Brytek Snikers już w DS. Snikuś odszedł.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 14, 2014 21:42 Re: Brytek Snikers już w DS. Minęly 2 lata. Zdjęcia Snika dz

No i się wydało :oops: Tak, troszeczkę zagłodziłam, ale obiecuję, że od dziś zacznę karmić koteczka lepiej :wink:
Odmłodniał? Jest przecie o 2 lata starszy 8O

Tak poważnie, to rzeczywiście wygląda o niebo lepiej i zapewne to sprawia, że młodziej.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pon lip 14, 2014 21:57 Re: Brytek Snikers już w DS. Minęly 2 lata. Zdjęcia Snika dz

Zabiedzony, fakt, nie karm resztkami tylko porządnie to może ciałka nabierze. :mrgreen:
Ale odmłodniał serio, na pysiu, w spojrzeniu. Zen jest sporo od niego starszy a też widzę różnicę. Zen leżący jak kłoda i karmiony zmiksowaną papką a Zen wskakujący z podłogi na lodówkę 8O i po prostu rozpuszczony i kapryśny. Jak przyjechał, bałam się, że nie przeżyje tygodnia - dobry apetyt a skóra i kości. Teraz wiem, że ma apetyt nie tylko na karmę, ale i na życie. Pobędzie tu trochę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 15, 2014 11:08 Re: Brytek Snikers już w DS. Minęly 2 lata. Zdjęcia Snika dz

I o to chodzi żeby te zwierzaki pobyły tam gdzie im dobrze. Długo, długo :ok: :ok: :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Śro gru 24, 2014 17:55 Re: Brytek Snikers już w DS. Minęly 2 lata. Zdjęcia Snika dz

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam Kochani najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla każdego z Was niezapomnianym czasem spędzonym
bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród rodziny, przyjaciół, oraz wszystkich bliskich dla Was osób.
A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę każdemu z Was również dużo zdrowia i
szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

>>>>>>>>>> Obrazek <<<<<<<<<

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Śro gru 24, 2014 19:40 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Wesołych Świąt Danusiu, dla całej rodzinki :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 31, 2014 14:38 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Wam dużo szczęścia i radości!

Obrazek
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Śro gru 31, 2014 22:03 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Dziękujemy serdecznie i Wam kochani życzymy na zbliżający się Nowy Rok,
dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wiary w lepsze jutro.


Obrazek

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw maja 07, 2015 8:10 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Hej Danuś jak koty? :)
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Czw maja 07, 2015 15:19 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Witaj Aluś :D
Koty mają się dobrze. Większych zmian w zachowaniu nie odnotowano. :wink:
Snikuś -staruszek lubi święty spokój i przebywanie z ludźmi a nie kotami. Siluś chciałby się bawić, często go zaczepia, ale Snikuś reaguje złością i albo goni Silusia, albo sam ucieka, aby jak najdalej od niego, więc nie ma szans na porozumienie. Już się z tym pogodziliśmy.
Snikuś czasem się bawi, ale sam. Biega wtedy jak szalony po mieszkaniu i drapie każdą kanapę. Czasem pobawi się też z nami. Kiedy podsuniemy mu pod nos sznureczek, to nawet zdarza mu się go poganiać.
Siluś to wulkan energii i z nim trzeba się dużo bawić, tym bardziej, że już nie ma Dyziolka z którym tak często się spotykał i mógł wybawić :cry:
Sam najlepiej bawi się myszką, którą to dostał od Moniki, kiedy go przywiozła. Pilnujemy jej jak oka w głowie, bo czasem Sonia zabiera ją do swojego legowiska i niestety mogłaby zwyczajnie ją pogryźć a tego bym nie chciała.

A! Jeszcze Snikuś, skubaniec jeden, ma dziwny nawyk jeśli chodzi o korzystanie z kuwety. Jeśli wysika się w kuwecie, to grubszą robotę załatwia poza nią i na odwrót. Nigdy nie załatwi obu spraw w kuwecie :evil:

Niedawno mieliśmy problem z naszą Sonietką, bo biedna się zapchała i potrzebna była interwencja weterynarza, który pod narkozą wykonał zabieg. Potem przez 3 dni jeździliśmy z nią na zastrzyki i szybko doszła do siebie. Niestety w jej wieku pewnych rzeczy już jej jeść nie wolno.Musieliśmy zrezygnować z podawania jej kości i mokrej karmy. Nie do końca jestem przekonana do tej mokrej karmy, ale nie ryzykuję. Zamiast tego czasem dostaje surowe, świeże mięsko.
To jak już o wszystkich po trosze, to i Pusiaczka wspomnę. Ona ma się bardzo dobrze. :P :ok:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw maja 07, 2015 15:36 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

8O dokladnie tak korzysta z kuwety moj Latte. Albo kupa albo siku, nigdy razem. Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja mam takiego dziwolaga
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 07, 2015 17:29 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Dla mnie to też "pocieszające" :wink: :ryk:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt maja 08, 2015 7:42 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Pozdrowienia dla kociastych i dwunożnych :mrgreen:
Wiesz Danusiu że mam teraz w domu prawdopodobnie kuzyna Silusia? Podobnie jak Siluś zaczął od wizyt na balkonie, i też ma w sobie coś "innego". Tym razem - futro dymne, wielka głowa i krzywy nos :mrgreen: Tylko że Silek był okazem zdrowia a nowy egzemplarz trochę niedomagał. Już wyleczony szuka domku viewtopic.php?f=1&t=167612

Monika_Wolska

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Sob paź 15, 2011 19:17

Post » Pt maja 08, 2015 17:24 Re: Brytek Snikers już w DS. Wesołych Świąt :)

Dziękujemy serdecznie i również pozdrawiamy :1luvu:

Kurcze blade, dawno nie byłam na forum i mam spore zaległości, więc nie wiedziałam o Czarusiu.
Zajrzałam, ale dokładniej poczytam za chwilę.
No kocisko cud-malina, taki jakie mi się podobają, czyli wielkie. Aż mi serce mocniej zabiło :love:
Bardzo żałuję, że nie mogę mieć kolejnego kota :cry:
Kiedyś na pewno wezmę, ale teraz przy Sniczku nie da rady :?
Mogę tylko mocno trzymać kciuki za dobry domek, porobić ogłoszenia i podrzucać wątek :roll:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pon sie 26, 2019 16:59 Re: Brytek Snikers już w DS. Snikuś i współmieszkańcy str.25

Bardzo dawno tu nie zaglądałam, ale dziś czuję się w obowiązku powiadomić wszystkich znających historię Brytka Snikersa, że
w dniu 5.08.2019 po ciężkiej, trwającej 3 lata chorobie Sniś odszedł.
Nie byłam w stanie tak na świeżo przekazać tej smutnej informacji.
Ogromny, palący ból, żal i rozpacz.
Ciągle cholernie boli i jeszcze długo będzie bolało.

W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Sniś był z nami przez 7 wspaniałych lat.
Szczególne podziękowania składam osobom, dzięki którym Sniś szczęśliwie przebył daleką drogę do swego domu:
krist
Aga&Iskierka&Lady
Monika_Wolska
Marzenia11
Dziękuję serdecznie Pani Marcie,
Chcę też podziękować wszystkim osobom, które były zaangażowane w opiekę i transport Snikersa, a pozostały anonimowe. Dziękuję także wszystkim, którzy byli z nami i odwiedzali nasz wątek.



****************** Obrazek

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pon sie 26, 2019 17:04 Re: Brytek Snikers już w DS. Snikuś odszedł.

Kolejna śmierć, strasznie dużo kotów odchodzi... Smutno bardzo :(
Snikers [*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60592
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości