Nie ma już Napoleona i Kubusia .Jest Chrupkai reszta

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 27, 2020 20:59 Re: Nie ma już Napoleona i Kubusia .Jest Chrupkai reszta

Chrupcisiu, a o czym opowiadała Duża? I czy tak samo ciekawie jak Profesor Napi?
Lusia zaciekawiona
PS Dlaczego Cię nazwali Furi?

MaryLux

Od: Pon paź 16, 2006 14:21

Post » Nie sie 09, 2020 10:57 Re: Nie ma już Napoleona i Kubusia .Jest Chrupkai reszta

Dzień dobry
O kurczątko jak gorąco. Nawet się łapką ruszać nie chce.
U nas wszyscy śpią. Ja, jak zwykle, obudziłam się po trzeciej. Oczywiście poinformowałam o tym Dużą. Musiała wstać i poodsłaniać mi okna. Później obudził się Timi. Stwierdził,że jest głodny (nasz Timi zawsze jest głodny) Duża wstała,żeby dać mu saszetkę. Kiedy się położyła, przybiegła do niej Chanel. Chciała się pomiziać. Duża próbowała udawać ,że zasnęła . Chanel rozpłakała się i obudziła Tusię. Wtedy Duża musiała zapomnieć o spaniu. Obie wskoczyły na łóżko i domagały się miziania.
Po godzinie przypomniało mi się,że jestem spragniona.Duża musiała wstać i włączyć poidełko. Na wszelki wypadek włączyła dwa :P
Jak już wstała , otworzyła nam balkon. Wyszliśmy.
Duża położyła się. Wiecie ona śpi nocy. Ja nie wiem , czy przesypianie całej nocy jest zdrowe. Myślę,że nie. My nigdy nie śpimy całą noc. Co innego w dzień, drzemka obowiązkowa. Duża w dzień chodzi pracy. To może w nocy powinna spać?
Kiedyś podsłuchałam jej rozmowę z koleżanką. Mówiła,że koty nie pozwalają jej spać. Trochę tego nie zrozumiałam. My nie pozwalamy jej spać?
Wy też macie takie problemy z Dużymi?
Chrupka

noel 1

Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Nie sie 09, 2020 13:47 Re: Nie ma już Napoleona i Kubusia .Jest Chrupkai reszta

Duża ma obowiązek być na każde Wasze życzenie, więc niech nie jęczy
Lusia

MaryLux

Od: Pon paź 16, 2006 14:21

Post » Nie sie 09, 2020 19:01 Re: Nie ma już Napoleona i Kubusia .Jest Chrupkai reszta

Tak Chrupko, też tak mamy. Duża śpi, a my coś chcemy, to trzeba obudzić :twisted: Na szczęście Duża może dospać w dzień :D Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

Od: Nie paź 16, 2005 14:56

[poprzednia]