stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 13, 2020 9:49 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

Naprawdę jest tak waleczny???? A na zdjęciu w podpisie ma taką niewinną minkę :)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob cze 13, 2020 11:05 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

SabaS pisze:Naprawdę jest tak waleczny???? A na zdjęciu w podpisie ma taką niewinną minkę :)


Pirat jest niewinny tylko na ... zdjęciu 8)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 11:12 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

Nareszcie jestem w domku :)
Zbój u pani weterynarz był taki grzeczny że aż pani doktor była nim zachwycona. Obmacala guza porządnie i stwierdziła że jej to nie wygląda na nowotwór ponieważ nie przylega do żadnych tkanek miękkich ( łatwo się przesuwa) Ale zalecila zrobienie usg w czwartek.
Gorzej było z piratem bo on stwierdził że współpracować nie zamierza . 3 osoby próbowały utrzymać pirata do pobrania krwi i wyszła totalna klapa.
Pirat został osluchany i w czwartek robimy drugie podejście do pobrania krwi ale tym razem dostanie głupiego jasia.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 12:05 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

Takie "coś" przesuwające się i nie przytwierdzone do niczego to raczej nie nowotwór :D . Mój Drops ma na brzuszku i wet stwierdził, że to jakaś, dawna przepuklina i uwięźnięta tkanka i mam się nie martwić. Ma taką gulajkę cztery lata od wymacania i nic się z tym nie dzieje.
Horror u weta to, niestety norma. Zawsze mam zasiusiany i/lub zakupkany transporterek :( . Ostatnio Drops został zapakowany do torby iniekcyjniej bo ... inaczej się nie dało. Sama nie wiem, czy lepszy "głupi jasiu" czy torba :( . W związku z powyższym :D ruszam do weta tylko i wyłącznie w razie absolutnej konieczności :? . Żadnej profilaktyki!!!
Z psami chyba łatwiej :)
Pozdrawiamy z całym stadem :ok:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 13, 2020 12:31 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

ewkkrem pisze:Takie "coś" przesuwające się i nie przytwierdzone do niczego to raczej nie nowotwór :D . Mój Drops ma na brzuszku i wet stwierdził, że to jakaś, dawna przepuklina i uwięźnięta tkanka i mam się nie martwić. Ma taką gulajkę cztery lata od wymacania i nic się z tym nie dzieje.
Horror u weta to, niestety norma. Zawsze mam zasiusiany i/lub zakupkany transporterek :( . Ostatnio Drops został zapakowany do torby iniekcyjniej bo ... inaczej się nie dało. Sama nie wiem, czy lepszy "głupi jasiu" czy torba :( . W związku z powyższym :D ruszam do weta tylko i wyłącznie w razie absolutnej konieczności :? . Żadnej profilaktyki!!!
Z psami chyba łatwiej :)
Pozdrawiamy z całym stadem :ok:


Zbój ma tą zmianę na boku :( Sprawia mu ona ból gdy się go za mocno dotknie w tym miejscu. Dlatego też postanowiłam sprawdzić co to jest.

Na szczęście pirat z nerwów się nie załatwia a więc transporter mam czysty( nie licząc sierści)
Pani weterynarz nie posiada torby iniekcyjnej :( Woli dawać zwierzakom oglupiacza bo stres może zafalszowac wyniki.
Pani weterynarz chce wykorzystać fakt że pirat będzie spał i dodatkowo zrobi mu przeswietlenie płuc bo nie podoba jej się fakt że pirat ma napady duszności :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 12:48 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

Jak boli to też raczej nie rak :) . Może torbiel lub wrzód?
Poproszę o dobre wieści po wecie :201494 :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 13, 2020 13:04 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

ewkkrem pisze:Jak boli to też raczej nie rak :) . Może torbiel lub wrzód?
Poproszę o dobre wieści po wecie :201494 :1luvu:

A guz nowotworowy nie boli? On ma to na boku ( pośrodku) i jednak on musi go boleć bo przy dotyku okropnie skomli.
Pani doktor jest zachwycona jego charakterem ale oglądając jego sierść stwierdziła że zbój wygląda trochę jak jack russell i na pewno ma wybuchowy charakter :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 15:37 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

Nie jestem "znawcą" kocich nowotworów. Już prędzej ludzkich :) . Tak, z obserwacji - jak guzek przesuwa się pod skórą (nie jest przyrośnięty do tkanek) to (wypowiedź weta) to jest mało prawdopodobne, że to rak. I tego się trzymaj :ok: . Jak boli przy dotyku to kojarzy mi się z wrzodem. Nie sugeruj się moją wypowiedzią, nie znam się nic a nic. To było "dla pokrzepienia serc" i NAPRAWDĘ uważam, że zmiana jest łagodna :) .
Kciuki trzymamy :) :ok: (18 szt.) x :ok:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 13, 2020 15:50 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

ewkkrem pisze:Nie jestem "znawcą" kocich nowotworów. Już prędzej ludzkich :) . Tak, z obserwacji - jak guzek przesuwa się pod skórą (nie jest przyrośnięty do tkanek) to (wypowiedź weta) to jest mało prawdopodobne, że to rak. I tego się trzymaj :ok: . Jak boli przy dotyku to kojarzy mi się z wrzodem. Nie sugeruj się moją wypowiedzią, nie znam się nic a nic. To było "dla pokrzepienia serc" i NAPRAWDĘ uważam, że zmiana jest łagodna :) .
Kciuki trzymamy :) :ok: (18 szt.) x :ok:

Za kciuki bardzo dziękuję :)
A jak się czuje Drops i pozostała ferajna?
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 16:09 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

indianeczka pisze:A jak się czuje Drops i pozostała ferajna?

Hej :D . U nas - spoko tylko ... jedna menda, imieniem Drops, nie chce żreć :evil: . Pozostałe trzy mendy wcinają równo i chcą mnie z torbami puścić :roll:
Zbój niech się nie kokosi i przyzna, że jest zdrów jak rydz :).
Kapitalne masz stadko :1luvu: . Bardzo boleję, że nie mogę mieć psa :placz: . Trudno, czwarte bez windy i niski PESEL :D .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 13, 2020 16:16 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

ewkkrem pisze:
indianeczka pisze:A jak się czuje Drops i pozostała ferajna?

Hej :D . U nas - spoko tylko ... jedna menda, imieniem Drops, nie chce żreć :evil: . Pozostałe trzy mendy wcinają równo i chcą mnie z torbami puścić :roll:
Zbój niech się nie kokosi i przyzna, że jest zdrów jak rydz :).
Kapitalne masz stadko :1luvu: . Bardzo boleję, że nie mogę mieć psa :placz: . Trudno, czwarte bez windy i niski PESEL :D .


Przykro mi z powodu Dropsa :( Może on nie chce jeść bo jest gorąco?
U mnie największym żarlokiem jest śnieżka 8O
Podejrzewam że waży już ponad 3 kg
Za to psy i pirat to totalne niejadki :(
Cała trójka mało je i wciąż się zastanawiam jakim cudem zbój waży 7,70 kg a szelma 4,70 kg 8O
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 16:46 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

indianeczka pisze:
Przykro mi z powodu Dropsa :( Może on nie chce jeść bo jest gorąco?
U mnie największym żarlokiem jest śnieżka 8O
Podejrzewam że waży już ponad 3 kg
Za to psy i pirat to totalne niejadki :(
Cała trójka mało je i wciąż się zastanawiam jakim cudem zbój waży 7,70 kg a szelma 4,70 kg 8O


Osz, kurczaczek, przypomniała mi się wizyta u weta z kotem znajomej.
- Ile kocurek waży?
- Hm ... ok 7 kg ... chyba :oops:
- No to, poproszę na wagę - ileee, ??? - on ma 10,2 kg!!!
Jego przybrana siostra ważyła wg. opiekunki 3 kg a waga wykazała 5,5 :D .

Także, tego, Śnieżka malutka i może jeść ile dusza zapragnie :1luvu: .
Najgorsze z tym niejedzeniem, że nie wiemy, czy to choroba czy "grymasy" :( .
Pozdrawiamy z Dropsem i resztą :1luvu: :201461
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 13, 2020 16:51 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

ewkkrem pisze:
indianeczka pisze:
Przykro mi z powodu Dropsa :( Może on nie chce jeść bo jest gorąco?
U mnie największym żarlokiem jest śnieżka 8O
Podejrzewam że waży już ponad 3 kg
Za to psy i pirat to totalne niejadki :(
Cała trójka mało je i wciąż się zastanawiam jakim cudem zbój waży 7,70 kg a szelma 4,70 kg 8O


Osz, kurczaczek, przypomniała mi się wizyta u weta z kotem znajomej.
- Ile kocurek waży?
- Hm ... ok 7 kg ... chyba :oops:
- No to, poproszę na wagę - ileee, ??? - on ma 10,2 kg!!!
Jego przybrana siostra ważyła wg. opiekunki 3 kg a waga wykazała 5,5 :D .

Także, tego, Śnieżka malutka i może jeść ile dusza zapragnie :1luvu: .
Najgorsze z tym niejedzeniem, że nie wiemy, czy to choroba czy "grymasy" :( .
Pozdrawiamy z Dropsem i resztą :1luvu: :201461


Ja też pozdrawiam Dropsa i ferajne ( imion nie pamiętam :oops: )
Masz super filmiki :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob cze 13, 2020 16:58 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

indianeczka pisze:
Ja też pozdrawiam Dropsa i ferajne ( imion nie pamiętam :oops: )
Masz super filmiki :)

Ja też czasem mylę imiona :D .
Filmy kręcone telefonem, żadna sztuka i na dodatek fatalne jakościowo :) Koty winne 8)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 13, 2020 17:06 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) nowe fotki str.105

ewkkrem pisze:
indianeczka pisze:
Ja też pozdrawiam Dropsa i ferajne ( imion nie pamiętam :oops: )
Masz super filmiki :)

Ja też czasem mylę imiona :D .
Filmy kręcone telefonem, żadna sztuka i na dodatek fatalne jakościowo :) Koty winne 8)

Chyba nie widziałaś kiepskich filmików :ok:
Ja od 8 lat próbuje nagrać psy jak biegną z jednym patykiem w pysku ale nigdy mi się to nie udaje :roll:
Za każdym razem wychodzi rozmazana plama :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: florka i 315 gości