Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 15, 2017 14:01 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Słupek pisze:Kciuki za Tusię nam potrzebne!

Są!
Ale napisz prosze jesli mozesz co sie stalo bo dosc alarmujacy ten apel. I sie zdenerwowalam.

YBenni

 
Posty: 1667
Od: Nie maja 20, 2007 22:04

Post » Pon maja 15, 2017 14:05 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Słupek pisze:Kciuki za Tusię nam potrzebne!

Są.
:ok:
Na wyrost i na zapas :ok: :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 15, 2017 18:50 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

YBenni pisze:
Słupek pisze:Kciuki za Tusię nam potrzebne!

Są!
Ale napisz prosze jesli mozesz co sie stalo bo dosc alarmujacy ten apel. I sie zdenerwowalam.


Wczoraj po południu, jak Tusię na rękach trzymałam, to mi ślad na bluzce został. U mnie od razu zawał! Chusteczka! No też jakby plamki z lekka brązowe. Niedużo, ale jednak. Zawał na całego. Później już nic, suchutko i czyściutko, ale koło 23ej wylizywać się zaczęła. Dorcia - drugi zawał, nie chciałam ukrywać. Kocyk i podkład w transporterku bez plamki. Ale ja panikara jestem, więc wetów moich uprzedziłam, że dziś rano będę, bo podejrzewam początki ropomacicza. Łudziłyśmy się z Dorcią, że może jakiś stan zapalny tylko albo od zębów...

Tusia wyciachana, jeden róg macicy już nabrzmiały trochę ropą i krwią (nie wiem, czy zdjęcie wstawić, bo dość drastyczne dla niektórych być może). Przy okazji od rau zęby paskudne zrobione z usunięciem części włącznie. No. Sterylkę planowałam pod koniec czerwca, jak się wzmocni, po echu serca i ponownym zbadaniu krwi. To w ramach przygotowań mamy posłanko na podłodze i sobie leżymy - czerwony baleronik pod kocykiem i ja. Się izolujemy od Biby i Kumisi. Bo sama leżeć nie chciała.
Obrazek

Kciuki za zdrowienie, gojenie i brak komplikacji prosimy, chociaż najgorsze już za nami.

Obrazek
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon maja 15, 2017 18:57 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Dużo przeżyć miała biedulka w tak krótkim czasie. Ale może lepiej, że wszystko od razu, a teraz nowy domek skojarzy z lepszym samopoczuciem, które za parę dni nastąpi, po wygojeniu.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14692
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon maja 15, 2017 19:02 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Cześc Haniu. Dawno mnie tutaj nie było. Pozdrowienia z Witomina. (Pozdrawiałam Cię kiedyś przez wetkę, ale nie wiem czy pamiętała i przekazała?)
Obrazek

mgj

 
Posty: 11013
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon maja 15, 2017 19:27 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Mziel52 - mam nadzieję, że na wejście mnie nie zacznie nie lubić za tę krzywdę na wejście. :?

Cześć, Madziu! U mnie też Cię dawno nie było! Przekazała, dzięki. Jak się Tusia wygoi, to mam nadzieję, że na jakąś kawę się wybierzesz do nas. :)
Ostatnio edytowano Pon maja 15, 2017 19:34 przez Słupek, łącznie edytowano 1 raz
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon maja 15, 2017 19:27 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Ale masakra. Zdrowia dla Tusi.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pon maja 15, 2017 21:53 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Ufff.
Kciuki sa nadal i zawsze beda. Zeby juz zawsze bylo tylko lepiej.
Dorcia pisala na swoim watku ze Tusia to taka przylepa - dlatego i teraz nie chce byc sama. Zreszta kto by chcial.
Widzialam przed chwila u Dorci zdjecie Kumiko i Tuski. Rzeczywiscie roznica w rozmiarach jest znaczna. Ale to pewnie do czasu - odchuchasz Tusie tak jak wczesniej Kumiko. I za to tez kciuki.
p.s. I za to ze jestes panikara. :ok:

YBenni

 
Posty: 1667
Od: Nie maja 20, 2007 22:04

Post » Wto maja 16, 2017 10:02 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Obudziła się koło 2.30 w pełni wyspana z szeroko otwartymi oczkami. Jest dobrze! Ziewa szeroko całą paszczą, bo ząbki już nie bolą. Śniadanie zjedzone w całości. Jest dobrze!
Obrazek
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto maja 16, 2017 15:11 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

I tak trzymać dziewczyny ,tak trzymać :1luvu:
Malutka nie jest pamiętliwa ,woziłam ją do weta na zastrzyki ,zapuszczałam krople do oczu i nic ,nadal kochała :wink:
a za każdym razem paskudni lekarze wkładali kotu w du.sko termometr i też wybaczyła ..to dobry kot :D
Kumiko była tycia ,ale przytyła ,ma przede wszystkim ogrom futra co ją powiększa,a maleństwo wyleniałe ,wyłysiałe ,ale nie chude ,apetyt był i jest a to ważne :!: :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 16, 2017 19:11 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Słupek pisze:Mziel52 - mam nadzieję, że na wejście mnie nie zacznie nie lubić za tę krzywdę na wejście. :?

Cześć, Madziu! U mnie też Cię dawno nie było! Przekazała, dzięki. Jak się Tusia wygoi, to mam nadzieję, że na jakąś kawę się wybierzesz do nas. :)

Ale czasami gdy jadę Warszawską (przyznam, że rzadko) to zawsze patrzę w Wasze okna. :D
jak skończysz ze szpitalikiem w domu, to daj znać na pw- może uda sie umówić na chwilę.
I oczywiście kciuki za kotka (powinnam to zrobić wcześniej)
Obrazek

mgj

 
Posty: 11013
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto maja 16, 2017 19:57 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

Ogromne kciuki!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto maja 16, 2017 23:49 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

:)
Za kciuki dziękujemy i dalej prosimy!
Żeby nie zapeszyć - jest nieźle.
Tusia to taki mały Tulinek. Czekam tylko, aż się do Biby spróbuje przytulić... :mrgreen:
Bo z Kumiczkiem idzie jej nieźle. :mrgreen:

Obrazek

Mała jest żerta! Szybko nadrobi. A futerko też wyprowadzimy za czas jakiś. I teraz już jest tylko mały brudasek, bo już paszcza zrobiona i zupełnie Anastazja przestała być małym śmierdzielkiem. :wink:

A ogonek ma jak wyleniała wiewiórka! I w ogóle jest cudowna.
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro maja 17, 2017 10:07 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

W każdym razie wygląda już na zadomowioną :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14692
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon maja 22, 2017 16:49 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

Biba twierdzi, że Tuśka już zdrowa i można ją pacać łapą.

Czerwony baleron jest zlepkiem różnych zwierząt. Kota - bo dźwięki kotopodobne wydaje i myje się namiętnie nawet po kubraczku, psa - bo chodzi przy nodze w te i z powrotem, łapkę daje, jak coś chce, no i ma rozciągliwy brzuszek. A trzecie zwierzątko to małpka. Gibon jakby. Z twarzy i ogonka podobna do gibonka. Chociaż ogonek to taki troszkę wyliniałej wiewiórki. :wink:

Obrazek
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 157 gości