Nasza kocia rodzinka. Prośba o pomoc dla Lolusia z FIP:(((

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 23, 2012 12:48 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Ząbki i nadziąślak :?:

Bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt mar 23, 2012 12:52 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

mb pisze:Ząbki i nadziąślak :?:

No tak. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 23, 2012 13:43 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Jestem i trzymam :ok: :ok:
* Semper eadem *

ksb

 
Posty: 18911
Od: Wto cze 29, 2010 13:48

Post » Pt mar 23, 2012 18:07 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt mar 23, 2012 20:19 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Dzięki za kciuki cioteczki. :1luvu:

Bunia i Franuś jeszcze trochę są takie otępiale ale chodzą już i chcą jeść. :roll:
Franuś miał usuwane ząbki i oczyszczanie z kamienia, Bunia to samo i bez usuwania nadziąślaka.
Niestety, jest to za bardzo poważna sprawa i miałaby za duża ranę w pyszczku.
Jest to już stwardniałe z tej jednej strony a z drugiej też już ma zmiany ale miękkie. :(
Dostały leki jak i sterydy i jutro znowu wycieczka do lecznicy, z tym, że jutro z trzema kotkami bo i Niewidoma Bisia na kontrolę. :(

Dzisiaj też minął miesiąc jak nie ma Lakusia ['] :cry: viewtopic.php?f=1&t=135087&hilit=Laki
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 23, 2012 21:20 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Ale ten nadziąslak chyba jej nie przeszkadza aż tak bardzo ?

Lakusiu tęsknimy :cry:
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Pt mar 23, 2012 21:26 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Anna61 pisze:Dzisiaj też minął miesiąc jak nie ma Lakusia ['] :cry:

:cry: :cry: :cry:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 23, 2012 22:06 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Miesiąc bez Lakusia :!:
Wydaje się, że jeszcze tak niedawno był tutaj, biedaczek :cry:

Fajnie, że zabiegi odbyły się bez komplikacji, ale szkoda, że nie można było usunąć tego nadziąślaka.
Mojej Kasi usunięcie nadziąślaka bardzo pomogło, tyle tylko, że u niej był on niewielki i miękki.

Za jutrzejszą wizytę w lecznicy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 24, 2012 19:05 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Dzisiaj koteczki dostały tylko zastrzyki a Bisia dodatkowo jeszcze tabletki do domu.

Bunia z Franusiem dzisiaj nie dały mi prawie spać w nocy, bo chciały jeść i już przed 5 rano :evil: ściągły mnie z wyrka, domagając się jedzenia, a tak chciałam sobie pospać w dzień wolny od pracy. :crying:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 24, 2012 19:32 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Anna61 pisze:Bunia z Franusiem dzisiaj nie dały mi prawie spać w nocy, bo chciały jeść i już przed 5 rano :evil: ściągły mnie z wyrka, domagając się jedzenia, a tak chciałam sobie pospać w dzień wolny od pracy. :crying:

Ja też tak jestem budzona :(

Pozostaje cieszyć się, że mają apetyt :lol:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 24, 2012 19:38 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

mb pisze: Pozostaje cieszyć się, że mają apetyt :lol:

Właśnie dlatego wstałam, :wink: choć ostatnio i tak wstaję jak ino się jasno robi. :roll:
Czyżby wiosna? :lol:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 24, 2012 21:25 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Wiosna na 100% :D

Ale od jutra czas letni i to mnie nie cieszy: trzeba wstawać o godzinę wcześniej :crying:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 24, 2012 23:00 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Aniu... tysiac razy myslałam nad tym,zeby to napisac:
chciałabym zapytac,czy przyjełabys białaczkowa Abbusię do siebie na stałe...Mam duzy dom-ona mi nawiewa...jest b.agresywna...jesli chodzi o podawanie leków... :( U mnie kocha koty...psa..ale jest nas duzo..ona zasmarkana=ryzyko wiekie dla innych kotów...Moje koty nie sa testowane pcr..Twoje sa..Boje sie Aniu..kocham Abbusię...
Nie oddam jej nigdzie ,oczywiscie,ale jej obecnosc=wielkie ryzyko dla pozostałych kotów,bo Busia nie daje sie "złapać"w duzym domu....
Obiecuje co miesiac przesyłac 100zł...ale to mało,wiem....postaram sie wiecej....
Przepraszam,że to pisze,ale szukam dobrego rozwiazania.... :roll:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie mar 25, 2012 19:26 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

BOZENAZWISNIEWA pisze:Aniu... tysiac razy myslałam nad tym,zeby to napisac:
chciałabym zapytac,czy przyjełabys białaczkowa Abbusię do siebie na stałe...Mam duzy dom-ona mi nawiewa...jest b.agresywna...jesli chodzi o podawanie leków... :( U mnie kocha koty...psa..ale jest nas duzo..ona zasmarkana=ryzyko wiekie dla innych kotów...Moje koty nie sa testowane pcr..Twoje sa..Boje sie Aniu..kocham Abbusię...
Nie oddam jej nigdzie ,oczywiscie,ale jej obecnosc=wielkie ryzyko dla pozostałych kotów,bo Busia nie daje sie "złapać"w duzym domu....
Obiecuje co miesiac przesyłac 100zł...ale to mało,wiem....postaram sie wiecej....
Przepraszam,że to pisze,ale szukam dobrego rozwiazania.... :roll:

O kurcze, Bożenko co się złego dzieje? :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon mar 26, 2012 14:43 Re: Nasza kocia rodzinka - Wituś FeLV(+)

Dzisiaj Franuś i Bunia dostały antybiotyk i jeszcze jutro musimy jechać na steryd i mam nadzieję, że to będzie już koniec leczenia u nich.
Byłam też już w lecznicy w Łodzi u naszej doktór z Misią na kontroli i powtórce leków, oraz z Molisią, bo ona ciągle się drapie do krwi koło tego uszka które było kiedyś operowane.
Pani doktor pobrała jej wymaz z ucha, bo podejrzewa gronkowca, i tak z tydzień musimy czekać na wynik.
Także dzisiaj po pracy, najpierw była Łódź z dwoma kotami, i następnie Pabianice też z dwoma, i nieważne, ze jestem bardzo zmęczona i kręgosłup daje mi popalić i to porządnie, ale koty są najważniejsze. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 303 gości