Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 12, 2018 12:44 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Czarna Armia :ok: :1luvu:

Rozwalony Patryk jest baaardzo nieszczęśliwy i zestresowany :wink: :ryk:

Ech, żeby jeszcze tak Vovka zrozumiał, że lepiej mu będzie w domu a nie na ulicy.

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro wrz 12, 2018 13:23 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Patryk dziś spał znów pół nocy w identycznej pozie :lol:

Jak ja go oddam ... :placz:

Nad Vovką pracuję. Melduje się codziennie, wygląda ładnie - nabiera ciałka :mrgreen:
Na pewno dostanie na zimę budkę, pytanie, czy zechce się do niej wprowadzić ...

Pracuję też nad działkową Lucynką (mamą mojego Maćka).
Kolejne lato mija, a ona nadal cwaniara nieuchwytna :roll:
Rzadko przychodzi też do miski na moją działkę - chyba, że późno wieczorem. Codziennie jednak sie melduje rano i wieczorem. Czeka na działce naprzeciwko, za płotem. Wsuwam jej miseczkę dziurą w płocie. Podchodzi wtedy do ręki i raz nawet udało mi się musnąć koniuszek jej ucha 8) Jest już od półtora roku na tabletkach hormonalnych, boję się ropomacicza :roll: No ale nie mam pomysłu jak ją złapać :(

Lucy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto wrz 18, 2018 9:49 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Jutro Miziak jedzie na tomograf. Może wreszcie wyjaśni się, skąd ten jego katar ...
Wetka zdecydowała też, że trzeba powtórzyć TK Maćkowi, bo jego oddychanie jest z tygodnia na tydzień coraz gorsze.


Zapraszam na bazarek dla Patryka - dodałam dwie nowe zabawki na końcu listy :kotek:
viewtopic.php?f=20&t=185704&p=12025128#p12025128
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw wrz 27, 2018 14:00 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Już po tomografie.
Wiem trochę więcej, a wygląda to tak :

Obrazek

Przed Miziakiem zabieg usunięcia tego podejrzanego korzenia od zęba, mam nadzieję, że również ewentualnego polipa się uda wyciągnąć.
Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca Miziak zostanie "naprawiony".

U Maćka nic tomograf nie wykazał. Nadal nie wiadomo, dlaczego coraz gorzej charczy :roll:

Oczywiście Miziak sobie nic nie robi z tego co ma w nosie ;)
Robię mu co 2 dni inhalacje - chyba mu dobrze robią, bo szaleje z zabawkami jak nigdy :lol:

Miziak w ostatnich podrygach lata :201461
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw wrz 27, 2018 18:02 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Miziak na słoneczku i zielonej trawce :1luvu: :201461

Dobrze, że to nic bardzo poważnego. Resztki kła i polip do usunięcia i Miziak będzie "jak nowy" :wink: :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt wrz 28, 2018 6:42 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Sądząc z podpisu, dr Hebel był na gościnnych występach, bo jest przecież z Wrocławia :kotek:
Po śmierci mojej Florki uważam, że tomografia główki nie ma sensu. Jej zrobili o milimetr czy dwa za mało.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt wrz 28, 2018 6:50 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

MalgWroclaw pisze:Sądząc z podpisu, dr Hebel był na gościnnych występach, bo jest przecież z Wrocławia :kotek:
Po śmierci mojej Florki uważam, że tomografia główki nie ma sensu. Jej zrobili o milimetr czy dwa za mało.


Nie był na gościnnych występach - on "tylko" opisywał wysłane zdjęcia.
Masz rację co do zasadności TK w niektórych przypadkach. Na przykładzie Maćka widzę, jak ważny jest ten brakujący milimetr. Wrocław ma dokładniejszy tomograf, "tnie" na cieńsze plastry i tam na TK choć było coś widać u Maćka. W Poznaniu nawet tych zmian nie wychwycili. Ale już u Dimy nawet Wrocław był za mało dokładny - a guz, o który jest podejrzewany, może mieć wielkość łepka od szpilki ...

A u Maćka ewidentnie coś jest nie tak i to coraz bardziej nie tak. Nie dosć, że coraz głośniej charczy i chlupie, to jeszcze każdy ukradziony chrupek jest wyrzygany w całości :roll:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto paź 02, 2018 11:22 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Otello przychodzi coraz częściej. Jest oswojony, choć jeszcze uchyla się przed dotykiem.Wczoraj go obserwowałam - i od razu rzuciło mi się w oczy podobieństwo do Patryka. Poprzednim razem pisałam, ze klon Maćka, teraz dodatkowo widzę identyczny wrecz pychol z Patrykiem :kotek:

Popatrzcie (fotka Otello gorszej jakosci bo telefon ale chyba widać)
Obrazek

Otello nie jest srebrny jak Patryk i nie ma tak ciepłego koloru futerka jak Maciek. Jest pomiędzy. To, że są rodziną we trójkę jest bardzo prawdopodobne ...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Za Otka zabieram się od przyszłego tygodnia bo ... w piątek do nowego domu jedzie Patryk :D Jestem ciekawa jak sobie poradzi w nowym miejscu, wśród obcych ludzi.
Jak sobie nie poradzi - wróci i zostanie na zawsze u mnie. Tak mu obiecałam.
W każdym razie wczoraj został zaszczepiony i zaczipowany, łapka właściwie zaleczona, może jechać.

A propos łapki - tak wyglądała i tak wygląda po 3 miesiącach - chyba nieżle?
Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto paź 02, 2018 18:47 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Avian pisze:
Otello nie jest srebrny jak Patryk i nie ma tak ciepłego koloru futerka jak Maciek. Jest pomiędzy. To, że są rodziną we trójkę jest bardzo prawdopodobne ...
Obrazek




Ależ to jest kot z Cheshire!!! :D

Ten uśmiech - rewelacja!

Kciuki za Patryka w nowym domu. :ok:

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Śro paź 03, 2018 15:35 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Avian pisze:Popatrzcie (fotka Otello gorszej jakosci bo telefon ale chyba widać)
Obrazek
Obrazek



Ach ta naburmuszona minka :smiech3: Rodzinne podobieństwo Patryka i Otello bardzo prawdopodobne :mrgreen:

Pięknie zaleczona łapka :ok:
Kciuki za zadomowienie się Patryka w nowym domu. Poprosimy o relacje i zdjęcia z nowego domku :201494

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw paź 04, 2018 6:39 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Domek jest forumowy, choć pewnie nie będzie pisał - ale z pewnością będę miała stałe raporty, więc będę się dzielić wieściami. No i na pewno pojadę z wizytą, bo 60km to nie jest jakaś kosmiczna odległość ;)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw paź 04, 2018 9:45 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Wczoraj się złożyło, że miałam aparat jak Otello przyszedł, wiec chłopak ma kilka lepszych fotek :kotek:
Znów bez problemu podszedł, jadł przy mnie (choć najpierw próbował łapą wygarnąć żarełko z miski Lucyny zza płotu :lol: )

Wczoraj w ogóle jakiś zlot był, bo przyszedł czarny Kali i nawet krówek Pędzel, którego nigdy nie udało się sfocić (to kot z osiedla)

Trochę lepszych fotek Otella :1luvu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kali (pasuje do czarnoarmistów, prawda? bardzo zmężniał przez lato)
Obrazek

Obrazek

Pędzel (wbrew pozorom to nie Gość Czwartkowy, którego jest klonem)
Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw paź 04, 2018 10:51 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Otello mordkę ma obłędną :D nie mogę przestać się śmiać jak patrzę na niego :d

Lakina

 
Posty: 728
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pt paź 05, 2018 13:29 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Już za parę godzin Patryk będzie w nowym domku :201461

Na razie ostatnie chwile relaksu i zbieranie sił przed tym strasznym przeżyciem. Przewiduję, ze zabunkruje się w czarnej dziurze i że na jedzenie nie spojrzy kilka dni ... Tak czy inaczej będzie dobrze - bo labo zostanie w nowym domu, albo wróci do mnie i zostanie :201461

Trzymajcie kciuki!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt paź 05, 2018 13:38 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova.I Patryk... I Nowy...

Trzymam. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14197
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 70 gości