Kumiko ,plaskata dziewczynka i jeszcze jedna Tusia....

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 21, 2013 18:00 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

oj Dorcia, jakbym tylko miała miejsce i fundusze :( 4 koty i pies to maximum na które mąż mi pozwala...

a jak jej parametry nerkowe ?
jo.anna
 

Post » Nie lip 21, 2013 18:01 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Ja-smina pisze:Dorciu - napisz coś więcej o niej, bo nie znalazłam :|
Wygląda jak kociak, czy to dorosła kota :?: I co z jej dietą, to coś przewlekłego, czy tylko zaniedbanie :?: Wymaga leczenia :?:
(Nie powinnam się w ogóle interesować i iść na odwyk od persów :evil: Zła, Ja-sminka, niewyuczalna :twisted: )


dobra ciocia Jaśminka, dobra :ok:
jo.anna
 

Post » Nie lip 21, 2013 18:12 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Wyniki nerek i wątroby ok.
Kotka jest dorosła ,trudno jednak określić jej wiek.
Kotka była znaleziona wstanie skrajnego wyczerpania ,zagłodzona na maksa ,zżerana żywcem przez pchły .

Była dwukrotnie odpchlona ,bo ilość pcheł była straszna i nie do wytępienia za pierwszym razem.
Cała pokryta była skorupą z pchlich odchodów.
Kotka nie wymaga żadnego leczenia ,jest zdrowa ,natomiast wymaga dobrej ,kalorycznej karmy ,miłości i pieszczot.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 22, 2013 8:18 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Kumiko to wielka przylepa .
Powali swoje ciałko modelki :wink: na poduszkę i zaczyna hipnotyzować złotymi oczami ,no i weź nie głaszcz :twisted: choćby sen sklejał powieki musisz pogłaskać ,a ona grucha wtedy jak gołąbek . :1luvu:
Jeszcze nie jest sterylizowana i nie prędko to nastąpi ,ale domki mogę już starać się o rękę :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 22, 2013 9:56 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Prześliczna kocia. :ok: Za najlepszy domek.

misia007

 
Posty: 1418
Od: Nie lip 08, 2007 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 22, 2013 12:22 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Kumiko :1luvu:
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Pon lip 22, 2013 19:30 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Kumiko dziękuję :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 23, 2013 9:25 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Pcha się do łózka ,na poduszkę ,uważa że to jej miejsce ,a moje ? moje gdzieś tam :lol:
Ulubione danie surowe mięcho ,ale weź przy niej pokrój kiedy mordka ,łapki ,wszystko pcha się pod nóż ,a potem się je ,i je ,aż brzuszek jest jak piłka :kotek:
Noc też jest dobra do jedzenia ,ile to jeszcze będzie trwało ? aż się nasyci ,aż zobaczy że jedzonko jest i nigdy go nie braknie .
Patrzy na mnie tymi cudnymi złotymi ślipkami ,okrągłymi jak 2 złote jak by się upewniała że wszystko jest ok. że to nie zniknie.
Nie wiem co spowodowało że znalazła się na ulicy ,czy została wyrzucona ? czy się zgubiła ? nikt jednak jej nie szukał.
Napewno była kiedyś czyjąś pupilką :cry:
Ostrzyżone futerko powolutku odrasta ,nie mogę jednak pozbyć się zażółceń na łapkach ,jak by całymi latami w moczu je trzymała :roll:
Miałam je ogolić ,ale w końcu zrezygnowałam .
Czy ktoś pokocha malutką persiczkę ? tak na dobre i na złe w zdrowiu i chorobie dopuki śmierć nas nie rozłączy :?:

nowe fotki pewnikiem niedługo :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 23, 2013 10:46 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Dorciu ja mam kotkę która była bezdomna a potem na chwilkę tafiła do schronu, to było jakoś w grudniu jak do mnie przyjechała a też ciągle jeszcze je na zapas....zaokrągliła się i mimo, że u mnie kocie miski są zawsze pełne to ona je i je
jo.anna
 

Post » Wto lip 23, 2013 11:28 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

otwieram puszeczkę leci już ,zagląda ,wącha ,no co ty sama sobie jedz ,daj coś innego .Daję ,wącha ,poliże ,ok. sosik mogę schłepytać resztę niech chołota zje :ryk:
Suche w każdej ilości . :wink:
taka jestem złotooka 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 23, 2013 12:19 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

dorcia44 pisze:otwieram puszeczkę leci już ,zagląda ,wącha ,no co ty sama sobie jedz ,daj coś innego .Daję ,wącha ,poliże ,ok. sosik mogę schłepytać resztę niech chołota zje :ryk:
Suche w każdej ilości . :wink:
taka jestem złotooka 8)
Obrazek


Dorotko :aniolek:
Cudna ta Kumiko :1luvu:
Znowu oryginalne i wspaniałe imię ... Kumiko :D
Ty, Dorotko, to masz serce dla tych bidulek :love: :love:
Ona pod Twoją opieką ożyła i pięknieje :love: :love:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9472
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 23, 2013 12:28 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Ona wygląda jak ucielesnienie moich marzeń! I jeszcze to murakamiaste imię!

Boże,dlaczego nie mogę jej mieć :cry: :cry:
Ostatnio edytowano Wto lip 23, 2013 13:37 przez kordonia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Wto lip 23, 2013 13:26 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

kordonia pisze:Ona wygląda jak ucielesnie moich marzeń! I jeszcze to murakamiaste imię!

Boże,dlaczego nie mogę jej mieć :cry: :cry:

a czemu nie ?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 23, 2013 13:30 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać---CUDNA KOTA

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
jo.anna
 

Post » Wto lip 23, 2013 13:39 Re: Kumiko ,plaskata dziewczynka szuka troskliwych rąk.

Jakie cudności plaskate :P
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 312 gości