Bombka odnaleziona :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pon lip 16, 2018 15:32 Re: Carmen i Eowina, Basia i Dorotka

A żeby nie było, że u nas tak różowo - to patrzcie, jawny przykład dręczenia kota. Przecież widać, że to posłanko jest za małe i kotek się nie mieści! Nóżka zwisa temu kotku...
Obrazek Obrazek

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto lip 17, 2018 9:31 Re: Carmen i Eowina, Basia i Dorotka

Szalony Kot pisze:A żeby nie było, że u nas tak różowo - to patrzcie, jawny przykład dręczenia kota. Przecież widać, że to posłanko jest za małe i kotek się nie mieści! Nóżka zwisa temu kotku...
Obrazek Obrazek



ano
Ty niedobra :ryk:
i jeszcze czeszą futerko
skandal istny
:lol:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12


Post » Śro lip 25, 2018 7:32 Re: Carmen i Eowina, Basia i Dorotka

Szalony Kot pisze:Minął mi trzeci miesiąc/ pierwszy trymestr, więc już mogę się chwalić oficjalnie - czekamy na trzecią dzidzię, na razie płci niewiadomej, ale wskazane są kciuki za chłopaka :mrgreen: chociaż wiadomo, kochać będziemy wszystko.
Trzeci potomek pojawi się w połowie stycznia, a do tego czasu mam nadzieję znajdziemy sobie większe lokum, bo na 45 metrach robi nam się trochę ciasnawo :mrgreen:



To potrzymamy kciuki :ok: :ok: :ok:
za potomka płci męskiej :D
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa



Post » Wto sie 21, 2018 6:58 Re: Carmen i Eowina, Basia, Dorotka i "to trzecie" w brzuchu

Kciuki są :ok: :ok: :ok: :1luvu:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)


Post » Wto sie 28, 2018 0:06 Re: Carmen i Eowina, Basia, Dorotka i "to trzecie" w brzuchu

Będzie trzecia dziewczynka :mrgreen: czyli jakaś kombinacja imienna w stylu Elżbieta Urszula, Urszula Adela, Urszula Zofia... tak obstawiam ;)

A ja mam labę. TŻ zabrał dzieci na wakacje :201494 nie to, że sam je ogarnia, bo do pomocy wziął teściową, ale ogólnie jestem zachwycona, bo w domu cisza, spokój. Szczerze to ostatni raz w domu bez dzieci na dłużej niż 1,5 godziny byłam prawie 2,5 roku temu, jak Dorotka tuż po urodzeniu wylądowała w szpitalu, a ja z racji choroby nie mogłam być z nią. Moja Mama zabrała wtedy Baśkę na kilka dni, żebym doszła do siebie na spokojnie, ale wtedy dalekie to było od ciszy i spokoju - bo w zasadzie głównie płakałam, martwiłam się i ściągałam mleko :roll:

A teraz - nie ma ich do niedzieli (znaczy potem ja jadę do nich :mrgreen: ).
I w związku z tym mam mega ambitne plany - dziś już ogarnęłam zabawki dzieci, gruntownie odkurzyłam, zrobiłam porządek na biurku TŻ :strach: po ponad trzech latach od wprowadzenia się tu rozpakowałam nasze winyle, a na końcu przemeblowałam połowę mieszkania, robiąc miejsce na łóżeczko nienarodzonej i opróżniając dla niej kawałek szafy. Jutro druga połowa przemeblowania, bo przyjeżdża łóżko piętrowe dla dziewczynek :mrgreen: nawet bym już zrobiła miejsce, ale klucze ampulowe mi zginęły i nie mam jak rozkręcić łóżka Dorotki. Trudno, będziemy kręcić jutro :mrgreen:

W dalszych planach jest też przegląd wet dla Carmen :twisted: która właśnie dostaje wieczornej głupawki i próbuje chyba sobie łeb ukręcić, bo patrzy na mnie jakoś spod pachy :1luvu:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sie 28, 2018 7:48 Re: Carmen i Eowina, Basia, Dorotka i "TA TRZECIA" w brzuchu

Gratulacje :piwa:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Wto sie 28, 2018 21:53 Re: Carmen i Eowina, Basia, Dorotka i "TA TRZECIA" w brzuchu

gratulacje
:D
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12


Post » Śro sie 29, 2018 6:12 Re: Carmen i Eowina, Basia, Dorotka i "TA TRZECIA" w brzuchu

Szalony Kot pisze:Dziękuję :mrgreen: lekarz powiedział "do czterech razy sztuka", dowcipniś :twisted:


:mrgreen:

Koleżankę mam w pracy. Za czwartym razem też była dziewczynka. :twisted:

Gratulacje. :piwa:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ruda_maupa i 86 gości