Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 22, 2013 20:58 Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

Kiedy zakładam kilka lat temu działkowcom watek, nie myślałam, ze kiedyś będzie druga część 8O
Miało być króciutko, taki zwykły wątek adopcyjno-informacyjny, zeby poumieszczać w domach kogo się da z działek!

Wtedy Czarna Armia liczyła ponad 10 kotów, przez moment nawet pod 17, niestety większosć się wykruszyła ... nigdy nie zapomnę moich ukochanych Pysi-Misi i Czorcika :cry:
Kilka kotów wiedzie teraz spokojny żywot kota domowego :D
A na działkach wciąż mieszka stały od lat trzon Czarnej Armii - szef Pasik, opiekun i dobry duch stadka, Brzydal i Baton, tata i uprowadzony niewiadomo skąd, wychowany na jego obraz syn ;)
... i Radek. Wściekły Radek 8)
Wściekły Radek, który stał się ostatnio celebrytą :lol: i nawet stolicę zwiedził i po wystawach się rozbijał :D

Jest też kilka kotów dochodzących, które czasem są, czasem ich nie ma ...
Silva, Chudy, bezimienni i ostatnio ... Spike.

Tak to wygląda 8)

Pasik
Obrazek

Brzydal i Baton
Obrazek

Radek - znów na posterunku ;)
Obrazek

Poprzednia część - viewtopic.php?f=46&t=83234
Ostatnio edytowano Wto kwi 09, 2019 13:11 przez Avian, łącznie edytowano 36 razy
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro maja 22, 2013 21:05 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Jestem.
Odrozniam tylko Pasika. Sie przyznaje. :mrgreen:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Śro maja 22, 2013 21:07 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

I ja też się melduje .... swoją drogą kiedyś muszę zobaczyć tą Twoją armię na żywo :1luvu:
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Śro maja 22, 2013 21:07 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Jestem ze Sznyckiem. Lolek - nie czarny i z innej armii gdzieś po obfitej kolacji śpi.
Ciekawam większych relacji o Celebrycie.

Bolkowa

 
Posty: 6665
Od: Pon gru 03, 2007 20:29

Post » Śro maja 22, 2013 21:37 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Podpisuję listę.
Czekam cierpliwie na relację z nowości :)
Obrazek

Jahodny

 
Posty: 30
Od: Pt lut 22, 2013 23:58

Post » Śro maja 22, 2013 21:48 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Podpisuję listę obecności :D

Avianku, widziałaś Chudego ?
Jestem ciekawa, kto to jest Spike ... :D :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro maja 22, 2013 22:58 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Zaznaczam, oczywiście :D .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 6:41 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Otóż - pojawił się nowy krówek w ruderze. Pisałam już o nim.
I nadal mam wrażenie, ze to brat Biełki i Striełki ... w miocie był taki kocurek. Jak łapałam Striełkę, spotkałam panie z labradorem na spacerze i kocurkiem wzietym z rudery - nazwały go właśnie Spikiem. Jakoś mam dziwne wrażenie, ze to ten kot ... stąd imię.
Jak pozwoli się dotknąć i pogłaskać, założę mu obróżkę z listem do włascicieli. Jak nie będzie odpowiedzi - ciach i szukam mu domu. Jest bardzo ładny! Będzie ogromnym kotem, ma grube, długie łapska, ale na razie jest chudy jak sznurek.

... przy okazji - Striełka wciąż czeka na domek :(

Pierwsza fotka Spajka ;) - telefonem na razie
Obrazek


Chudego nie widuję, ale po co miałby przychodzić? ;)
Już go hormony nie gnają na dalsze obchody, a myślę, ze ma jakiegos opiekuna (może stróż z firmy z sąsiedztwa?)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 7:00 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Ależ facecik ma gustowną czapeczkę! :D
Piękny chłopak...żeby tylko te domki można było klonować :( ...
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw maja 23, 2013 7:18 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Te eleganckie czapeczki to razem z Odikiem kupili obaj w "Uniwermagu". Wyprzedaż była. :mrgreen:
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Czw maja 23, 2013 9:16 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Melduję się u moich ulubieńców :-)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw maja 23, 2013 9:21 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

itaka pisze:I ja też się melduje .... swoją drogą kiedyś muszę zobaczyć tą Twoją armię na żywo :1luvu:


Nie ma problema :D
Pogadam z armią ;)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 10:09 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

No dobra - to teraz celebryta ;)

Bez słów, bo co tu dużo pisać :lol:
Radek czuł się na wyjeździe jak w swoim żywiole 8)
Nic go nie stresowało - ani podróż, ani nocleg w hotelowej łazience, ani tym bardziej wystawa.
Albo ma tak mały rozumek, że nie ogarniał i było mu wszystko jedno, albo po prostu ma wszystko w pompce :lol:

Radek u sędziów
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Najbardziej mu się podobało leżenie na klatce i wystawianie wdzięków na widok i macanie publiczne :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tak właśnie wygląda straszny stres wystawowy u wolnożyjącego na co dzień debiutanta 8)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 23, 2013 10:20 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

A jakiś medal jest ?
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Czw maja 23, 2013 10:30 Re: Działkowa Czarna Armia 2 - Wściekły Radek na wystawie :)

Raaadziu!!
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Vipek piszący na obslinionej klawiaturze :oops: .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości