Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 23, 2013 20:10 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Ależ on ma przecudne bursztynowe oczy Odika! Wypożyczają je sobie czy jak?
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Czw maja 23, 2013 20:19 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

To przez te oczy własnie uważam, ze on nie jest bezdomny. Oczy Biełki i Striełki ...
Będę go obserwować, ale zakładam, ze skoro widziałam go kiedyś na spacerze z paniami i psem (rozsądnymi paniami) to pewnie mieszkają w okolicy, a jego ciągnie "w stare kąty".
Jeśli jednak za dużo będzie przebywał koło działek, to raczej będzie do adopcji.

Jutro zapytam na fb na grupie zwierząt zaginionych o niego, może panie tam zaglądają, rozpoznają swojego kota i mnie uspokoją.
Jak tylko się bardziej zaprzyjaźnimy z kocurkiem dostanie obróżkę z liścikiem do włascicieli.

Jedno jest pewne - ja już przepadłam w tych oczach :1luvu:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 20:29 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

W takich oczach człowiek tonie. Bez ratunku. :)
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Czw maja 23, 2013 20:31 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Kłania się cicha podczytywaczka :D

Zaznaczam i pozdrawiam Kociastych :kotek:
Klemens i Matylda w jednym stali domu. [...] :kotek:
Obrazek

[*] Klementynka

swiatma

 
Posty: 62
Od: Pon gru 21, 2009 7:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 23, 2013 21:01 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Radek jest kochany. Leżało takie (nie wiem) chyba z 6 kg czarnego kota na klatce wystawowej. Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzik. Kto chciał mógł pogłaskać, ludzie foty trzaskali i byli zdziwieni, że kot może być tak spokojny i ufny. Mam zdjęcia Radka w komórce. Ale słabizna w porównaniu ze zdjęciami Avian.

Spike jest uroczy. Wydaje się być na zdjęciach taki... spokojny.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw maja 23, 2013 23:32 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Avian pisze:Sąsiadka Niemka przybiegła spanikowana do mnie, jak oglądałam coś na stoiskach w hali - bo czy pamiętam, że kota zostawiłam na klatce! I przeciez jego nikt nie pilnuje! Ale czy on żyje? Moze mu się coś stało! :lol:


Miala racje?

Mru niespokojny
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt maja 24, 2013 6:41 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

No gdzież - spał przecież :lol:

Marcelibu - 6kg? Myślisz, ze miałaś w objęciach 6kg kota? 9kg! :mrgreen:

Witam cichych podczytywaczy ! :D
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt maja 24, 2013 7:27 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Avian pisze:
Marcelibu - 6kg? Myślisz, ze miałaś w objęciach 6kg kota? 9kg! :mrgreen:

:strach: :rudolf:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pt maja 24, 2013 9:25 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Avian pisze:Obrazek




No nie mogę! Jaki model! Ten ogonek, ta minka :D
Śliczny krówek. Wygląda na zadbanego....ale nigdy nic nie wiadomo.

BeciaQ

 
Posty: 145
Od: Śro lis 07, 2012 19:33
Lokalizacja: Luboń

Post » Pt maja 24, 2013 14:24 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Zaznaczę sobie , żebyście mi nie zginęli.
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Sob maja 25, 2013 11:23 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Raport poranny - wczoraj wieczorem przyszła nareszcie Silva! Martwiłam się o nią, bo dziwnie wyglądała kiedy widziałam ją ostatnio (a było to w święta wielkanocne).
Był też Spike, a za płotem na swoją kolej przy misce czekał Chudy (nie podszedł, ale to na pewno on).
A Pasik wstręciuch spędził noc pod chmurką (mokrą bardzo!), bo wieczorem uznał, ze na dachu jest fajniej niż w altanie i nie zlazł na kolację :evil:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon maja 27, 2013 8:44 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Wczoraj "gadałam" z Chudym 8)
Jego lśniące futerko i wypełnione boczki powiedziały mi, że dobrze mu w tym nowym życiu :D
Miejsce po ropniu już ładnie zarosło futerkiem.
Chudy czekał na mnie w starym miejscu, od razu wywalił brzucha do głaskania, a potem wziął się za jedzenie.

A chłopaki altankowcy od dwóch dni jedzą wspólne kolacje z Radkiem :D
Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon maja 27, 2013 9:12 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Same cudne wiadomości od poniedziałku :D :ok:

Tak trzymajcie chłopaki :ok: :1luvu:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon maja 27, 2013 11:08 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Avian pisze:Wczoraj "gadałam" z Chudym 8)
Jego lśniące futerko i wypełnione boczki powiedziały mi, że dobrze mu w tym nowym życiu :D
Miejsce po ropniu już ładnie zarosło futerkiem.
Chudy czekał na mnie w starym miejscu, od razu wywalił brzucha do głaskania, a potem wziął się za jedzenie.

A chłopaki altankowcy od dwóch dni jedzą wspólne kolacje z Radkiem :D
Obrazek

Rozumiem, że Ty wiesz, który czarny kot jest który 8) ?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pon maja 27, 2013 11:12 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Oczywiście!
Na pierwszym planie Batonik, za nim Brzydal, z boku po prawej Radek :lol:

A propos Radka - 8 czerwca będzie oczekiwał mizianek od fanek na pokazie w Poznaniu, os.Oświecenia 8)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 297 gości