Brytek Snikers już w DS. Snikuś odszedł.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 27, 2012 23:11 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Ale z tego co zrozumialam to dana ma jakis dom na przetrzymanie brytka do czasu transportu do Olsztyna z Wawy, więc nie byloby problemu
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw cze 28, 2012 9:55 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Marzenia11 pisze:Niestety nie mogę przetrzymac brytka u siebie bo i tak mam tymczasy a moje rezydentki to odchorowują. Jutro powinnam podjąc juz jakieś decyzje, a najpóźniej w piątek.

Goyka pisze:Ale z tego co zrozumialam to dana ma jakis dom na przetrzymanie brytka do czasu transportu do Olsztyna z Wawy, więc nie byloby problemu

Mam domek na przetrzymanie, z tym, że tak jak wspominałam, nie wcześniej jak od niedzieli.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw cze 28, 2012 10:16 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

dana skontaktuj się z kristem i umówcie się jak kristowi pasuje na transport do Wawy na niedzielę, a do paliwa się dorzucimy przecież. Szkoda kociaka, żeby siedział niewiadomo ile w schronisku. A transport z Wawy do Olsztyna na kiedy masz?
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw cze 28, 2012 11:09 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Goyka pisze: A transport z Wawy do Olsztyna na kiedy masz?

Marzenia11 pisze:Jestem chora więc mój wyjazd Warszawa - Olsztyn jest na 90% - wtorek z samego rana z warszawy lub czwartek - podobnie. Jutro powinnam podjąc juz jakieś decyzje, a najpóźniej w piątek.


Nie jest ustalony transport z Warszawy.Jeśli taki się nie znajdzie, pojadę po niego sama. Jeśli natomiast znalazłby się, a kotek ma domek na przetrzymanie, to może poczekajmy do jutra, lub piątku na decyzję Marzeni?

Skoro krist ma do przewiezienia dwa kotki, to może łatwiej mu będzie zgrać wyjazd, jeśli będzie miał te kilka dni.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw cze 28, 2012 13:40 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Domek w Warszawie może przetrzymać koteczka od niedzieli do czwartku :1luvu:
Gdyby Marzenia jechała nawet w czwartek, to wszystko by pasowało.

Już teraz dziękuję serdecznie Warszawskiemu domkowi za pomoc. :love:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw cze 28, 2012 18:53 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

zależnie czy wyjazd będzie w czwartek rano czy wieczorem to przyjedziemy w czwartek przed południem abo w środe po południu, żeby był przystanek taki pare godzin nie dłużej, niech już kot dotrze na swoje :)
żebym dobrze zrozumiał: domek to nie u p. Marzeny która jedzie do Olsztyna?, czyli trzeba tam przywieźć kota a ona go potem odbierze?

krist

 
Posty: 416
Od: Śro gru 21, 2011 22:25

Post » Czw cze 28, 2012 19:03 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Tak. Domek nie jest u Marzenii. Ona miałaby go tylko przewieźć.
Marzenia pisze, że będzie jechała rano, niezależnie czy we wtorek, czy w czwartek.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw cze 28, 2012 19:30 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

zależnie czy wyjazd będzie w czwartek czy we wtorek to przyjedziemy w poniedziałek albo w środe po południu, żeby był przystanek taki pare godzin nie dłużej, niech już kot dotrze na swoje :)
żebym dobrze zrozumiał: domek to nie u p. Marzeny która jedzie do Olsztyna?, czyli trzeba tam przywieźć kota a ona go potem odbierze?

krist

 
Posty: 416
Od: Śro gru 21, 2011 22:25

Post » Czw cze 28, 2012 22:43 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Jak Marzena bedzie jechala w czwartek to zabierze kocurka i pojedzie on prosto do dany :) i oby tak było :)
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt cze 29, 2012 12:34 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

:roll:
ObrazekObrazek

rene010

 
Posty: 1064
Od: Pt cze 05, 2009 22:06
Lokalizacja: Przeworsk

Post » Pt cze 29, 2012 13:02 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Tu domek przystankowy warszawski :lol: chwilowo poza ojczyzną.
Z mojej strony sytuacja wygląda następująco - w domu jestem od soboty wieczór. Kota mogę przechować do czwartku jak pisałam z dana2509. Mieszkam w Ząbkach, czy przedmieście od strony płn-wsch. Mogę podjechać po niego co Centrum jeżeli będzie taka potrzeba. Nie mam niestety tradycyjnego dużego transportera, moje koty jeżdżą w transporterze-koszu wiklinowym a oknem. To chyba nie powinien być problem?
Pozdrawiam

Monika_Wolska

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Sob paź 15, 2011 19:17

Post » Pt cze 29, 2012 13:39 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

No to domek przystankowy przestał być anonimowy :1luvu:
Moniko- Twój adres i nr.telefonu przekazałam Krzysztofowi na pw.

Marzenia11 jeszcze się nie odezwała.Zaczynam się martwić, albo.... panikuję ? :|

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt cze 29, 2012 14:03 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

posypało się o tyle że 2 kot do transportu "wpadł" a ja musze jechać do niemiec we środę, coś będe kombinował żeby jednak dostarczyć kota

krist

 
Posty: 416
Od: Śro gru 21, 2011 22:25

Post » Pt cze 29, 2012 16:26 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

Teraz najbardziej doskwiera mi brak wiadomości od Marzenii, ale pisała, że jest chora, więc może się źle czuć, może być u lekarzy, może, może, może.....
Trzeba jeszcze poczekać.Piątek jeszcze się nie skończył.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt cze 29, 2012 20:33 Re: Brytek ma szanse na DS- TRANSPORT PODKARPACIE-OLSZTYN!!!

dana2509 pisze:Teraz najbardziej doskwiera mi brak wiadomości od Marzenii, ale pisała, że jest chora, więc może się źle czuć, może być u lekarzy, może, może, może.....
Trzeba jeszcze poczekać.Piątek jeszcze się nie skończył.


Panikujesz :D też bym panikowała więc spoko :mrgreen:
jadę w czwartek bodajże 8.20 spod Pałacu Kultury i nauki, parking od ul. Marszałkowskiej. Musze jeszcze jutro zadzwonic i pro forma zapytac czy mogę jechac z kotem. W OIlsztynie będę jakoś 11.30 przy ul. Kościuszki i absolutnie kot musi by ode mnie odebrany bo idę prosto do Urzędu skarbowego błagac o najmniejszy wymiar kary więc z kotem nie wiem w ktorą stronę by poszło....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alyaa, Lifter, puszatek i 138 gości