MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 04, 2014 15:15 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Znalazłam, Kochana znalazłam ;)

Ja z kryształami walczyłam u Mili od lutego ok. 2 miesiace. Byla na RC Uronary HD, Potem na zwykłym Urianry. Miała też krew w moczu biedula. Ale dałyśmy radę bo szczerze mówiąc miałam dosyc tych pochowanych misek i zestawiania na zawołanie. Najbiedniejsza była Amy bo bardzo "płakała" ze nie może dostać tego co Mili a tak ładnie pachnie.
A 2 tyg. temu przyplątało sie Mili jeszcze zapalenie pecherza. Nie sikała wcale tylko tak posikiwała jak kot znaczący. Ph miała aż 9 i krew znowu w moczu. i przez 9 dni dawałam jej antybiotyk. Teraz już ladnie. I jesteśmy na paście UroPet i na karmie Brit Sterilised. To zalecił wet i jestem zadowolona bo badałam 2go maja mocz to ph jest 6,5 i w moczu czysto, tzn brak struwitów.

Serdecznie pozdrawiamy :) :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie maja 04, 2014 19:51 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Cześć dziewczynki . Annaa,moje zdrowie no cóz jak może sie czuć 60latka ?Jestem świeża emerytką,po operacji biodra prawie nie ma sladu ale mam chore kolano ,też mnie czeka operacja ale Bóg wie kiedy ?A tak to jakos do przodu !Monia mój Miron dostaje tez antybiotyk w zastrzyku taki który działa 2 tyg .Dostał już 2 (12 idę na 3. & maja łapię mocz i nie stety musze wyjechać na 2 dni do córki !(a 12 idę na 3 zastrzyk ! mam nadzieję że ph się zmniejszy i struwitów juz nie bedzie !!!Też mnie wkurza to ciągłe zabieranie misek z karma urinary HD.Bardzo chętnie by ja zjadał Lesio a nie powinien i weż przetłumacz kotu!!! Dostaje Urinodol i L-Methiocid miejmy nadzieje że to pomoże .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek

Monika53

 
Posty: 3594
Od: Sob maja 29, 2010 17:19
Lokalizacja: Łódz

Post » Nie maja 04, 2014 20:54 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Mili tez dostawała Urinodol. Ale głównie karma pomogła :)
Tak ze :ok: :ok: :ok: :ok: za Mironka i za Ciebie, za cierpliwość bo to monotonne leczenie jest. I niestety są nawroty :(
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie maja 04, 2014 21:20 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Tak wiem o tych nawrotach , tez je cały czas ta karmę ale tez jak pomoże musze go porządnie odchudzic !!! Monia on waży 10,400Kg czujesz !!!Wet5 powiedział mi ze choruja głównie grube koty !!!
A on juz był cały poprzedni rok na obeziciewet i nic nie schudł .Cięzko jest odchudzic kota !!! :evil: Napewno jest w tym dużo mojej winy niczego kotu nie ograniczałam bo przeciez kotek rośnie do 3 lat ale jak urósł tak i zrobił sie baleronik.


Idę spac Dobranoc Obrazek
Obrazek Obrazek

Monika53

 
Posty: 3594
Od: Sob maja 29, 2010 17:19
Lokalizacja: Łódz

Post » Pon maja 05, 2014 8:39 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

O! Nowe fotki :ok:
Naprawdę aż taki duży jest Twój kotek? 8O
My kiedyś odchudziliśmy Helgę. ale to był codzienny wysiłek. Kicia była wtedy baaardzo wycofana, unikała aktywności w obecności innych kotów; więc codziennie zamykaliśmy się z nią w sypialni ganialiśmy z piórkami po całym pokoju.
Wszystkie nasze koty wcinają sanabelle urinary. Dziewczyny przeszły zapalenie pęcherza. Nie wiem czy i rodzaj żwirku się do tego nie przyczynił.

sunshine

Avatar użytkownika
 
Posty: 10456
Od: Wto paź 05, 2010 8:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 05, 2014 18:16 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

sunshine!Miron jest duży ,wielkości MCO i wazy 10,400! Lesiu tez jest duży ale wazy mniej 8kg najmniejszy jest Miłek 7kg. Myśle , ze sama karma to nie pomoże na stuwity leki tez sa wazne . Odstawiłam definitywnie wołowinę , je w bardzo maleńkiej porcji indyka bo w nim ukrywam lek !!! Ale przyznam szczerze ze te podawanie leków stresuje i mnie i kota !!!Ale bądzmy dobrej myśli . Dzis Tz robiłł porządki w swojej szafie , oczywiscie cała trójka mu pomagała , uwielbiają bałagan , a przy tym bawią sie i zaczynaja te swoje gonitwy !!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na ostatnim mój ukochany Lesiu , przeszkadza w czytaniu i upomina sie o czesanie !!
Obrazek Obrazek

Monika53

 
Posty: 3594
Od: Sob maja 29, 2010 17:19
Lokalizacja: Łódz

Post » Pon maja 05, 2014 19:14 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Normalnie jakbym swoje widziała :ryk: Też gdzie największy bałagan, gdzie najciaśniej wszystkie się odmeldowują :D

sunshine

Avatar użytkownika
 
Posty: 10456
Od: Wto paź 05, 2010 8:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 05, 2014 19:51 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Jak ślicznie koteczki pomagały :)
Kochane "maluszki" :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto maja 06, 2014 7:42 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

U nas nigdy żaden kot nie upominał się o czesanie... Zawsze trzeba je najpierw rozmiziać a potem ewentualnie robić podchody z furminatorem.

sunshine

Avatar użytkownika
 
Posty: 10456
Od: Wto paź 05, 2010 8:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 06, 2014 7:55 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

A w temacie ciepła/zimna to u nas ostatnio często balkon otwarty. Koty szczęśliwe ganiają po całym domu z kitami jak wyciory, wbiegają na balkon, potem wyskakują w pełnym biegu. A mi stópki marzną :roll:
Dzisiaj zapowiada się w miarę ciepło.

sunshine

Avatar użytkownika
 
Posty: 10456
Od: Wto paź 05, 2010 8:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 06, 2014 15:39 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Witamy w słoneczny wtorek :)
U żadnego weterynarza nie ma pasty Uro-pet. Załamałam się ciut bo jutro Mili powinna wziąć kolejną porcję. Zamowiłam na Krakvet, ciekawe kiedy przyjdzie :roll:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob maja 10, 2014 6:53 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Co u chłopaków?
U nas leniwy poranek. Wczoraj wróciłam z pracy przed 23. Na koniec dnia szef zapragnął porządkować faktury i inne papiery :roll: A mimo to rano obudziłam się przed 6:00 i już nie mogę zasnąć. Teraz koty po śniadaniu zawiązują sadełko, HSB śpi a ja spijam kawkę :D

sunshine

Avatar użytkownika
 
Posty: 10456
Od: Wto paź 05, 2010 8:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 10, 2014 10:58 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Witam :)
Koty w bałaganie cudowne :ryk:
Moje też to uwielbiają..czym większy tym lepsza zabawa :mrgreen:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 10, 2014 21:14 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Cześ ! A ja dopiero wróciłam z W-wy od moich wnuczek . Wiosna w Warszawie cudna!Strasznie tęskniłam za moimi chlopakami a byłam tylko 3 dni i one chyba tez bo nie odstępują mnie teraz na krok . jak szłam po sc hodach to słyszałam ich miałki i to jest cudne jak one czuja i witaja człowieka ! Kocham je ! :1luvu: :1luvu: :1luvu: Jutro biegne na wystawę zobaczyć zaprzyjaznione koty ! Zdam relacje a na razie Dobranoc ! :kotek: :kotek: :kotek:
Obrazek Obrazek

Monika53

 
Posty: 3594
Od: Sob maja 29, 2010 17:19
Lokalizacja: Łódz

Post » Nie maja 11, 2014 18:26 Re: MOI CHŁOPCY LESIU ,MIŁEK ,MIRON I JA CZ III

Hej Kochana :)
Ja w sobotę pytałam o Ciebie bo cały dzień byłam na wystawie :)
Szkoda ze nie udało się spotkać :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 118 gości