Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 28, 2019 21:29 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

tabo10 pisze:Gratuluję kolejnej Córci :balony: :201430 :201440 :201440 :201440

Dziękuję pięknie :1luvu:
Mała jest cudowna :oops:

Femka pisze:
OKI pisze:
Femka pisze:Więc wykaż się ępatią dla Teliśki i dla Tomka. To w końcu ojciec Twoich dzieci :lol:

O! :ok:

to była rozmowa pt. "jak wmówić kobiecie, że bez drugiej kotki jej życie całkowicie straci sens, a mąż się rozwiedzie" :lol:

Wiecie, ja generalnie jestem za powiększaniem kociostanu (chociaż może nie na naszym obecnym metrażu i przy obecnym zagęszczeniu :roll: ), także mnie namawiać nie trzeba. O ile idzie za tym szczęście kotów.
Na razie jest nieźle, właśnie dziewczynki bawią się wędkami z obydwiema kocicami na dywanie, powierzchnia niewielka, a obywa się bez syków i warków :ok:

Szalony Kot

Od: Pt wrz 24, 2010 13:01

Post » Wto sty 29, 2019 0:42 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Szalony Kot pisze:
Femka pisze:
OKI pisze:
Femka pisze:Więc wykaż się ępatią dla Teliśki i dla Tomka. To w końcu ojciec Twoich dzieci :lol:

O! :ok:

to była rozmowa pt. "jak wmówić kobiecie, że bez drugiej kotki jej życie całkowicie straci sens, a mąż się rozwiedzie" :lol:

Wiecie, ja generalnie jestem za powiększaniem kociostanu (chociaż może nie na naszym obecnym metrażu i przy obecnym zagęszczeniu :roll: ), także mnie namawiać nie trzeba. O ile idzie za tym szczęście kotów.

Wiesz, ja myślę, że skoro Telimenie u Was dobrze, a Carmen się piekli bardziej dla zasady niż z faktycznych nerwów, to Teliśce należałaby się w końcu jakaś stabilizacja.
Nie pamiętam, kiedy ona została znaleziona (sprawdź w książeczce), ale w ciągu tych kilku lat raczej nie miała łatwego życia.
Najpierw trafiła do Anki i Jacka, którzy w trybie pilnym ewakuowali ją do Gosi, po tym jak się wylizała prawie do zera ze stresu (u nich przekocenie i psy).
U Gosi było w miarę nieźle dopóki Gosia żyła i jakoś pacyfikowała Tymka (młode, głupie i energiczne).
Potem Gosia odeszła :(
A Telimena została sama ze skaczącym jej po głowie Tymkiem i starszą panią na takich prochach, że równie dobrze mogłaby mieszkać sama :?
Tymek znalazł dom, a na koniec pani Tereska też znikła na parę tygodni i Telimena faktycznie została sama.
U Ciebie Telimena rozkwitła cudownie.
Wreszcie ma normalny dom :)

Szalony Kot pisze:Na razie jest nieźle, właśnie dziewczynki bawią się wędkami z obydwiema kocicami na dywanie, powierzchnia niewielka, a obywa się bez syków i warków :ok:

No i jak jest dobrze, to nie trza psuć :ok:

OKI

Od: Śro gru 23, 2009 19:05

Post » Śro sty 30, 2019 10:51 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Zmęczeni, Elka za noc uznaje tak co 2-3 noc rzeczywistą, reszta to niekończąca się uczta i tulenie.

A w stosunkach miedzykocich, dla odmiany nocą było lekkie spiecie, obie panie chciały się bawić dokładnie tym samym Mikołajem urwanym z choinki ;)

Szalony Kot

Post » Śro sty 30, 2019 11:15 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Takie spięcia to już zwyczajność :lol:

Na Elkę nic nie poradzę :?
Ewentualnie po feriach mogę wpaść na godzinkę czy dwie popilnować towarzystwo, żebyś się mogła kimnąć ;)
Do brata tak wpadałam, z mamą na zmianę, przy pierwszej córze :lol:

OKI

Od: Śro gru 23, 2009 19:05

Post » Czw sty 31, 2019 1:03 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Szalony Kot pisze:Zmęczeni, Elka za noc uznaje tak co 2-3 noc rzeczywistą, reszta to niekończąca się uczta i tulenie.

A w stosunkach miedzykocich, dla odmiany nocą było lekkie spiecie, obie panie chciały się bawić dokładnie tym samym Mikołajem urwanym z choinki ;)

omujborze, co Ty wiesz o międzykocich spięciach. Musisz koniecznie przyjechać do mnie na parę dni. :lol:

EDIT: stetryczała Femcia na koniec życia uznała, że będzie przywódcą stada :ryk:
Obrazek przeczytaj koniecznie https://www.facebook.com/notes/arkadius ... 5587397799
#pisdzielizm jak Lenin
#zepsuliCiePolsko
https://myslifabrykowane.blogspot.com/

Femka

Od: Sob mar 24, 2007 19:56

Post » Czw sty 31, 2019 10:09 Re: Carmen i Telimena. Basia, Dorotka i Ela.

Dla kogoś, kto do tej pory miał albo jednego kota, albo zgodne i zgrane rodzeństwa, to takie spiecia to wydarzenie :P

OKI :201494
Jak są zdrowe, to nie jest źle, bo Basia chodzi do przedszkola, a Dorota dość dużo zajmuje się sama sobą.
Ale obecnie cała trójka chora i mam ochotę wystrzelić się w kosmos ;]

Szalony Kot

[poprzednia]