Badylek [*] i wracający z adopcji Mroczek [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 23, 2016 16:34 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

caldien pisze:Ściagneliśmy obróżkę.
Niestety specjalnej poprawy nie było :(
...
Próbuję jeszcze rozwiązać ten problem z pomocą viewtopic.php?f=20&t=176396, jutro popołudniem mam konsultację, proszę, trzymajcie kciuki, może coś się uda wymyslić :ok:

Jestem pewna, że Dagmara pomoże :)
W końcu już tyle kotów "naprawiła"
Trzymam kciuki za poprawę :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20


Post » Czw sie 25, 2016 10:01 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

magdalena99 pisze:
caldien pisze:Ściagneliśmy obróżkę.
Niestety specjalnej poprawy nie było :(
...
Próbuję jeszcze rozwiązać ten problem z pomocą viewtopic.php?f=20&t=176396, jutro popołudniem mam konsultację, proszę, trzymajcie kciuki, może coś się uda wymyslić :ok:

Jestem pewna, że Dagmara pomoże :)
W końcu już tyle kotów "naprawiła"
Trzymam kciuki za poprawę :ok: :ok: :ok:


to fakt, osobiście miałam mozliwość poznać niektórych "naprawieńców" , trzymamy kciuki :ok: :ok: :ok: chwilkę to musi potrwać :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Wto lut 14, 2017 10:13 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Mroczek się rozwija:)

https://drive.google.com/open?id=0B3XWz ... 0tqSzhkWms

Mietka w nowym domku od grudnia, przeszczęśliwa także, mieszka z Panią Emerytką która jak ją przywiozłyśmy i kotka schowała się pod łózko, poszła za nią na czworaka "Mieciusiu pokaż się..." ;)
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Wto lut 14, 2017 19:11 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Dzień dobry, Ciociu :) To ja, Mania:
Obrazek
Obrazek
Od ostatniej niedzieli mieszkam w domku, do którego przysłała mnie Inka [*] Polubisz mnie?
Mania

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 14, 2017 19:39 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Witaj Maniu, śliczna jesteś :1luvu:

Inka CIę przysłała? opowiadaj!

Mróczek ciekawski
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Wto lut 14, 2017 20:12 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

caldien pisze:Witaj Maniu, śliczna jesteś :1luvu:

Inka CIę przysłała? opowiadaj!

Mróczek ciekawski

Bo Inka jeszcze 6 stycznia umawiała się z Dużą, jak będą obchodziły Dzień Czarnego Kota, a wieczorem już się źle poczuła. Duża z nią jeździła do różnych lekarzy, nawet 2 razy dziennie. I się okazało, że trzeba jej zrobić operację. Ale nawet operacja nie pomogła. To Duża płakała strasznie bardzo mocno i Inka postanowiła przysłać właśnie mnie, żeby przestała.
Mania


Okazało się, że to nowotwór, którego nie dało się usunąć, zbyt mocno przyrósł do miednicy. 7 tygodni wcześniej go na pewno nie było w tym miejscu, wetki wtedy otwierały Inkę i usunęły podobny guz w pobliżu, nie było szans, żeby przegapiły ten drugi, chyba że wtedy w tym miejscu były pojedyncze komórki nowotworowe...
Duża

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 14, 2017 20:16 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Dobrze Maniu że się pojawiłaś dla Dużej.
Kochana Ineczka dołączyła do Badylka i Panterki i wielu innych cudnych kociastych.
Mróczę do Ciebie ciociu!
Mroczek



Przykro mi strasznie. Ściskam mocno. Bardzo mocno.
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Wto lut 14, 2017 20:24 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

caldien pisze:Dobrze Maniu że się pojawiłaś dla Dużej.
Kochana Ineczka dołączyła do Badylka i Panterki i wielu innych cudnych kociastych.
Mróczę do Ciebie ciociu!
Mroczek



Przykro mi strasznie. Ściskam mocno. Bardzo mocno.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Wto paź 05, 2021 13:37 Re: Mroczek powrócił z adopcji. Duża znowu dwu-kocia..

Jeśli ktoś nas jeszcze pamięta - Mroczek wczoraj odszedł za tęczowy most.
Ostatnie pół roku walczyliśmy z nadczynnością tarczycy oraz niewydolnością nerek, a także jak się okazało przy przedostatniej wizycie - nadciśnieniem.

Mroczek w ostatnich latach bardzo się zmienił, zaakceptował męża, a w czasie pandemii zrobił się z niego prawdziwy przytulas.
Tęsknimy :(
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Wto paź 05, 2021 14:48 Re: Badylek [*] i wracający z adopcji Mroczek [*]

Bardzo smutna wiadomość.
Mroczku [*][*][*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 05, 2021 18:37 Re: Badylek [*] i wracający z adopcji Mroczek [*]

Mroczku
[*]
Bardzo wielu Przyjaciół żegnamy ostatnio
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Silverblue i 213 gości