stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 12, 2018 9:26 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

jego to by trzeba odchudzić chyba trochę 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 12, 2018 10:00 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Samotny spacer to żaden spacer a więc stwierdziłam stanowczo że Paweł musi się ruszyć i iść na spacer :!:
Trochę mi to zajęło bo szukał wymówek ale się nie dałam :twisted:

Obrazek

Obrazek
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon mar 12, 2018 10:28 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

ja muszę szczerze przyznać, chociaż to w sumie chyba raczej nie jest właściwe, że ja bardzo lubię samotne spacery - to znaczy spacer tylko z psem, bo idę gdzie chce i jak długo chcę
i nikt po 3 czy 4 godzinach spaceru, nie przypomina mi że może by trzeba wracać do domu,

ale biorąc pod uwagę wiele rożnych okoliczności i zalet, jak bycie zawiezionym gdzieś samochodem, łaskawie przystaję też na wspólne spacery, szczególnie jeśli jedziemy tam gdzie lubię , to znaczy tam gdzie bym chciała pojechać
to może trochę takie instrumentalne
i w ogóle
ale prawdziwe

a nie umniejszając nikomu, to Twój Paweł nie wygląda na wytrawnego piechura 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 12, 2018 10:35 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:ja muszę szczerze przyznać, chociaż to w sumie chyba raczej nie jest właściwe, że ja bardzo lubię samotne spacery - to znaczy spacer tylko z psem, bo idę gdzie chce i jak długo chcę
i nikt po 3 czy 4 godzinach spaceru, nie przypomina mi że może by trzeba wracać do domu,

ale biorąc pod uwagę wiele rożnych okoliczności i zalet, jak bycie zawiezionym gdzieś samochodem, łaskawie przystaję też na wspólne spacery, szczególnie jeśli jedziemy tam gdzie lubię , to znaczy tam gdzie bym chciała pojechać
to może trochę takie instrumentalne
i w ogóle
ale prawdziwe

a nie umniejszając nikomu, to Twój Paweł nie wygląda na wytrawnego piechura 8)


Ja po wczorajszym spacerze z Pawłem stwierdzam że też jednak wolę samotne spacery :roll:
To żadna przyjemność po godzinie spaceru słyszeć co chwila "chodźmy do domu " :|

Paweł jest wytrawnym "maniakiem laptopowym " :lol:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon mar 12, 2018 10:41 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

no to zdrowo byłoby sie dla niego przejść
tym bardziej, ze on młody jest, ztego co pamietam, że pisałaś

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 12, 2018 10:48 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:no to zdrowo byłoby sie dla niego przejść
tym bardziej, ze on młody jest, ztego co pamietam, że pisałaś


Jest młodszy ode mnie mnie :)
Ale ja go do ruchu nie zmuszę :oops:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon mar 12, 2018 10:54 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

pewnie, że nie

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 16, 2018 8:38 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

gdzie nowe wiadomości o moich ulubieńcach?
Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 16, 2018 11:42 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:gdzie nowe wiadomości o moich ulubieńcach?
Obrazek


Jeżeli pogoda dopisze to jutro wybiorę się z nimi na urodzinowy spacer :)
A wtedy doczekasz się kolejnych nowinek ;)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 16, 2018 12:32 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

super
a czyje urodziny będziecie świętowac ?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 16, 2018 12:33 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:super
a czyje urodziny będziecie świętowac ?


Moje 8)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 16, 2018 12:38 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Obrazek

lecę z różą , tylko otwórz okno
Obrazek

a jaki prezent sobie zażyczyłaś ?

ja zawsze odpowiednio wczesnej życzę sobie coś realnego :j

jak TZ trzy razy przypomnę miesiąc wcześniej kiedy mam urodziny i co chcę (musi to być cos realnego wiadomo, i łatwego do zapamiętania, ) to dostaję :ok: liczy sie efekt

wtym roku zazyczyłam sobie wycieczkę do Karpacza i na Śnieżkę (jednodniową, bo od nas blisko) - fajnie było

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 16, 2018 12:43 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:Obrazek

lecę z różą , tylko otwórz okno
Obrazek

a jaki prezent sobie zażyczyłaś ?

ja zawsze odpowiednio wczesnej życzę sobie coś realnego :j

jak TZ trzy razy przypomnę miesiąc wcześniej kiedy mam urodziny i co chcę (musi to być cos realnego wiadomo, i łatwego do zapamiętania, ) to dostaję :ok: liczy sie efekt

wtym roku zazyczyłam sobie wycieczkę do Karpacza i na Śnieżkę (jednodniową, bo od nas blisko) - fajnie było


Wątpię że cokolwiek dostanę :(
Ja sobie sama kupuję prezenty :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 16, 2018 12:53 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

no bo trzeba najpierw zamówić, bo jak się nie zamówi no to nie ma - cuda sie rzadko zdarzają, trzeba być realistą
ja powiedziałam tZ jakieś 30 dni wcześniej, że na pewno pamięta, ze 24 listopada mam urodziny

no to stwierdził, że teraz już pamięta 8)
i powiedziałam mu że w związku z tym zaplanowałam wspólny wyjazd w tygodniu, nie w weekend, ale w urodziny do Karpacza samochodem, a potem z psami na Sniezkę -snieg będzie, ale może jakoś damy radę
TZ pomyślał chwilę, dogadaliśmy sie w sprawie wolnego dnia, on miał mieć jakiś wolny we właściwym tygodniu, ja wzięłam urlop
i ta dam pojechaliśmy
i zjedliśmy nawet co nieco (raczej mało niż dużo) w schronisku po drodze - śnieg był miejscami po pas, wiatr i w ogóle super było

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 16, 2018 13:01 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:no bo trzeba najpierw zamówić, bo jak się nie zamówi no to nie ma - cuda sie rzadko zdarzają, trzeba być realistą
ja powiedziałam tZ jakieś 30 dni wcześniej, że na pewno pamięta, ze 24 listopada mam urodziny

no to stwierdził, że teraz już pamięta 8)
i powiedziałam mu że w związku z tym zaplanowałam wspólny wyjazd w tygodniu, nie w weekend, ale w urodziny do Karpacza samochodem, a potem z psami na Sniezkę -snieg będzie, ale może jakoś damy radę
TZ pomyślał chwilę, dogadaliśmy sie w sprawie wolnego dnia, on miał mieć jakiś wolny we właściwym tygodniu, ja wzięłam urlop
i ta dam pojechaliśmy
i zjedliśmy nawet co nieco (raczej mało niż dużo) w schronisku po drodze - śnieg był miejscami po pas, wiatr i w ogóle super było


Paweł twierdzi od roku że pamięta o moich urodzinach ale jak przychodzi ten dzień to cisza :|
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 65 gości