Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuziaro!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 12, 2014 9:19 Re: Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuzi

Szukamy jej cały czas

aikowo

 
Posty: 36
Od: Pon lis 24, 2008 14:31
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew i okolice

Post » Nie sty 12, 2014 15:01 Re: Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuzi

aikowo pisze:Szukamy jej cały czas


Więc :ok: :ok: za znalezienie koteczki :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt sty 17, 2014 1:41 Re: Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuzi

ech, co sie dzieje... w Poznaniu zaginal w swieta kotek, niezauwazony przez niedomkniete drzwi i do dzis sie nie znalazl a tez miziasty i ufny... Szpileczka tez na gigancie... :roll: Co tym kotom do glowek strzelilo?! :evil:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt sty 17, 2014 18:24 Re: Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuzi

:ok: :ok: powodzenia w poszukiwaniach :ok: :ok: Nie rezygnujcie, nie upadajcie na duchu - bo póki Wy szukacie, jest nadzieja na znalezienie Plameczki/Szpileczki :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto cze 26, 2018 11:41 Re: Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuzi

prosze o zamkniecie
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Drrr, jolabuk5, Lifter i 132 gości