Nie ma już Napoleona, Kubusia i Tusieńki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 26, 2017 3:49 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Na razie nie wszystko co piszecie rozumiem. Wiem, że części szklanki to co innego niż cząstki mojej mamy. To była licentia poetica.
I oczywiści wiem, że Napoleon i Kubuś odeszli ale ja czasami z nimi rozmawiam. No cóż, nie chcę wypisywać więcej głupot. Poczekam z następnym wpisem jak zmądrzeję.
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie lis 26, 2017 18:57 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

ewkkrem pisze:Na razie nie wszystko co piszecie rozumiem. Wiem, że części szklanki to co innego niż cząstki mojej mamy. To była licentia poetica.
I oczywiści wiem, że Napoleon i Kubuś odeszli ale ja czasami z nimi rozmawiam. No cóż, nie chcę wypisywać więcej głupot. Poczekam z następnym wpisem jak zmądrzeję.
Drops

Dropsiku, ja i moja Duża czasami rozmawiamy z Manią. A jak Duża się pomyli, to do mnie woła: Maniu
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt gru 01, 2017 16:25 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Czemu milczysz Timi?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Nie gru 03, 2017 15:16 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Jak nie Timi to Tusiu, Chanel. Co z waszą Dużą. Znów migrena?
Martwię się o Was.
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie gru 03, 2017 18:42 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Jak się nie odezwiesz do jutra to naślę CBŚ, Mosad albo nie wiem co. Nie piszesz, nie dzwonisz do mojej dużej. (ona się boi do Ciebie dzwonić bo nie wie czy może).
Głupi Drops (t.z. ja) miał nie pisać ale to sytuacja awaryjna. Dropsik prosi o choćby emotikon.
Naprawdę proszę Dropsik. :201444
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie gru 03, 2017 20:04 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

:201461 zarobiony jestem po kokardkę
Napiszę wkrótce Timi :201479

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Nie gru 03, 2017 20:07 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

ewkkrem pisze:Jak się nie odezwiesz do jutra to naślę CBŚ, Mosad albo nie wiem co. Nie piszesz, nie dzwonisz do mojej dużej. (ona się boi do Ciebie dzwonić bo nie wie czy może).
Głupi Drops (t.z. ja) miał nie pisać ale to sytuacja awaryjna. Dropsik prosi o choćby emotikon.
Naprawdę proszę Dropsik. :201444

Dropsiu, jesteś mądry wręcz saniemowicie, jak by to powiedziała Inka
LusInka

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 03, 2017 21:03 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Puk, puk,
czy możemy się wprosić ?
Ryś i Tymek
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Nie gru 03, 2017 21:18 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Rysiu i Tomku Pukajcie wlezie.
Noel 1 milczy. Jest nadzieja, bo udało mi się do niej dodzwonić. Obiecała, że pozwoli kotom coś skrobnąć. Czekamy
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie gru 03, 2017 21:39 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

No i miałem milczeć ale po prostu się nie da. Sytuacja awaryjna z Noel . Na dodatek zaprosiłem Rysia i Tomka. Oni są super. Jak mnie znienawidzicie z góry wybaczam i przepraszam. (skąd u mnie tyle odwagi)!
Miziam Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon gru 04, 2017 20:05 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

No ja nie wiem , ledwo mnie tu kilka dni nie było ... :twisted:
Się zdenerwowałem aż mi się łapki trzęsą.
Dropsik hihi, a wiecie,że imię tu mu moja Duża wymyśliła..
Otóż Duża dokarmiała trzy kotki czarno-białego.Był śliczny , więc Duża uznała,że to dziewczynka. Zupełnie tego nie rozumiem, dlaczego Duzi mają problem z odróżnieniem naszej płci? My ( koty) od razu wiemy, Duży czy Duża.
Drugi kić był szaro-biały.Duża nazwała go Tofik.Przychodził jeszcze taki mały czarny i dostał imię Paproszek.On biedny zachorował i umarł na nerki. :placz: Odszedł w lecznicy .Próbowali go ratować, ale się nie udało.
Duża dokarmiała więc Tofika i tę śliczną czarno-białą kicię :ok: .
Pewnego dnia wracając z pracy zauważyła,że jej malutka kicia nie może stanąć na tylnej łapce.Szybka decyzja telefon do drugiej Dużej i zawiozły kicię do weterynarza. Tam okazało się,że śliczna kicia jest wykastrowanym kocurkiem. Wyobrażacie sobie taki wstyd.Pan doktor wpisała kicia do komputera i okazało się,że kić nie ma imienia. Duża więc na poczekaniu wymyśliła.Jest Tofik niech będzie Dropsik.
Mały miał tego dnia szczęście w nieszczęściu. Na chwilkę , do wygojenia łapki, wzięła go Duża, która też go dokarmiała. Ta chwilka trwa już dwa lata. :)
To tyle na dziś :201479
PS. Witam nowych czytaczy Tymka i Rysia
Ostatnio edytowano Pon gru 04, 2017 20:09 przez noel 1, łącznie edytowano 1 raz

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Pon gru 04, 2017 20:08 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

ewkkrem pisze:No i miałem milczeć ale po prostu się nie da. Sytuacja awaryjna z Noel . Na dodatek zaprosiłem Rysia i Tomka. Oni są super. Jak mnie znienawidzicie z góry wybaczam i przepraszam. (skąd u mnie tyle odwagi)!
Miziam Drops

Dropsiulku, koffam Ciem
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 04, 2017 20:19 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Hej Luśka czy to ładnie tak kochasz Drosika a ja to już od macochy.
Ładnie tak ,że jestem mały to można mnie pominąć i to na moim wątku?
Luśka ? TY wiesz, co ja Ci chcę powiedzieć , czy nie ?
Timi :201479

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Pon gru 04, 2017 20:48 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

noel 1 pisze:Hej Luśka czy to ładnie tak kochasz Drosika a ja to już od macochy.
Ładnie tak ,że jestem mały to można mnie pominąć i to na moim wątku?
Luśka ? TY wiesz, co ja Ci chcę powiedzieć , czy nie ?
Timi :201479

Timulku, nie złość się: małemu Dropsiątku należy się pochwała, prawda? Mrrrau, Timi

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek, sibia i 105 gości