Działkowa Czarna Armia. I goście. Do zamknięcia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 28, 2018 11:49 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Puchatek na pewno dojdzie do siebie pod Twoją czułą opieką. Strasznie mnie martwi Znikotek.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lis 28, 2018 12:07 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

MalgWroclaw pisze:Puchatek na pewno dojdzie do siebie pod Twoją czułą opieką. Strasznie mnie martwi Znikotek.


Puchatek wrócił do swojego pierwszego DT - on uciekł 5 dni po adopcji, nowy domek w ogóle nie szukał :(
Jestem pewna, ze w DT zrobią dla niego wszystko, to świetni ludzie.

Małgosiu, pamiętam jak było z Kubusiem czy Klusią ... Teraz wiem dokładnie co czułaś :( A to, ze udało się i są znów u Ciebie pozwala mi cały czas mieć nadzieję. Jakbyś miała dla mnie jakieś wskazówki jak działać, to chętnie skorzystam z Twoich doswiadczeń!
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro lis 28, 2018 12:13 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Avian współczuję ci bardzo i trzymam kciuki za odnalezienie Znikotka.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro lis 28, 2018 16:40 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Avian pisze:Małgosiu, pamiętam jak było z Kubusiem czy Klusią ... Teraz wiem dokładnie co czułaś :( A to, ze udało się i są znów u Ciebie pozwala mi cały czas mieć nadzieję. Jakbyś miała dla mnie jakieś wskazówki jak działać, to chętnie skorzystam z Twoich doswiadczeń!

O wszystko pytaj.
Pamiętam, jak pierwszy raz pojechałam szukać Klusi, w ogóle nie wiedziałam, jak daleko od jej byłego domu jest przystanek, na którym wysiadłam. I tam naklejałam ogłoszenia.
I pamiętam, jak strasznie marzłam, chodząc i chodząc.
Ojej, to było chyba w innym życiu.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lis 28, 2018 17:47 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Puchatek już bezpieczny :D
Piękny jest, taki puchaty i ten puszysty ogon :1luvu:

Znikotek :(
Kotku nie znikaj, daj się złapać dobrym ludziom. Zaznałeś już dobrego życia w domu a tu zima za pasem :(
Kciuki za odnalezienie Znikotka :ok: :ok: :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw lis 29, 2018 0:02 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Avian pisze:Jakbyś miała dla mnie jakieś wskazówki jak działać, to chętnie skorzystam z Twoich doswiadczeń!


Avian - skontaktuj się może z Iwonami, choć ona teraz rzadko na miau zagląda, ale jest cały czas na FB. Nie wiem, czy pamiętasz, ale kilka lat temu szukała ulicznej kotki Ogryni i odnalazła ją po kilku miesiącach, wiele km od miejsca, w którym poszukiwania rozpoczęła. Znikot to podobny przypadek - też kot, który zna życie "na wolności". Iwona pomogła już kilku osobom odnaleźć koty. Mogę ją poprosić, aby tu zerknęła.
BTW - Ogrynia odeszła kilka dni temu, po kilku szczęśliwych latach u Iwony

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15025
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lis 30, 2018 14:32 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Pewnie zastanawiacie się, co u Otelki.
Otka baaaardzo zaprzyjaźniła się z Mackiem. Tak ich obserwuję i analizuję, i wiecie co?
Jestem na 99% pewna, ze to rodzeństwo. Dużo byu pisać o podobieństwach - mają wspólne cechy, które sa charakterystyczne tylko dla tej dwójki.
Maciek najdłużej z moich rezydentów obserwował Otkę z wiekszej odległosci. Ona jak pamiętacie po 3 dniach już opuściła kojec i normalnie funkcjonowała w domu. W końcu przyjazne nastawienie Otelki przyciągnęło Maćka i teraz sa nierozłączni. Mam teraz ośmiołapne stado koni - oba pręgusy biegają z takim łomotem, ze trudno uwierzyć, ze to koty ;) Cały dzień odbywają się gonitwy i nawalanki, a jak już mają dość, Otka szuka człowieka w spoczynku i zalega przytulona obok.

Jest dopiero od miesiąca u mnie, a już przychodzi sama na kolana, przywala baranki i kręci ósemki. Choć jeszcze się boi jak się do niej podchodzi szybkim krokiem - trzeba powoli wyciągnać rękę, wtedy podchodzi.

Ponieważ ominął ją zabieg sterylki, można było ją szybko zaszczepić i odrobaczyć - w związku z tym bardzo szybko jest gotowa do adopcji (choć ja nie wiem jak ją oddam) :kotek:
To przemiła i całkiem bezproblemowa kotka.

Bliźniaki razem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotki telefonem, wiec kiepskie, ale to magia chwili ;)
Moze osobom, które mają bliźniaki juz takie widoki spowszedniały, ale mnie wciąż fascynuje zestawienie tej dwójki razem. Muszę się przymierzyć do jakiejś wspólnej sesji zdjeciowej.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt lis 30, 2018 18:18 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Podobne są niesamowicie. :D
Oba cudne. :love:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt lis 30, 2018 19:51 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

O rety jakie podobne 8O
Cały czas trzymam kciuki za Znikotka, mam nadzieję, że się ujawni i da się złapać... Tyle już przeszedł i biedny znowu bez domku :(
Pamiętam jak Majki szukałam, bardzo przykre :(

Lakina

 
Posty: 728
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pt lis 30, 2018 21:48 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Avian pisze:
Obrazek


Przepiękne koty :1luvu:
Niesamowite podobieństwo 8O
Avian, jak je rozróżniasz? :wink: :lol:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt lis 30, 2018 22:12 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Znikotku, znajdź się! Już zima... :(
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt lis 30, 2018 22:15 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

miltonia pisze:
Avian pisze:
Obrazek


Przepiękne koty :1luvu:
Niesamowite podobieństwo 8O
Avian, jak je rozróżniasz? :wink: :lol:


Otelka się bardziej uśmiecha :)

Są niesamowicie podobni, i przepiękni, oglądając te zdjęcia sama się śmiałam w głos mówiąc do ekranu: ale cudni są!

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Pt lis 30, 2018 22:54 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Myślę o Znikotku. On musi wrócić.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie gru 16, 2018 8:47 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Kciuki za Znikotka :ok: :ok: :ok:

Bliźnicki rewelacyjne :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 31, 2018 15:17 Re: Działkowa Czarna Armia. Vova. Otelka szuka domu!

Obrazek
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, haaszek, Lifter, luty-1 i 100 gości