Nie ma już Napoleona, Kubusia i Tusieńki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 28, 2018 15:25 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

18 miesięcy bez Napunia i 13 bez Kubusia.

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Pt wrz 28, 2018 17:25 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Biegają i opiekują się Pusią. W niedzielę minie 11 miesięcy jak z nimi dokazuje za TM.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie wrz 30, 2018 22:05 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

A Napi wciąż rozważa problemy naukocie ze swoją studentką Inką

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 29, 2018 20:36 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

15 miesięcy bez Kubusia i 20 bez Napoleona.
Mam nadzieję,że biegają razem szczęśliwe w kocim raju.Tam czas płynie inaczej. Nawet sie nie obejrzą i znów będziemy razem.
Pewnie będą miały nowych przyjaciół i mnóstwo do opowiadania o kocim rajskim życiu.
Nie ma dnia ,żebym o nich nie myślała. Moje futerka chyba o nich już zapomniały, ale na pewno ucieszą się , gdy się spotkają.
Dobranoc moje malutkie.

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Czw lis 29, 2018 20:40 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Pewnie nie pocieszę przypomnieniem faktu, że czas tak szybko płynie i niedługo wszyscy się tam spotkamy. I my - czterołapy i wy dwułapy.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pon sty 28, 2019 22:28 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

24 stycznia minęły 22 miesiące bez Napunia, jutro 17 miesięcy od śmierci Kubusia.
Moje małe słoneczka. Nikt ich nie zastąpi.

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Pon sty 28, 2019 22:28 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

noel 1 pisze:24 stycznia minęły 22 miesiące bez Napunia, jutro 17 miesięcy od śmierci Kubusia.
Moje małe słoneczka. Nikt ich nie zastąpi.

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2019 19:34 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

24 marca minęły 2 lata bez Napunia, dziś 17 miesięcy bez Kubusia

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12


Post » Pt mar 29, 2019 21:43 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Dobrze pamiętam Napoleona i Kubusia. Czas tak szybko płynie ale chłopaki wciąż w mojej pamięci. Szkoda, że żadna dziewczyna nie chce kontynuować Napusiowego wątku.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt mar 29, 2019 21:45 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

Inka - najwierniejsza studentka profesora Napiego - już wytłumaczyła zza TM Lusi, że powinna też być dobrą studentką...

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 24, 2019 17:21 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

27 miesięcy bez Napiego
Jego miejsce zajmuje teraz ( miejsce w domu, nie w moim życiu) mała śliczna czarna koteczka, która mruczy najpiękniej na świecie. Ma na imię Chrupka. Jest słodka, grzeczna.Dopiero poznaje przyjemność, jaką daje głaskanie. Zaprzyjaźniła się z Timim i trochę go pozbadła. Timi ustępuje jej we wszystkim.Cierpliwie znosi jej zaczepki , odsuwanie miseczki i wsadzanie nosa wszędzie, gdzie mała chce.
Chrupka poluje na muchy ( rzadko udaje jej się złapać bzykacza) Przybiega wtedy do mnie i chrupie,żebym jej pomogła.
Może teraz ona będzie prowadziła pamiętnik ?
Pozdrawiam wszystkich M

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Pon cze 24, 2019 17:23 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

noel 1 pisze:27 miesięcy bez Napiego
Jego miejsce zajmuje teraz ( miejsce w domu, nie w moim życiu) mała śliczna czarna koteczka, która mruczy najpiękniej na świecie. Ma na imię Chrupka. Jest słodka, grzeczna.Dopiero poznaje przyjemność, jaką daje głaskanie. Zaprzyjaźniła się z Timim i trochę go pozbadła. Timi ustępuje jej we wszystkim.Cierpliwie znosi jej zaczepki , odsuwanie miseczki i wsadzanie nosa wszędzie, gdzie mała chce.
Chrupka poluje na muchy ( rzadko udaje jej się złapać bzykacza) Przybiega wtedy do mnie i chrupie,żebym jej pomogła.
Może teraz ona będzie prowadziła pamiętnik ?
Pozdrawiam wszystkich M

Tak, koniecznie!
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 25, 2019 12:14 Re: Napoleon odszedł(*) Kubuś pobiegł za nim...(*)

noel 1 pisze:27 miesięcy bez Napiego
Jego miejsce zajmuje teraz ( miejsce w domu, nie w moim życiu) mała śliczna czarna koteczka, która mruczy najpiękniej na świecie. Ma na imię Chrupka. Jest słodka, grzeczna.Dopiero poznaje przyjemność, jaką daje głaskanie. Zaprzyjaźniła się z Timim i trochę go pozbadła. Timi ustępuje jej we wszystkim.Cierpliwie znosi jej zaczepki , odsuwanie miseczki i wsadzanie nosa wszędzie, gdzie mała chce.
Chrupka poluje na muchy ( rzadko udaje jej się złapać bzykacza) Przybiega wtedy do mnie i chrupie,żebym jej pomogła.
Może teraz ona będzie prowadziła pamiętnik ?
Pozdrawiam wszystkich M


No tak! W oczach kociej mamy, to jej córeczka najpiękniejsza i najgrzeczniejsza :D . O ile z tym pierwszym stwierdzeniem mogę się zgodzić to z drugim - absolutnie nie!!! Chrupka vel Furia to NAPRAWDĘ furia wcielona :twisted: . Wrzeszczy, chupie, drapie, gryzie itd, itp. Dopuszczam taką możliwość, że Furia tylko mnie nie lubi :placz: . Drops, wszakże rzucił się jej na pomoc, pogryzł (drapać nie umie) i mnie i Noel1 :twisted: .
Charakterek, to ona ma!!! Może śmiało dzieło Napoleona kontynuować.
Dawaj Furio :P . Zobaczymy, czy rozumek Napoleona przejęłaś :1luvu:
Znielubiana ciotka Ewkkrem i Drops :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 107 gości

cron