Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 23, 2013 22:23 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

no nie wiem nie wiem, może i bym mogła autobusem, no nie wiem nie wiem :wink: albo pociągiem może i bym mogła, bo aktualnie nie mam co robić, no nie wiem nie wiem :wink:
jo.anna
 

Post » Wto lip 23, 2013 22:31 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

No właśnie sprawdzam i pociągi i autobusy, i to jakiś horrorek wychodzi. :evil:
A mój kręgosłup nie da rady takiej trasy w te i z powrotem za kierownicą. :cry:
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 23, 2013 22:39 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Słupek nie łam się, coś się wymyśli, dziś nie mam siły sprawdzać, ale polski bus jeździ tyle że do Gdańska, bilet to w jedną stronę wawa-gdańsk 47 zeta zł, powrót tego samego dnia 37 zeta, jak się ktoś dołoży mogę przywieźć
jo.anna
 

Post » Wto lip 23, 2013 22:58 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Aniu - myślałam o PolskimBusie i by problemu nie było, ale nie można w nim zwierząt wieźć. :evil:
Więc z Kumiko trzeba byłoby czymś innym.
Pociągi teraz jadą dłużej, bo roboty torowe, a autobusy to jakaś masakra.
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lip 24, 2013 8:08 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Ja znalazłam pociąg co jedzie 5.20 więc ok .ale cena biletu nawet drugiej klasy to 140 zł w jedną stronę .
Szukamy dalej.
jo.anna ,jeżeli byś miała ochotę było by cudownie ,tylko teraz znaleźć tańsze połączenie ,chyba że trafimy na kogoś kto będzie jechał na urlop . :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 24, 2013 8:19 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Jeden z moich przyjaciół czasem jeździ do Warszawy służbowo samochodem. Tyle, że to jest często z dnia na dzień decyzja i nie wiadomo, kiedy taki wyjazd wypadnie. Bo może być za kilka dni a może i dopiero pod koniec sierpnia. :?
Ale się z nim spróbuję skomunikować na początku przyszłego tygodnia (aktualnie jest na urlopie, więc nie bardzo się da) i wówczas bym się z nim zabrała. Bo jako pasażer w samochodzie, kiedy mogę się na chwilę na parkingu na tylnym siedzeniu na płasko położyć, to jest szansa, że dałabym radę przejechać w te i z powrotem w jeden dzień.
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lip 24, 2013 8:38 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Oooo, juz widzę działacie :ok: A może w tytule wątku umieścić, że transport poszukiwany, albo w wątku transportowym.
Czyli Słupek juz będzie sterylkę załatwiał :)
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Śro lip 24, 2013 8:45 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Jeśli wet stwierdzi, że Kumiko może odbyć podróż do Gdyni, to sterylka będzie u nas.
Dorcia również w tej kwestii zaufaniem mnie obdarzyła.
Nie ukrywam, że dla nas byłoby wygodniej, gdyby kiciunia zamieszkała z nami już po baleronowaniu w kubraczku, ale w sumie też chodzi o to, że im szybciej do nas trafi, tym mniej będzie z Dorcią związana. I obie będą (może) mniej rozstanie przeżywać. Sama nie wierzę w to ostatnie zdanie, które napisałam...
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lip 24, 2013 9:22 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

No to trzymam kciuki za transport, szybki :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Śro lip 24, 2013 9:58 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Przede wszystkim taki zabieg może być zagrożeniem dla Kumiko.
Ona musi spokojnie zregenerować się ,teraz narkoza naprawdę jest niewskazana.
Koteczka czuje się świetnie ,apetyt dopisuje ,humorek również ,nie ma co szarżować.
Trasy też się boję ,no ale zobaczymy co będzie .
Szkoda by było tak dobrego domku ,Kumiko zasłużyła sobie dostać już wszystko co najlepsze.
dzielnie walczyła ,chociaż początki były bardzo ciężkie ,nie przyswajała pokarmu ,wszystko przez nią przelatywało ,nie ruszała się ,wypróżniała pod siebie :cry: :cry: :cry:
W lecznicy nie reagowała na nic ,leżała na stole pod kroplówą i nic ,jak placek :cry:
aż w końcu załapała ,dała sobie pomóc ,wytrzuymała dzielnie wszystko i kocham ją bardzo.
I dziękuję jej każdego dnia za to że mi zaufała ,że poczuła wolę życia ...
Pamiętam jak chyba 6 dnia wetka powiedziała że do środy jak nie ruszy trzeba pomóc jej odejść ,co ja czułam to tylko ja wiem...malutka się spięła w sobie bo jak to już pisałam podobno jak kot się uprze wyzdrowieć to żaden lekarz mu w tym nie przeszkodzi :twisted: ,więc Kumiko za zdrowie :piwa: :1luvu: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 24, 2013 10:13 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

dorcia44 pisze:...Szkoda by było tak dobrego domku ...

Dorciu, zawstydzasz mnie. :oops:
Poczekamy na Kumiko tyle, ile będzie trzeba, żeby jak najlepiej przenosiny i podróż zniosła.
Jak wet powie, że jeszcze się powinna przed podróżą wzmocnić - poczekamy, aż się wzmocni.
Ze sterylką też poczekamy, bo dziewczynka na szczęście zdrowa, ale sił musi nabrać.
Jeśli Dorcia stwierdzi, że sterylka przed przeprowadzką, to też poczekamy, aż sił po zabiegu nabierze.
Bo w tej kwestii Kumiko i jej zdrowie najważniejsze.
A transportu i tak szukamy. :D
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lip 24, 2013 13:23 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Śro lip 24, 2013 20:44 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Wróciłyśmy od weta ,wszyscy są pod wrażeniem jaką przeszła metamorfozę ,jak się podniosła ..jak wypiękniała i przytyła .
Toż to drugie tyle kota :!: :piwa: :dance: :dance2:
Jest zdrowa ,przebadana,osłuchana ,zważona komisyjnie ,diagnoza MOŻE JECHAĆ DO NOWEGO DOMKU <TYLKO NIECH DOMEK PAMIĘTA NIE POPSUĆ CO Z TAKIM MOZOŁEM NAPRAWIANE :wink:
Po powrocie od weta ,jak się dziewuchy rzuciły na wołowinkę to miło było patrzeć :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 24, 2013 20:52 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Ooo! Super wieści!
Bardzo się cieszymy. :D

Zapomniałam się zapytać - żółtko Kumiko jada?
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lip 24, 2013 20:58 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka MA JUŻ DOM !!! :)

Słupek, nie wiem czy masz swój wątek, ale jeśli nie masz to chyba założysz jak Kumiko już do Ciebie przyjedzie ? :D
jo.anna
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Silverblue i 344 gości