzo kumaci i generalnie jakoś tak "na odwal sie" podchodzili. Nowa wetka zdaje się być bardziej zaangażowana i ogarnięta, acz np. sugerowała że wystarczy mu badać cukier glukometrem tylko raz dziennie. No ale chociaż nie proponowała "karm leczniczych na cukrzycę", dobre i to.

A tak wyglądała nasza Panna Kotta u weta

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob maja 05, 2018 16:50 przez Lifter, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 05, 2018 14:03 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Ależ ona słodka <3

Panowie się ogarniają, z tego co czytam .;-) Mopik cwaniaczek, uciekł :-) Fajne te dzieci macie :-)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Sob maja 05, 2018 15:58 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Jak śliczna... i taka bidulka trochę - widać, że potrzeba jej dużo kochania i troski.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Sob maja 05, 2018 16:22 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Na razie nie zamierza wychodzic spod lozka, a powinna zastrzyk dostac, je tez symbolicznie bardzo. Po prostu siedzi/lezy (w pozycji nie sugerującej stresu) i "paczy". Zona do niej cwierka i gruchocze, ale kicia twardo trzyma pozycje.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 05, 2018 16:24 Re: Mopik & Kropek i... ta trzecia?

Lifter pisze:Na razie nie zamierza wychodzic spod lozka, a powinna zastrzyk dostac, je tez symbolicznie bardzo. Po prostu siedzi/lezy (w pozycji nie sugerującej stresu) i "paczy". Zona do niej cwierka i gruchocze, ale kicia twardo trzyma pozycje.

Twarda sztuka... :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości