Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 30, 2020 19:08 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Czekamy na wynik ważenia trójki igiełek.

I oby Agreścik dał radę. :D

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3599
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pt paź 30, 2020 20:16 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

:201494 :1luvu: :ok:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4250
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon lis 02, 2020 14:58 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Jak się ma Agreścik?
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34277
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon lis 02, 2020 16:11 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Czekam na wieści, nie dopytuję codziennie, żeby nie przekroczyć granicy upierdliwości.
Zakładam, że brak wieści....to brak nowych wieści.
Gdyby coś się zmieniło, to zostałabym o tym poinformowana.
Trza czekać.
Reszta rodzeństwa rośnie w sposób zastraszający. Niedługo można je będzie siodłać, żarłyby całą dobę w ilościach niemierzalnych.
Są już ogromne i kupy tez już są ogromne :strach: i koszty wymiany podłoża tez już są ogromne :strach: :strach: , właściwie należałoby sprzątać ze cztery razy dziennie, a nie dwa.
Koszty robaków też są ogromne :placz: :mrgreen: i w ogóle..... :twisted:
Być może dostają za dużo żarcia, ja nie wiem ile powinien zjeść jeż, do oporu tez nie mogę dać, bo się rozpęknie.
Teraz waga :
Borówek : 850 dkg
Jerzyna 760 dkg
Malina 740 dkg.
:strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pon lis 02, 2020 16:24 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Jak je rozpoznajesz?? Różnią się czymś, bez obracania ich na wszystkie strony? Zrobiłaś jakieś kropki?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 02, 2020 16:29 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Nie wiem jak je rozpoznaję, jakoś tak po twarzach :lol: , może kształt sylwetki. Nie kropek nie mają. Czasem dziewczyny mi się mylą, jak jest jedna, jak są wszystkie trzy razem, to widzę, który jest który.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pon lis 02, 2020 16:31 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

A, no tak... po twarzach.. że też nie pomyślałam.. :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 02, 2020 16:38 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Chociaż tak naprawdę to te ryjki jak z jednej formy, trudno dostrzec różnice, zwłaszcza w umaszczeniu.
Bardziej różni je kształt sylwetki i zachowanie. Jak bardziej podłużny i spokojny jeż to Malina, z dużym dupskiem i szerszym ryjkiem, pofukująca to Jerzyna. A chłop, to chłop, od razu widać, nawet odwracać nie trzeba :twisted:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pon lis 02, 2020 17:23 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

:1luvu: :ok: :dance: :dance2: :dance:

Ja też nie umiem wytłumaczyć skąd wiem , że jeż w ogrodzie to Moo, albo że to Nie-Moo :mrgreen:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3599
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pon lis 02, 2020 19:35 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

morelowa pisze:A, no tak... po twarzach.. że też nie pomyślałam.. :mrgreen:

:ryk:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4250
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Nie lis 08, 2020 16:30 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Agrest dalej w leczeniu, ma wzloty i upadki, cztery dni temu po kolejnym zastoju zaczął znowu przybierać na wadze. Widziałam się z Panią weterynarz, podrzuciłam mu jedzonko, pogadałyśmy chwilkę. mówiła, że mimo wszystko, ma szansę wyjść z tego, dorosnąć a nawet wrócić na wolność. Jutro będę rozmawiać, to dowiem się jak aktualnie.
Reszta rośnie i rośnie i rośnie.... :strach:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Gdyby ktoś miał warunki, wiedzę i chęci na posiadanie fajnego jeża w swoim ogrodzie, to wolałabym dać je komuś w miejsce o którym coś bym wiedziała. Wszystkie DT jeżowe zapchane i trafią prawdopodobnie do fundacji a tam wypuszczą je, gdzie wypuszczą. Jeże zdrowe, przebadane, odrobaczone, odkarmione.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie lis 08, 2020 17:32 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Aleś upasła :mrgreen: :1luvu: :1luvu: Święta Krowa zainteresowany bardzo a maluda z daleka :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19637
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie lis 08, 2020 18:16 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

wilber pisze:Agrest dalej w leczeniu, ma wzloty i upadki, cztery dni temu po kolejnym zastoju zaczął znowu przybierać na wadze. Widziałam się z Panią weterynarz, podrzuciłam mu jedzonko, pogadałyśmy chwilkę. mówiła, że mimo wszystko, ma szansę wyjść z tego, dorosnąć a nawet wrócić na wolność. Jutro będę rozmawiać, to dowiem się jak aktualnie.
Reszta rośnie i rośnie i rośnie.... :strach:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Gdyby ktoś miał warunki, wiedzę i chęci na posiadanie fajnego jeża w swoim ogrodzie, to wolałabym dać je komuś w miejsce o którym coś bym wiedziała. Wszystkie DT jeżowe zapchane i trafią prawdopodobnie do fundacji a tam wypuszczą je, gdzie wypuszczą. Jeże zdrowe, przebadane, odrobaczone, odkarmione.


Grzdylki śliczne :1luvu: i to jeszcze szczuplaki :mrgreen:

Ja warunki dla jeży mam , nawet do hibernacji ,
ale wiesz mieszkam deczko za daleko.....

Z postępów Agreścika cieszę się ogromnie :ok:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3599
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie lis 08, 2020 20:07 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

To nie Krówcia, to Pepa :twisted:
Pepa się najbardziej lubi z jeżami, z całej kolczastej trójki Malinka jest najbardziej przyjazna i łagodna, moja ulubienica :oops: , z Pepą dają sobie noski, noski :lol: .

egwusia....khmmm.... :oops: .......że tak zapytam, a mogłabyś je wziąć ?
One są fajne, jak odwiozę do fundacji, to nie będę miała żadnej informacji co z nimi dalej, gdzie zostały wypuszczone, zaklepane miejsce do którego miały trafić, taki jeżowy DT, niestety się "zatkał", trafiły tam jeże chore, bo już nie było gdzie ich upchnąć.
Dowiozłabym, nawet z wałówką :mrgreen:

One są już grube, ale fotogeniczne :lol:
Ostatnio edytowano Pon lis 09, 2020 2:34 przez wilber, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie lis 08, 2020 20:50 Re: Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

Sorry zakodowałam że Krowiasty jest krową :mrgreen: to Twoja wina :evil: mało wiadomości wrzucasz i dlatego krowy pomyliłam :oops: :oops:

Ej no na 1 filmiku dwa łaciate podchodzą do jeża :roll:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19637
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: sibia, Sigrid i 292 gości