NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 30, 2017 10:58 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Patrska90 pisze:
Ewa L. pisze:
Patrska90 pisze:Cześć Wam.

Proszę pomóżcie. Ponad rok temu adoptowałam kotkę ze schroniska. Szybko się oswoiła szybko nam zaufała ale jest pewien problem. Mila bo tak się nazywa traktuje mnie jak swoją mamę. Wszędzie chodzi za mną. Spi w łóżku obok mnie albo na mojej głowie i daję jej dużo miłości a czasami jest obok mnie i nagle zaczyna mnie atakować i gryźć ale tak dosyć mocno i gdy się wyrwie ona się napusza i patrzy fałszywym wzrokiem. Dzisiaj płakałam z osobistych powodów a ona podległa do mnie i znowu zaatakowała moją nogę i chciała gryźć. Czasami mnie to przeraża i zaczynam się jej bać. Nawet teraz spi obok mnie a jak jej coś odbije traktuje mnie jak wroga pomóżcie.
Pozdrawiam Patrycja

Może spróbuj na nią syczeć tak jak koty syczą na siebie by odstraszyć przeciwnika i zacznij powarkiwać to powinno dać jej do myślenia. Na moją kotkę to działa. Moja ma 6,5 roku i jest u mnie ponad 6 lat ( mam ją od 10 tygodnia jej życia ). Na co dzień to kochana kicia miziasta, przytulna i nakolankowa ale od czasu do czasu ma takie napady agresji i wtedy gryzie bez ostrzeżenia. Kiedy zaczynam na nią syczeć przestaje i odstępuje od dalszych ataków pewnie uznając mnie za silniejszego przeciwnika. Postępuję tak jak robi moja druga starsza 10 letnia kotka która jest dużo mniejsza gabarytowo niż ta młodsza. Kiedy młodsza ją gania i zagoni w kozi róg z którego nie ma ucieczki starsza zaczyna syczeć i powarkiwać i młodsza wtedy odpuszcza i się wycofuje. Wiem ,że może to trochę śmiesznie brzmi ale najważniejsze ,że przynosi efekt więc spróbuj. Skoro nie możesz sobie z nią poradzić po ludzku spróbuj po kociemu.



Właśnie już mi ktoś to kiedyś doradził i tak postępowałam ale wydaje mi się że na tego fałszywca to nie działa :roll:

Może jesteś za mało przekonująca :mrgreen: Musisz syczeć tak ,żeby twoje gardło widziała. Nie jak wąż sssssssss.......tylko bardziej kchyyyyyyyyyy................
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 30, 2017 19:14 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Może jesteś za mało przekonująca :mrgreen: Musisz syczeć tak ,żeby twoje gardło widziała. Nie jak wąż sssssssss.......tylko bardziej kchyyyyyyyyyy................[/quote]


Ok ok ok :mrgreen: będę próbowała może jej się coś odwidzi. Tylko nie rozumiem jednego dlaczego atakuje tylko mnie a na codzień jest moim cieniem :201461

Patrska90

 
Posty: 3
Od: Czw wrz 28, 2017 19:58

Post » Sob wrz 30, 2017 22:48 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Patrska90 pisze:Może jesteś za mało przekonująca :mrgreen: Musisz syczeć tak ,żeby twoje gardło widziała. Nie jak wąż sssssssss.......tylko bardziej kchyyyyyyyyyy................



Ok ok ok :mrgreen: będę próbowała może jej się coś odwidzi. Tylko nie rozumiem jednego dlaczego atakuje tylko mnie a na codzień jest moim cieniem :201461[/quote]
Nawet nie próbuj zrozumieć kota :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 18:55 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

a mój kotek lubi toaletowy nastrój https://facebook.com/mono.swidnik/posts ... 4512869257
Obrazek
być motylem, choć na chwile.. albo pszczółką...

Alberto

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Śro lis 15, 2006 19:10

Post » Śro kwi 18, 2018 23:35 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Dobry wieczór,
mam na imię Iwona a moje kocury to Sowa i Iwan. Jesteśmy związani od pięciu lat, nowi w tym forum i nie jestem pewna, w której rubryce powinnam zacząć.
Nie mam problemów z moimi kotkami, jednak chętnie wymienię się doświadczeniem z innymi użytkownikami.

sowasowiński

 
Posty: 1
Od: Śro kwi 18, 2018 22:57

Post » Pt cze 15, 2018 12:54 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Alberto - haha, w sumie to trochę mnie przeraża, że kociak może wszędzie bakterie z toalety roznosić. Ale mimo wszystko to komiczne. Ciekawe czy korzysta z tej toalety, czy tylko się w niej pluska :D
Cześć sowasowiński :)

kondziuu

 
Posty: 1
Od: Pt cze 15, 2018 12:48

Post » Czw sie 15, 2019 20:54 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Witam się, nowa na forum. :)

Ciemka

Avatar użytkownika
 
Posty: 74
Od: Czw sie 15, 2019 15:28

Post » Czw sie 15, 2019 22:48 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Witaj :)
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101734
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro paź 02, 2019 10:21 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Witam wszystkich forumowiczów :-)

Od wczoraj jestem posiadaczem 4 miesięcznego kotka rasy Norweski Leśny. Nazwałem go Ginger - w rodowodzie ma wpisane imię Baron.

Obrazek

Chciałbym się Was zapytać jak przeprowadzić asymilację tego kotka z 18 letnim, wykastrowanym kocurem którego posiada moja dziewczyna - Filipem (ma tak samo na imię jak ja ;-)). Czy ktoś kto ma jakieś doświadczenia w tej kwestii i mógłby mi podpowiedzieć jak to zrobić i jakich błędów nie popełniać?

Filip jest bardzo żywiołowym kotkiem jak na swój wiek, każdy kto widzi go po raz pierwszy jego wiek określa maksymalnie na 10 lat :) Jest towarzyski i w przeszłości miał duży kontakt z innymi zwierzętami (koty, posokowce bawarskie).

Obrazek

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie rady od Was.

Filippoo

 
Posty: 1
Od: Śro paź 02, 2019 10:07

Post » Pt gru 13, 2019 13:40 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Załóz swoj watek, tu to głównie można prosić owydzielenie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob paź 24, 2020 8:37 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

witam wszystkich miłośników kotów

zaaniewi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Sob paź 24, 2020 8:16
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 24, 2020 12:09 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Witamy. Załóż wątek w tym dziale i przedstaw swojego kota / koty :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 16, 2020 10:00 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Ale słodkie rudziaki!

Kocistyl

 
Posty: 1
Od: Śro gru 16, 2020 9:57

Post » Pon lis 15, 2021 10:45 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Witam społeczność. Jestem Damian z Warszawy. Jestem właścicielem 4-letniego kota brytyjskiego - Bagheera.

Phorali

 
Posty: 1
Od: Pon lis 15, 2021 7:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 11, 2022 19:40 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

Witam wszystkich serdecznie. Chciałabym przedstawić moją ukochaną koteczkę rasy Ragdoll Figę. Jestem z województwa śląskiego okolice Rybnika. Figa to obecnie 11 miesięczna kotka, która lubi płatać figle i przytulać się :ryk: Pozdrawiam
https://ibb.co/nQYcy4P

RaglottePL

 
Posty: 1
Od: Pt mar 11, 2022 19:23

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 114 gości