Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 11, 2013 0:57 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

Ha :D I pomyśleć ,że jak moje dziecię nieletnie przyniosło do domu śmierdziela to pierwsze co powiedziałam to a poszedł mi z tym futrem chyba na głowę upadłeś synu mój ukochany przecież w domu są dwa wieeeeelkie psiury, cztery chomiki i tylko patrzeć jak ktoś kogoś zeżre.... Jeszcze mi kot potrzebny też mi pomysł dziwny taki jakiś.... A tydzień później jechałam na cito do weta bo się okazało ze i kość jarzmowa złamana i masakrycznie śmierdzacy ropien przyzębia i wszystkie nieszczęścia jakie tylko na tej małej kociej głowie.... A teraz? A teraz moje drogie panie no cóż..... No jakby wam to powiedzieć no bo wiecie no.... No bo śpi mi taki wielki włochaty wykastrowany ( pierwsza rzecz jaką zrobiłam po wyleczeniu zęba ) pulpet mruczy histerycznie co rano pakując mi kuper w oko ewentualnie wąsy ewentualnie któreś łapsko.... A ja jak ta głupia śpię bez poduszki na plaskacza, skulona w kulkę walcząc o miejsce z 30 kilową suką owczarka niemieckiego i zwisając to jednym to drugim pośladkiem nad posłankiem 45 kilowego kaukaza no bo wiecie, kotek musi mieć wygodnie...I nie oddam nikomu gada włochatego nawet mowy nie ma.... Śpi gdzie chce włazi gdzie chce rozstawia psy po kątach a te głupie jeszcze się cieszą, rodzina na głowie staje żeby tylko kotku było dobrze i nawet mój ślubny który kotów nie lubi ukradkiem dokarmia go parówkami jak myśli ,że nie widzę. Tak,tak a na początku też chciałam żeby ktoś mi toto zabrał z domu bo ja czasu nie mam.... :D :D :D I nadal nie mam.... Bo mam w domu coś co wygląda jak kot, mruczy jak kot ale na 100% kotem NIE JEST !!!!! |To jest jakaś obca forma życia, która przyleciała z kosmosu w celu podbicia Ziemi i uczynienia z niej jednej wielkiej kuwety z piaskiem :D
Nadmienię tylko iż w momencie kiedy trafił do mojego domu ważył niecały kilogram wedle weta ( święty człowiek swoją drogą) miał jakieś 3 lub 4 miesiące obecnie.... Obecnie gdzieś na moje niewprawne oko około 4 kilogramów.... Rośnie. Żre. Świruje. Gryzie. Drapie. I nikomu go nie oddam bo tak i już. Dlatego też uważam że Pendolino ma spore szanse na pozostanie w dotychczasowym domu.... No bo po prostu ON jest kotem... A wiecie, dom bez kota to głupota ile by ich nie było :smiech3: :smiech3: :smiech3: Trzymam kciuki żeby tylko cierpliwości starczyło.....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Wto lis 18, 2014 21:54 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

Co tam u Pendolino?
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 19, 2014 8:05 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

Jakieś zdjęcia włochatego ufoludka poproszę! No i sprawdza się teoria, że Ci nie kochają kotów którzy ich jeszcze nie mieli :) Super relacja, kochajcie się do końca świata :1luvu:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lut 10, 2016 20:52 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

Odkopuje wątek. Czasem jak moje kociaste sie ganiaja to mi sie kojarzy z opisem pendolino. Co słychać?
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 9:31 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

...ale fajny wątek.....wesoły.... ,, pomagam Pchełeczce odkopać,,.......co tam słychać? korzenie przez Pendolino już zapuszczone solidnie?? :cat3:
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Wto lut 16, 2016 8:36 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

:201469 ....HALLLOOOOOOO.....HALLLOOOO JEST TU KTOŚ...... :201459 :201482
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Sob lut 20, 2016 10:02 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

:201482 .....ciągle cisza.... :oops:
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

Post » Sob lut 20, 2016 12:24 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

Przycupnę tu :oops:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 07, 2016 8:17 Re: Błagam! Niech ktoś zabierze ode mnie tego Kota!!!

Dorota pisze:Przycupnę tu :oops:


fajnie...będzie mi razniej :wink: ....ja już korzenie zapuściłam....cisza jak makiem zasiał :oops:
Obrazek

agamalaga

Avatar użytkownika
 
Posty: 414
Od: Pt sie 21, 2015 8:52

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 248 gości

cron