Bombka odnaleziona :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 27, 2019 22:29 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Szalony Kot pisze:elisia jest z nami od niemal początku grudnia, więc miała czas na aklimatyzację na szczęście, a ja na jej ogarnięcie, bo były uszy i zęby do zrobienia ;)

Taaa... pomijam, że miałam nadzieję, że ten poprzedni zabieg starczy jej zębom na dłużej, ale całkiem, zupełnie, kompletnie nie przyszłoby mi do łba, że polecisz jej te zęby robić 3 dni przed porodem :? :201429 :201422

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 27, 2019 22:48 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Przed planowanym porodem, a u mnie plany a realizacje to nie to samo :mrgreen:
De facto miała tydzień na rekonwalescencję po zabiegu i dała radę :mrgreen:

Femka pisze:To mi przypomina o tym, jak szukałam domu dla Femci. Zaczęły dzwonić, jak Femcia należała już do rodziny.
Więc lepiej zdejmij te ogłoszenia.

Jeszcze niedawno się tłumaczyłam, że w razie czego poleci się Zuzię (też tri, też bez ogonka, też podobną z charakteru), ale Zuzia już znalazła dom :roll:

Ale postanowienie mam, póki dziewczyny (w sensie Carmen z Teliśką) się nie dotrą, to niech ogłoszenia wiszą. Bo jednak czasem żal patrzeć, jaka Telimena się robi przy Carmen ostrożna, jak ją okrąża i stara się nie wkurzyć :roll:
I jaka Carmen bywa zołzowata, np. ostentacyjnie siedząc przed łazienką, gdzie Telimena ma miski i nie pozwalając jej wyjść :roll:
Szczęściem jestem w domu w zasadzie cały czas, a takie problemy zdarzają się w zasadzie tylko w porze posiłków (wiadomo, głód wzmaga nerwowość), no ale jeszcze idealnie nie jest.
Ale mamy czas i w sumie każdego dnia widać progres, coraz częściej zdarza się, że mam po kocie z każdej ze stron, dziś Carmen też wpuściła Telimenę do sypialni (zabuczała tylko ostrzegawczo), a do tego znalazła sobie miejscówkę nieco niżej w dużym pokoju (oczywiście na rzeczach niemowlaka :roll: ) i bacznie obserwuję Teliśkę, to też na pewno jej pomaga w oswojeniu się z "nową" :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sty 27, 2019 22:50 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Czy Tomek wie o tym postanowieniu? :P

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 0:03 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Szalony Kot pisze:Przed planowanym porodem, a u mnie plany a realizacje to nie to samo :mrgreen:
De facto miała tydzień na rekonwalescencję po zabiegu i dała radę :mrgreen:

Femka pisze:To mi przypomina o tym, jak szukałam domu dla Femci. Zaczęły dzwonić, jak Femcia należała już do rodziny.
Więc lepiej zdejmij te ogłoszenia.

Jeszcze niedawno się tłumaczyłam, że w razie czego poleci się Zuzię (też tri, też bez ogonka, też podobną z charakteru), ale Zuzia już znalazła dom :roll:

Ale postanowienie mam, póki dziewczyny (w sensie Carmen z Teliśką) się nie dotrą, to niech ogłoszenia wiszą. Bo jednak czasem żal patrzeć, jaka Telimena się robi przy Carmen ostrożna, jak ją okrąża i stara się nie wkurzyć :roll:
I jaka Carmen bywa zołzowata, np. ostentacyjnie siedząc przed łazienką, gdzie Telimena ma miski i nie pozwalając jej wyjść :roll:
Szczęściem jestem w domu w zasadzie cały czas, a takie problemy zdarzają się w zasadzie tylko w porze posiłków (wiadomo, głód wzmaga nerwowość), no ale jeszcze idealnie nie jest.
Ale mamy czas i w sumie każdego dnia widać progres, coraz częściej zdarza się, że mam po kocie z każdej ze stron, dziś Carmen też wpuściła Telimenę do sypialni (zabuczała tylko ostrzegawczo), a do tego znalazła sobie miejscówkę nieco niżej w dużym pokoju (oczywiście na rzeczach niemowlaka :roll: ) i bacznie obserwuję Teliśkę, to też na pewno jej pomaga w oswojeniu się z "nową" :ok:


Że też Ty się nie boisz te koty koło Elki puszczać. Nie słyszałaś, że koty przegryzajo szyje? Jeszcze Ci się Elka nauczy sikać do kuwety i się narobi :lol:
Kciuki czymam za dogadanie futrzastych dziewczyn. Bo że się dogadają futrzaste z łysymi, nie mam wątpliwości. :ok:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sty 28, 2019 0:05 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

OKI pisze:Czy Tomek wie o tym postanowieniu? :P

Tomkowi, jak pisała Szalona, chwilowo świat ogranicza się do widoku niemowlaka. Potem, jak trochę ochłonie, to się mu wmówi, że Teliśka zawsze była, tylko zapomniał.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sty 28, 2019 0:09 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Femka pisze:
OKI pisze:Czy Tomek wie o tym postanowieniu? :P

Tomkowi, jak pisała Szalona, chwilowo świat ogranicza się do widoku niemowlaka. Potem, jak trochę ochłonie, to się mu wmówi, że Teliśka zawsze była, tylko zapomniał.

A nenene.
Pytam, czy Tomek wie, że Szalony Kot jest gotowy oddać jego Telimenę :twisted:
Jest ryzyko, że jak wydam Teliśkę, to Tomek będzie chciał, żebym ogłosiła jeszcze Carmen :P

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 0:11 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

A, w ten sposób. No, skoro tak, trzeba będzie rozważyć oddanie Szalonej do jakiegoś DT :twisted:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sty 28, 2019 0:12 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Ja ją mogę wziąć, ale bez dzieciów :smokin:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 0:15 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Bez dzieciów to każdy by wziął. Babka z poczuciem humoru, to i ja bym gościny użyczyła. Przy czterech kotach i dwóch psach nawet bym nie odczuła :lol: Ale Tomek z trzema babami, z czego jedna mocno roszczeniowa, mógłby nie dać rady. :lol:


EDIT: idę stąd, bo chyba sobie nagrabiłam.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sty 28, 2019 0:26 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

E, no skąd. Obstawiam, że Martyna to by chętnie do jakiegoś dt bez dzieciów się udała :roll:
Coś ostatnio o Bora Bora miała na fejsiku :lol:
Wprawdzie u mnie nieco inny klimat, ale chyba nie o klimat chodziło :cat3:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 2:23 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

A podobno na miau trudno znaleźć DT - a tu proszę, dwa chętne, cóż z tego, że na człowieka :mrgreen:

Tomek Teliśkę podejrzanie lubi i faktycznie, to on pierwszy zaczął przebąkiwać o tym, że "jak ja mogę myśleć o oddaniu, jak tak ładnie się dogadała" :roll:
No i np. jest zainteresowany jest samopoczuciem po wizycie u weterynarza :roll: albo oskarża mnie o robienie kotku krzywdy, bo kuwetę za późno dokupiłam większą i się dupka kotu nie mieściła do pierwszej :roll:
Także ten, każdy ma swojego kota :roll:

Chociaż dziś powiedział, że on chce mieszkać w domu bez kotów, ale to było po tym, jak Carmen prosto z kuwety wystrzeliła na nasze łóżko ze świeżo zmienioną pościelą - po to, co by sobie umorusane w pyle kuwetowym łapki wytrzeć :roll:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 8:48 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Więc wykaż się ępatią dla Teliśki i dla Tomka. To w końcu ojciec Twoich dzieci :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sty 28, 2019 8:55 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Femka pisze:Więc wykaż się ępatią dla Teliśki i dla Tomka. To w końcu ojciec Twoich dzieci :lol:

O! :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 28, 2019 12:40 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Gratuluję kolejnej Córci :balony: :201430 :201440 :201440 :201440

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon sty 28, 2019 12:57 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

OKI pisze:
Femka pisze:Więc wykaż się ępatią dla Teliśki i dla Tomka. To w końcu ojciec Twoich dzieci :lol:

O! :ok:

to była rozmowa pt. "jak wmówić kobiecie, że bez drugiej kotki jej życie całkowicie straci sens, a mąż się rozwiedzie" :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 57 gości