Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 23, 2013 10:32 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Villentretenmerth pisze:Te eleganckie czapeczki to razem z Odikiem kupili obaj w "Uniwermagu". Wyprzedaż była. :mrgreen:

A to być może....Odisia podejrzałam :mrgreen: .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 10:34 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

itaka pisze:A jakiś medal jest ?



Medal nie, jest rozetka z naklejkami z każdego finału :D
A było tych finałów 10 :twisted:
No i Radek po tej wystawie wg moich obliczeń już ma tytuł Double Grand Master :mrgreen:
Ostatnio edytowano Czw maja 23, 2013 10:39 przez Avian, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 10:36 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Avian pisze:
itaka pisze:A jakiś medal jest ?



Medal nie, jest rozetka z naklejkami z każdego finału :D
A było tych finałów 10 :twisted:
No i Radek po tej wystawie wg moich obliczeń już ma tytuł Doble Grand Master :mrgreen:

U tak utytułowanego Radka to już nawet najmarniejszych szans nie mam na wzajemność... :placz:
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 10:49 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

E tam, on kocha każdego, kto ma ręce do miziana :twisted:

Radek miał tez szansę na dom - w Warszawie.
Nie zgodziłam sie jednak ku niezadowoleniu państwa ... ale nie taki dom dla niego wymarzyłam.
On ma być w domu, gdzie jest ruch, coś się dzieje. On chce iść do dzieci, z którymi będzie mógł poszaleć. To kot, który lubi być dotykany, nawet poszturchiwany i poklepywany. Dziecko nie zrobi mu łatwo krzywdy, bo jest duży, ciężki i silny. U starszych ludzi nudziłby się ... do tego nie potrafili zrozumieć co mówię : Radek nie może iść do domu z jakimkolwiek zwierzakiem, a u nich jest york ... zamęczyłby tego psa.
No i mówili, że mają ogromną posesję ... Radek nie potrzebuje ogromnej posesji, przestrzeni do ogarnięcia to on ma teraz w nadmiarze i jakoś sie tym zachłystuje ze szczęścia.
Powiedziałam NIE, choć możliwe, ze miałby tam nieźle.

Drugą chętną rodzinę odesłałam do Atki - wystawiała tez domową koteczkę do adopcji, cudną krówkę bez większych szans na domek ... prawdopodobnie ta rodzina ją weźmie :D
Czyli - na coś się wystawianie kotów przydaje ! :ok:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 11:00 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

I tak trzymaj, Avian! :ok:
Nie daj Księcia byle gdzie.
A jakbym sie pozbyła wszystkich zwierzaków, to rozważyłabyś moją kandydaturę? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 11:13 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Uff! Znalazłam wątek (uciekł mi :(
Ale już jestem i pozdrawiam działkowców i Radzia kochanego!
Radziu jesteś śliczny -wiesz? :D

BeciaQ

 
Posty: 145
Od: Śro lis 07, 2012 19:33
Lokalizacja: Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 13:30 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Avian pisze:Obrazek

Tak właśnie wygląda straszny stres wystawowy u wolnożyjącego na co dzień debiutanta 8)

Zemdlał ze strachu, biedaczek :roll:
Piękny z niego kocur :1luvu:
KK1, KK2, Kocia Koalicja 3
ROWERZYŚCI TO ZUO!

Monostra

Avatar użytkownika
 
Posty: 12552
Od: Śro lut 08, 2006 21:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw maja 23, 2013 13:44 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Sąsiadka Niemka przybiegła spanikowana do mnie, jak oglądałam coś na stoiskach w hali - bo czy pamiętam, że kota zostawiłam na klatce! I przeciez jego nikt nie pilnuje! Ale czy on żyje? Moze mu się coś stało! :lol:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 14:33 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

...E tam, on kocha każdego, kto ma ręce do miziana...

W takim razie "wściekły" - to pomówienie. Ohydne. :wink:
Jakże żałuję, że nie pojechaliśmy na tę działkę.
Radek cudny kloc w czarnym fraku. I rozumek ma, ogarnia wspaniale i dlatego ma wszystko w pompce. Nie znacie się na pompkach.
A Sędziowie też warci wielu oklasków, zwłaszcza ostatni Pan Sędzia.

...przecież jego nikt nie pilnuje! Ale czy on żyje? Może mu się coś stało!

A jakże, a jakże! Stało się! Zasnął... 8)
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Czw maja 23, 2013 14:35 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

vip pisze:A jakbym sie pozbyła wszystkich zwierzaków, to rozważyłabyś moją kandydaturę? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A to co znaczy 8O
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw maja 23, 2013 18:25 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

MalgWroclaw pisze:
vip pisze:A jakbym sie pozbyła wszystkich zwierzaków, to rozważyłabyś moją kandydaturę? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A to co znaczy 8O

Oj, tam, Małgoś...tak sobie tylko marzę :mrgreen: :mrgreen: .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 18:44 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Małgosia czujna :ok:

Właśnie wróciłam od chłopaków - jak tylko podjechałam, drogą pędził ("jestem spóźniony, juz lecę!") Spike :lol: Zasuwał aż się kurzyło, minął mnie i pędem po schodach do rudery. Na szczycie schodów usiadł z miną "widzisz? czekam już tak długo, a ty dopiero teraz przyjeżdżasz" ;)

Dzisiaj byłam przygotowana.
Oto Spike - zobaczcie, jaki piękny, jaka sylwetka ... i te oczy! To oczy Biełki i Striełki. To musi być TEN kocurek. Tylko wciąż mi chodzi po głowie - zgubił się, czy wychodzący?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 18:57 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Villentretenmerth pisze:...E tam, on kocha każdego, kto ma ręce do miziana...

W takim razie "wściekły" - to pomówienie. Ohydne. :wink:


Jak widać wieści o wściekłości Radka są mocno przesadzone :wink:
toć to oaza spokoju i miłości do świata i ludzi jest 8) :1luvu:
szczególnie widać to po rozanielonych, uśmiechniętych twarzach sędziów "macających" ;) Radzia

Spike ładny kotek, rzeczywiście podobny do Biełki i Striełki,
dla mnie to on ma na głowie jakże gustowne uczesanie "na pazia" 8)

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw maja 23, 2013 18:58 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

miltonia pisze:
Villentretenmerth pisze:...E tam, on kocha każdego, kto ma ręce do miziana...

W takim razie "wściekły" - to pomówienie. Ohydne. :wink:


Jak widać wieści o wściekłości Radka są mocno przesadzone :wink:
toć to oaza spokoju i miłości do świata i ludzi jest 8) :1luvu:
szczególnie widać to po rozanielonych, uśmiechniętych twarzach sędziów "macających" ;) Radzia

:ok:
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 19:48 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Piękny łaciatek. A nie bezdomny? U mnie jedna łaciatka była podejrzewana, że jest wychodząca, ale ona jest bezdomna. Już została wysterylizowana.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Silverblue i 333 gości