Badylek [*] i wracający z adopcji Mroczek [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 13, 2016 22:09 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Forumowa ryśka zajmuje się kroplami
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 14, 2016 9:44 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

MalgWroclaw pisze:Forumowa ryśka zajmuje się kroplami


MB&Ofelia pisze:Kropli bacha sama nie stosowałam, ale popytam jutro koleżankę która stosowała.
Duża


Dziękuję, skontaktuję się jak się trochę ogarnę :) I bardzo chętnie przyjmę pomoc każdego, kto coś wie na ten temat :)
Duża

MaryLux pisze:Witaj, Mróczusinku

Mrrrrróóóó Ineczko
Mruczósin Czarnomroczny


Cześć, pomyślałam, że się osobiście też z Wami przywitam.
Bo ta Czarna Zaraza zbiera wszystkich dla siebie!
To ja.
Prawda, że jestem piękna?
Miecisława wcale nie skromna

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Czw lip 14, 2016 9:47 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Ale cudna
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 14, 2016 10:45 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

MalgWroclaw pisze:Ale cudna


:oops: :oops: :oops: :oops:
Miećka
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy


Post » Śro lip 20, 2016 13:58 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Znacie może kogoś coś gdzieś kto mógłby pomóc? viewtopic.php?f=1&t=175941
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy



Post » Nie lip 31, 2016 17:51 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Duża wróciła! :D
Udało mi się opiekunów przechytrzyć, bo dopytywali się, czy na pewno jest tutaj jeszcze jakiś kot, bo tylko białego Mieciaka widzieli, a mnie znaleźć nie mogli 8)
Ale jak Duża wróciła to wyszedłem z kryjówki i już się pozwoliłem pogłaskać

Mroczek Fachowiec w Chowaniu się


Mrrrrru, fajnie jest mieć znowu ludzi w domu na stale :1luvu:
Mietka


Stęskniłam się za głupolami :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Nie lip 31, 2016 20:13 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Mroczek. Ja też się zawsze chowię jak Duziej nie ma w domciu. Kiedyś to się schowiłam w kuchni za szafki i Ciocia co nam dawała amciu chciała popaczeć czy ja tam jezdę i nie mogła bo jezd za duzia. No to wzieła telefonu i zrobiała fotki we dwie strony. I późmniej mówiła że na jedmnej fotku było ciemno a na drugiej ciemno i moje oczki.
Mała Ciorna Carmen też-się-chowiąca
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie lip 31, 2016 21:49 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

duża się boi kociego chowania. Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sie 01, 2016 17:39 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

MalgWroclaw pisze:duża się boi kociego chowania. Pralcia

Moja też.
Inka

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 01, 2016 17:46 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Moja też się trochę wystraszyła. Że zwiałem czy coś mi się stało czy coś.
Jakby mnie nie znała :roll:
Mroczek znajdujący chwilę czasu na napisanie podczas popołudniowej toalety na kanapie
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Wto sie 23, 2016 8:52 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Ściagneliśmy obróżkę.
Niestety specjalnej poprawy nie było :(

Mroczek zaczął podchodzić też coraz częściej do łóżka po głaski i wczoraj bardzo bardzo chciał na łózko, ale nie ryzykował :roll:
Mizianie po pysiu jest super
nie taki Mroczny Mrok

Miećce natomiast bardzo podobają się filmiki na youtube z myszkami. Mam cały upacany monitor :D
MYSZKI! MYSZKI!
*pac pac pac pac*
Miećka pacająca


Próbuję jeszcze rozwiązać ten problem z pomocą viewtopic.php?f=20&t=176396, jutro popołudniem mam konsultację, proszę, trzymajcie kciuki, może coś się uda wymyslić :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Silverblue i 80 gości