stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 12, 2017 20:51 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
meg11 pisze:Przeżyłam przeprowadzkę w grudniu :evil: do tego remont i parę innych rzeczy. Jeszcze remont łazienki przede mną i osiatkowanie balkonu- już się cieszę :twisted: Tak że wiem bardzo dokładnie co Cię czeka. :mrgreen:



Gratuluję przeprowadzki :) Remontu ci nie zazdroszczę bo ja należę do osób które "panicznie nie znoszą robienia remontów " :strach:
Ja póki co mam tremę przed tą przeprowadzką bo mam zamieszkać w całkiem innym mieście ( Kalisz ) a na dodatek mam zamieszkać z facetem :roll:

W sumie to nie wiem co mnie bardziej przeraża :
a) inne miasto
b) wspólne zamieszkanie z facetem

Obstawiam drugą opcję :evil:

A jutro wstawię nowe fotki futrzaków :1luvu:

Zmiany i te nawet na tzw lepsze nas przerażają. Trzeba jedna iść do przodu i próbować nowych rzeczy. Przecież jak coś nie wyjdzie po twojej myśli to zawsze możesz wrócić do rodzinnego miasta. A więc nie bój się i przyj do przodu :1luvu: :1luvu:


Gosiu niby te zmiany ( czyt.przeprowadzka ) może wyjść na lepsze ale czy tak będzie to nie wiem :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 17, 2017 10:19 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Dzisiaj mam dzień refleksyjny a to dlatego że obchodzę dzisiaj 36 urodziny (ale jestem stara ) :roll:
Jak znam życie ( albo siebie) to spędzę dzisiejszy wieczór przy puszce piwa i między jednym łykiem a drugim będę wyszywała kolejny obrazek :)

Ostatnio postanowiłam wykorzystać cudowną pogodę i wzięłam psiaki na porządny spacer po lesie :) Psiaki się porządnie wybiegały a ja wróciłam szczęśliwa do domu bo po raz pierwszy nie dałam się "zbałamucić "piszczącej szelmie i nie wzięłam jej na ręce w drodze do domu :)

Co do futer ( psich i kocich ) to wszystko jest w porządku :)
Wciąż mam problemy z pokonaniem psich lęków ale mam nadzieję że z czasem będzie lepiej :)
Szelma coraz rzadziej siusia pod siebie ale oczywiście zdarza jej się czegoś wystraszyć i mamy wtedy powtórkę z rozrywki ( czyli sik na podłogę i psią galaretkę nieszczęścia ) :( Zbój za to coraz mniej szczeka na obce psy i potrafi spokojnie przejść obok nieznanego psa.

Kizia odzyskuje apetyt i mam nadzieję że wreszcie przytyje :)
Pirat za to jest obrażony bo nie pozwalam mu się bawić moimi włosami :evil:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 17, 2017 20:28 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 17, 2017 22:52 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Gosiagosia pisze:Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie :1luvu: :1luvu:
Obrazek


Dziękuję Gosiu za śliczne życzenia :)

Chciałabym żeby te moje smutki odeszły w cień ale to chyba nie jest możliwe tym bardziej że nikt z najbliższej rodziny nie pamiętał o moich urodzinach :(
I tak mam co roku :cry:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt mar 17, 2017 23:15 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

To faktycznie przykre ale obchodzimy imieniny więc urodziny zawsze idą na drugi plan. Głowa do góry i śpij dobrze.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 17, 2017 23:37 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Cześć :) A u nas obchodzi sie urodziny, nikt nie obchodzi imienin.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich futerek :) Duzo zdrowia przede wszystkim, szczescia, pomyślności, spelnienia marzen. Zeby zawsze byl ktos kto pamieta o Twoich urodzinach, a Ci co nie pamiętają niech... Zeby sie wszystko ułożylo i zebys byla szczesliwa :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob mar 18, 2017 10:15 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

klaudiafj pisze:Cześć :) A u nas obchodzi sie urodziny, nikt nie obchodzi imienin.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich futerek :) Duzo zdrowia przede wszystkim, szczescia, pomyślności, spelnienia marzen. Zeby zawsze byl ktos kto pamieta o Twoich urodzinach, a Ci co nie pamiętają niech... Zeby sie wszystko ułożylo i zebys byla szczesliwa :)


Witaj klaudiafj :)
Dziękuję za piękne życzenia urodzinowe :) Może kiedyś się spełnią :roll:
Wracając do tematu rodziny to zrozumiałabym że nie mają dla mnie czasu ale mogliby przynajmniej złożyć życzenia :oops:
Przynajmniej ominęło mnie strojenie się i spędziłam ten czas z moimi łobuzami :wink:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob mar 18, 2017 10:19 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Gosiagosia pisze:To faktycznie przykre ale obchodzimy imieniny więc urodziny zawsze idą na drugi plan. Głowa do góry i śpij dobrze.
Obrazek


No cóż rodziny się nie wybiera :( Szkoda tylko że nawet dziadek się do mnie nie odezwał ( nie wspominając o siostrach,które mam na fb ) :oops:
A co do imienin to ich nie obchodzę :)

Wyspać się nie wyspałam bo musiałam skończyć czytać książkę 8) Jestem typowym molem książkowym :wink: Dajcie mi książkę i już mnie nie ma dla świata :ryk:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro mar 29, 2017 10:14 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:To faktycznie przykre ale obchodzimy imieniny więc urodziny zawsze idą na drugi plan. Głowa do góry i śpij dobrze.
Obrazek


No cóż rodziny się nie wybiera :( Szkoda tylko że nawet dziadek się do mnie nie odezwał ( nie wspominając o siostrach,które mam na fb ) :oops:
A co do imienin to ich nie obchodzę :)

Wyspać się nie wyspałam bo musiałam skończyć czytać książkę 8) Jestem typowym molem książkowym :wink: Dajcie mi książkę i już mnie nie ma dla świata :ryk:



książka to najlepszy przyjaciel :)

spóźnione życzenia urodzinowe
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 29, 2017 17:47 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:To faktycznie przykre ale obchodzimy imieniny więc urodziny zawsze idą na drugi plan. Głowa do góry i śpij dobrze.
Obrazek


No cóż rodziny się nie wybiera :( Szkoda tylko że nawet dziadek się do mnie nie odezwał ( nie wspominając o siostrach,które mam na fb ) :oops:
A co do imienin to ich nie obchodzę :)

Wyspać się nie wyspałam bo musiałam skończyć czytać książkę 8) Jestem typowym molem książkowym :wink: Dajcie mi książkę i już mnie nie ma dla świata :ryk:



książka to najlepszy przyjaciel :)

spóźnione życzenia urodzinowe
Obrazek



Co do książki to masz rację :)
Za życzenia bardzo dziękuję :D
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro mar 29, 2017 18:24 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Witamy się i my :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 29, 2017 20:16 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

klaudiafj pisze:Witamy się i my :)


Serdecznie witamy :)
Jestem ciekawa jak wam minął dzień :?: :?:
Czy wasze futrzaki też uważają że jesteście tylko po to żeby ich głaskać i nosić na rękach :?: :?:
W moim stadzie największymi pieszczochami są psiaki :) Ale nie pytajcie mnie które bardziej bo na to pytanie nie znam odpowiedzi :roll: :twisted:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro mar 29, 2017 20:42 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Tak, moje też tulą do mnie łepki. Najbardziej Tosia, która domaga się całusków prosto w pyś :D Marysia za to nakazuje się głaskać - teraz mam chwilę przerwy od dogadzania kotom :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 29, 2017 21:49 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

klaudiafj pisze:Tak, moje też tulą do mnie łepki. Najbardziej Tosia, która domaga się całusków prosto w pyś :D Marysia za to nakazuje się głaskać - teraz mam chwilę przerwy od dogadzania kotom :)


To teraz ci troszkę zazdroszczę bo moje koty niezbyt przepadają za głaskaniem :|
Ale mi to tak naprawdę nie przeszkadza bo przynajmniej mogę poobserwować różnice w charakterach moich ulubieńców :1luvu: :1luvu:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro mar 29, 2017 22:12 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Nie jest tak dobrze - od Marysi za nieodpowiednie głaskanie można oberwać i jeszcze na dokładkę ochrzani :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 230 gości