stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 14, 2018 8:26 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) Dotarliśmy

Najnowsze nowinki z miasta "Kalisz " :)

Psie łobuzy zaczęły wreszcie jeść a to oznacza że nerwy z nich opadły :)
Kizia wczoraj zajęła fotel Pawła i nie chciała go na niego wpuścić jak ten wrócił z pracy :ryk:
A pirat wreszcie wyszedł z kolejnej kryjówki i poszedł zwiedzać parter 8)

"Tam gdzie Pani tam i my "

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale widok :1luvu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro lut 14, 2018 16:41 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) Nowe fotki str 24

Dobre wieści :1luvu:
Przyzwyczaja się i będą zadowolone.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 16, 2018 8:11 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) Nowe fotki str 24

Gosiagosia pisze:Dobre wieści :1luvu:
Przyzwyczaja się i będą zadowolone.


I to bardzo :)
Kizia znalazła swoje ulubione miejsce i całymi dniami leży na jednym fotelu :) Oba psie rozbójniki na przemian okupują moje łóżko lub drugi fotel 8)
A pirat za to upodobał sobie drugi pokój i tam urzęduje za telewizorem ,a w wolnej chwili próbuje zmusić kizię do biegania :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 16, 2018 15:59 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) Nowe fotki str 24

indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:Dobre wieści :1luvu:
Przyzwyczaja się i będą zadowolone.


I to bardzo :)
Kizia znalazła swoje ulubione miejsce i całymi dniami leży na jednym fotelu :) Oba psie rozbójniki na przemian okupują moje łóżko lub drugi fotel 8)
A pirat za to upodobał sobie drugi pokój i tam urzęduje za telewizorem ,a w wolnej chwili próbuje zmusić kizię do biegania :roll:

Nareszcie :ok: zaczynają dobrze się czuć w nowym miejscu to dobry znak.
Pozdrawiam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 17, 2018 19:35 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) Nowe fotki str 24

Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:
Gosiagosia pisze:Dobre wieści :1luvu:
Przyzwyczaja się i będą zadowolone.


I to bardzo :)
Kizia znalazła swoje ulubione miejsce i całymi dniami leży na jednym fotelu :) Oba psie rozbójniki na przemian okupują moje łóżko lub drugi fotel 8)
A pirat za to upodobał sobie drugi pokój i tam urzęduje za telewizorem ,a w wolnej chwili próbuje zmusić kizię do biegania :roll:

Nareszcie :ok: zaczynają dobrze się czuć w nowym miejscu to dobry znak.
Pozdrawiam.


Ja też się cieszę że futrzaki zaczynają się dobrze czuć w nowym miejscu :)
Dzisiaj postanowiłam wykorzystać ładną pogodę i zabrałam psiaki na poznawanie nowego terenu spacerowego :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 23, 2018 8:35 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Dzisiaj stwierdziłam patrząc na swój temat że dam wam "odpocząć " od nowych zdjęć :P
Co u futer :?: :?:
Zbój wciąż na upartego próbuje "oskalpować " psią rezydentkę glorię 8O Ja rozumiem że on się boi dużego psa ale gloria jest jak szczeniak i nie rozumie że mój zbój nie chce się z nią bawić :roll:
Szelma za to rozkręciła się pod względem.....szczekania .Szczeka na wszystko co się rusza za płotem i na ulicy :strach: :strach:
Kizia na upartego ćwiczy moją cierpliwość i maniakalnie próbuje wejść na balkon . Już kilka razy jej się to udało ale szybko zapędzałam ją z powrotem do pokoju.
Pirat na szczęście boi się balkonu ale za to znowu próbuje zdominować kizię :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 23, 2018 8:59 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

indianeczka pisze:Dzisiaj stwierdziłam patrząc na swój temat że dam wam "odpocząć " od nowych zdjęć :P
Co u futer :?: :?:
Zbój wciąż na upartego próbuje "oskalpować " psią rezydentkę glorię 8O Ja rozumiem że on się boi dużego psa ale gloria jest jak szczeniak i nie rozumie że mój zbój nie chce się z nią bawić :roll:
Szelma za to rozkręciła się pod względem.....szczekania .Szczeka na wszystko co się rusza za płotem i na ulicy :strach: :strach:
Kizia na upartego ćwiczy moją cierpliwość i maniakalnie próbuje wejść na balkon . Już kilka razy jej się to udało ale szybko zapędzałam ją z powrotem do pokoju.
Pirat na szczęście boi się balkonu ale za to znowu próbuje zdominować kizię :roll:

My lubimy zdjęcia :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 23, 2018 9:13 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

ja tez lubię

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 9:30 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Gosiagosia pisze:
indianeczka pisze:Dzisiaj stwierdziłam patrząc na swój temat że dam wam "odpocząć " od nowych zdjęć :P
Co u futer :?: :?:
Zbój wciąż na upartego próbuje "oskalpować " psią rezydentkę glorię 8O Ja rozumiem że on się boi dużego psa ale gloria jest jak szczeniak i nie rozumie że mój zbój nie chce się z nią bawić :roll:
Szelma za to rozkręciła się pod względem.....szczekania .Szczeka na wszystko co się rusza za płotem i na ulicy :strach: :strach:
Kizia na upartego ćwiczy moją cierpliwość i maniakalnie próbuje wejść na balkon . Już kilka razy jej się to udało ale szybko zapędzałam ją z powrotem do pokoju.
Pirat na szczęście boi się balkonu ale za to znowu próbuje zdominować kizię :roll:

My lubimy zdjęcia :1luvu:


Patmol pisze:ja tez lubię


Jutro mam w planach daleki spacer z psiakami a więc będą też nowe fotki :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 23, 2018 9:35 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

super
:1luvu:
a wybieracie się w łąki czy do lasu?
ja ide jutro ze swoimi psami w łąki, i nad taki jakby wodospad -wolałabym, żeby nie było zbyt dużego mrozu :strach: bp ze 4 godziny spaceru pewnie nam wyjdzie

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 9:39 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:super
:1luvu:
a wybieracie się w łąki czy do lasu?
ja ide jutro ze swoimi psami w łąki, i nad taki jakby wodospad -wolałabym, żeby nie było zbyt dużego mrozu :strach: bp ze 4 godziny spaceru pewnie nam wyjdzie
ę w

Ja z psiakami planuję wycieczkę do lasu :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 23, 2018 9:41 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

super, uwielbiam las
od nas na nogach do lasu niestety za daleko , można do lasku dojść, ale to taki miejski lasek -nie liczy się

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 9:55 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:super, uwielbiam las
od nas na nogach do lasu niestety za daleko , można do lasku dojść, ale to taki miejski lasek -nie liczy się


Tutaj podobnie bo do lasu idziesz ponad godzinę :) Ale idę z psami wzdłuż rzeki a więc mają baaardzo dużo miejsca do biegania :D
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 23, 2018 10:05 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

rzeki tez są super, my nad wodospad tez idziemy wzdłuż rzeki, ponad godzinę w jedna stronę
latem po drodze się kapiemy, i ja i psy

a macie dużo kaczek?,
Ostatnio edytowano Pt lut 23, 2018 10:08 przez Patmol, łącznie edytowano 1 raz

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 10:08 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) całkiem nowe fotki ;)

Patmol pisze:rzeki tez są super, my nad wodospad tez idziemy wzdłuż rzeki
latem po drodze się kapiemy, i ja i psy

a macie dużo kaczek?,


W tej chwili jest mało ale w czasie wakacji jest ich dużo :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], haaszek, Silverblue i 98 gości