Plamka vel Szpileczka :)ZAGINĘŁA!!!;(Gdzie jesteś,łobuziaro!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Śro maja 08, 2013 18:03 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

rosnie jak na drozdzach i nadal niezmiennie piekna :1luvu:
widze, ze psa serce zdobyla bez mrugniecia okiem :ryk: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie cze 16, 2013 13:21 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

halo. jest tu kto?
Strasznie tu cicho...

Szpileczko, napisz cos, co u Was, jak zdrowko?...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 19, 2013 15:05 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

U Szpileczki wszystko dobrze.
Poluje na psy, łapie żaby oraz myszy i przynosi jako podarki do domu
Cały czas jest bardzo rozgadanym kotem który jak się rozmruczy to aż cały chodzi.

aikowo

 
Posty: 36
Od: Pon lis 24, 2008 14:31
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew i okolice

Post » Śro cze 19, 2013 17:22 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

no bo to madra koteczka, zawsze cos madrego ma do powiedzenia :) :ok:

jeszcze nie widzialam kota polujacego na zaby 8O 8O 8O
przynoszenie zlowionych "ofiar" przez kota czlowiekowi oznacza, ze ten kot bardzo szanuje swoich ludzi, a na szacunek kota trzeba sobie zasluzyc :ok: Widze, ze milosc kocio-ludzka kwitnie :ok: :1luvu:

A jakies nowe zdjecia kotuni beda moze? :oops:
Pewnie bardzo urosla od ostatnich fotek... :ok:

glaski od nas wszystkich dla pieknej Szpileczki :1luvu:
Ostatnio edytowano Czw cze 20, 2013 5:30 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenioslam na NASZE KOTY - opowieści o rezydentach - blaski i cienie życia z kotami
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw cze 20, 2013 11:29 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

Zdjęcia przy najbliższej sposobności :)
Nic nie urosła, to już dorosła Panna więc wzrostu już się nie dodaje, a przytyć nie przytyła - wręcz schudła od tego latania.
Towarzyszy mi przy wszystkich pracach ogródkowych - a że działka spora to się we dwie nachodzimy :)

O wdzięczności kociej wiem :) tylko co ja biedna się na denerwuję bo one niektóre ledwo żywe jeszcze....

aikowo

 
Posty: 36
Od: Pon lis 24, 2008 14:31
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew i okolice

Post » Czw cze 20, 2013 14:27 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

NITKA/KARINKA :piwa: dzieki :)

no coz, Szpileczka jest bardzo energiczna i wesola koteczka, nigdy nie mogla dlugo w jednym miejscu usiedziec spokojnie, wszedzie ja nosilo, wiec nie dziwi mnie, ze tak chetnie pomaga :ok:

Ciesze sie, ze ma sie u Was tak dobrze, to wszystko swiadczy o tym, ze jest szczesliwa a to najwazniejsze :) :ok:

W takim razie z niecierpliwoscia czekam na zdjecia :ok: Buziaki w ten madry koci lepeczek :*
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20


Post » Nie cze 30, 2013 0:08 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

Andzike pisze:Obrazek
Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: ale cudnie :1luvu: :1luvu: jaki luuuuz, jaka zadowolona, szczesliwa :1luvu: :1luvu:
dzieki za tak slitasne fotki, niemal monitor obslinilam :1luvu:
Szpileczko, kochanie :1luvu: Wygladasz przepieknie, cudownie, wprost kwitniesz, kotenko :1luvu:
Widze, ze w domku Ci dobrze, czujesz sie tams szczesliwa, a to najwazniejsze :ok:

dzieki wielkie za uszczesliwienie tej niezwyklej kociej istotki :1luvu:
nadal jest drobniutka, ale urosla :ok:
wymiziajcie i wycalujcie slicznotke od nas :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto gru 24, 2013 0:51 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

nie potrafie pisac pieknych zyczen ani kartek cudnych robic, ale za to przesylam najslodsze, najgoretsze swiateczke buziaki dla Szpileczki :* :* :* :* wraz z ludzka sluzba ;) :piwa:

ps.co nowego u pieknotki?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw sty 02, 2014 12:42 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

Nie chciałam nikogo martwić na święta
Szpileczka przed świętami wyszła i już nie wróciła :(
Przeczesywanie okolicy, pomieszczeń gospodarczych sąsiadów nie przyniosły żadnych efektów :(
Jeszcze mamy nadzieję że wróci...
Obawiamy się że to robota lisów których w naszej okolicy jest bardzo dużo, sąsiadka moja była kiedyś świadkiem porwania kota przez lisa.

aikowo

 
Posty: 36
Od: Pon lis 24, 2008 14:31
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew i okolice

Post » Czw sty 02, 2014 12:47 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

aikowo pisze:Nie chciałam nikogo martwić na święta
Szpileczka przed świętami wyszła i już nie wróciła :(
Przeczesywanie okolicy, pomieszczeń gospodarczych sąsiadów nie przyniosły żadnych efektów :(
Jeszcze mamy nadzieję że wróci...
Obawiamy się że to robota lisów których w naszej okolicy jest bardzo dużo, sąsiadka moja była kiedyś świadkiem porwania kota przez lisa.

Cooooo ! a głoszenia porobione, schronisko poinformowane , dzieci i menele okoliczne też , no i plakaty rozwieszać wszędzie , w sklepach , u weta , boże aby sie odnalazła , przecież to młoda koteczka , Lodzia sie załamie , bo to u niej ona przecież była , u mnie była tylko kilka dni , szukajcie jej i to cały czas i w nocy i w dzień ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw sty 02, 2014 21:09 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

weci poinformowani, ogłoszenia w szkołach rozwieszone, schronisko ma oczy otwarte.
Nam też jest bardzo przykro :(
Poszukiwania przyniosły tyle że znaleźliśmy zagłodzonego chorego kociaka.

aikowo

 
Posty: 36
Od: Pon lis 24, 2008 14:31
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew i okolice

Post » Czw sty 02, 2014 21:18 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

aikowo pisze:weci poinformowani, ogłoszenia w szkołach rozwieszone, schronisko ma oczy otwarte.
Nam też jest bardzo przykro :(
Poszukiwania przyniosły tyle że znaleźliśmy zagłodzonego chorego kociaka.

Ale to trzeba nocą chodzić i chodzić i chodzić i nawoływać i prosić wszystkich znajomych bo może ktoś widział , a ogłoszenia były ze zdjęciem ???
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw sty 02, 2014 22:29 Re: Plamka vel Szpileczka znalazła miłość i DS u aikowo :)

o cholera 8O 8O 8O a czy zauwazyliscie w jej zachowaniu wczesniej cos niepokojacego, co moglo by sugerowac, ze cos sie dzieje?...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MiltonGob i 102 gości