Moja nowa-stara kotka Fufinia :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 16, 2012 14:25 Re: Moje kociołki :)

Zyta Felicjańska pisze:Zajrzałam! Jestem pod wrażeniem, ale nam się konkurencja powiększyła :) Tyle słodziaczków :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

witamy poniedzialkowo...:)
Konkurencja wspaniala... niebede wiedziala na kogo oddac glos :oops:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Wto sty 17, 2012 14:21 Re: Moje kociołki :)

Witam serdecznie wszystkich!

Witam mar9 i zaraszam Cię do wpadania na nasz wątek, ja też do Ciebie zaglądam ale rzadko się odzywam :)

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sty 22, 2012 15:35 Re: Moje kociołki :)

a gdzie nowe zdjątka...? na ktore tak czekamy? hę? :D
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Pon sty 23, 2012 22:37 Re: Moje kociołki :)

Witam w poniedziałkowy wieczór!

U nas juz nerwowa atmosfera, niedługo rozpoczynaja się wybory Miss i Mistera, Zuzia chce głosować na Zytę domaga się dostępu klawiatury! Waham się, ostatnio gdy Zuzia szukała w googlach frazy hhhhhhhhhgg444j..,,,, i google nie znalazły takiej frazy to zablokowała na złość klawiaturę a Duża niestety nie wie jak się klawiature odblokowywuje więc musiała zrestartowac komputer. Zuzia to zdecydowanie wybitny kot informatyk.

Ninokiler bardzo miło że ktoś mnie moblilizuje w kwestii zdjątek :)

Dzisaj zdjęcia z kategorii my jesteśmy takie śliczne przyjaciółki dzielimy się jednym kocykiem. Kocyk polarowy jest super można go ugniatać i jest taki mięciutki :kotek: Duża tez go lubi więc musiała sobie dokupić drugi a nam jeden starczy.

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sty 24, 2012 11:10 Re: Moje kociołki :)

Zyta Felicjańska pisze:Witam w poniedziałkowy wieczór!

U nas juz nerwowa atmosfera, niedługo rozpoczynaja się wybory Miss i Mistera, Zuzia chce głosować na Zytę domaga się dostępu klawiatury! Waham się, ostatnio gdy Zuzia szukała w googlach frazy hhhhhhhhhgg444j..,,,, i google nie znalazły takiej frazy to zablokowała na złość klawiaturę a Duża niestety nie wie jak się klawiature odblokowywuje więc musiała zrestartowac komputer. Zuzia to zdecydowanie wybitny kot informatyk.

Ninokiler bardzo miło że ktoś mnie moblilizuje w kwestii zdjątek :)

Dzisaj zdjęcia z kategorii my jesteśmy takie śliczne przyjaciółki dzielimy się jednym kocykiem. Kocyk polarowy jest super można go ugniatać i jest taki mięciutki :kotek: Duża tez go lubi więc musiała sobie dokupić drugi a nam jeden starczy.

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

uroczo razem wyglądają :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sty 24, 2012 15:03 Re: Moje kociołki :)

sliczne te burasiątka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
U mnie tej koteczki domagają sie glosu na misstera i misske... chca glosowac na Hanie i Felusia, bo niby nie moje tylko naszej Kociej Arki, ale tlumacze im ze ja nie moge to mnie nie sluchają :ryk: :ryk: :ryk:
Ale ja przeczuwam ze kryje sie za tym cos wiecej... kiedys rozmawialismy z Duzym ze jak zmienimy wreszcie mieszkanie to wezmiemy do siebie Slepinkę Hanie... wiec musialy uslyszec i teraz za wczasu chcą się podlizac :ryk: :ryk: :ryk:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Śro sty 25, 2012 22:14 Re: Moje kociołki :)

Pozdrowienia dla Cioteczek od moich panienek :)

Ninokiler super że chcecie wziąść Hanię! Uważaj na swoje kotki żeby nie poszły zagłosować na komputerze sąsiada :wink:

PS o[5ey.k-=l;y34 - Zuzia chece tez Wam cos przekaz zostawiam w oryginale, niestety nie wiem o co chodzi chyba chce przekazać że czyta i Was lubi :)

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw sty 26, 2012 7:51 Re: Moje kociołki :)

Zyta Felicjańska pisze:Pozdrowienia dla Cioteczek od moich panienek :)

Ninokiler super że chcecie wziąść Hanię! Uważaj na swoje kotki żeby nie poszły zagłosować na komputerze sąsiada :wink:

PS o[5ey.k-=l;y34 - Zuzia chece tez Wam cos przekaz zostawiam w oryginale, niestety nie wiem o co chodzi chyba chce przekazać że czyta i Was lubi :)

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: usmialam się z ZUZI

A co do Hani to ciezka sprawa narazie jest...:( mieszkamy na wynajetym mieszkaniu i wlascicielka nie pala radoscia do zwierzat...:( drugiego kotka przygarnelismy bez jej wiedzy, nawet sobie nie wyobrazam co by powiedziala na trzeciego :( poki co czekamy... moze znajdzie sie ktos kto ją pokocha.... zobaczymy... a jesli tylko nadarzy sie okazja na swoje mieszkanie to chcemy wlasnie HAnie... ale do tego czasu dluga droga niestety :(
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Pt sty 27, 2012 16:13 Re: Moje kociołki :)

Hania taka śliczne że może Was ktoś uprzedzić i zabrać do domku :1luvu:
W konkursie zdecydowanie wyprzedza konkurenki więc z domkie nie pownno byc też problemu :ok:

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sty 27, 2012 16:22 Re: Moje kociołki :)

Witam Zuzię i Zytę :D bądzcie grzeczne nie denerwujcie swojej Pani i nie chodzcie po blacie!
ObrazekObrazek
Obrazek

AlayaShirin

 
Posty: 48
Od: Sob sty 29, 2011 15:08
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sty 27, 2012 16:25 Re: Moje kociołki :)

Zyta:Tak, tak od dzisiaj będziemy grzeczne teraz bardzo spokojnie śpimy i sie nie kłócimy :kotek: :kotek:
Zuzia: to nie prawda Zyta się wierci i chce usiąść mi na głowie, jak ja moge tak spać?
Zyta: a Zuzia znowu wyjadła mi te drogie chrupki na nareki chciaż były schowane na szafie, Zuzia jest już taka gruba może by troche się opanowała z tym jedzeniem!
Zuzia: zjadłam bo byłam głodna jest zima i ja musze mieć odpowiedni zapas kociego tłuszczyku.

Duża: moje naśliczniesze panienki jest dużo powżnieszy problem musimy sie zdecydowac na kogo głosujemy w wyborach miss i misstera, czas tylko do poniedziałku :?:

Zyta: na siebie głosować nie mogę :? pokaż mi jescze raz wszystkich kandydatów i kandydatki może coś mi się rozjaśni, albo daj mi coś do jedzenia tak na głodnego nie moge myśleć.

Duża: Zuzia a ty?

Zuzia: śpię... może mi się jakiś przystojny mister przyśni... ach (ziewnięcie)

Zyta: jestem głodna, Duża zamknij komputer i otwórz lodówkę...
Ostatnio edytowano Pt sty 27, 2012 16:45 przez Zyta Felicjańska, łącznie edytowano 1 raz

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sty 27, 2012 16:44 Re: Moje kociołki :)

No nie mogę się napatrzec na te dwie bure sliczności :love: :love: :love: :love:
Obrazek

Danusia

 
Posty: 119538
Od: Pon kwi 02, 2007 11:56
Lokalizacja: Opole

Post » Pt sty 27, 2012 16:46 Re: Moje kociołki :)

Oj dziękujemy dziękujemy :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Danusiu a u Ciebie jakieś koteczki są w domku?

A tak przy okazji Zyta bierze udział w konkursie miss kotów niepełnosprawnych jakby ktoś chciał zagłosować to tutaj jest link:

viewtopic.php?f=20&t=137693&start=0

Zytka z góry dziękuje i grzecznie mówi mru!

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sty 27, 2012 16:53 Re: Moje kociołki :)

Zyta Felicjańska pisze:Oj dziękujemy dziękujemy :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Danusiu a u Ciebie jakieś koteczki są w domku?

A tak przy okazji Zyta bierze udział w konkursie miss kotów niepełnosprawnych jakby ktoś chciał zagłosować to tutaj jest link:

viewtopic.php?f=20&t=137693&start=0

Zytka z góry dziękuje i grzecznie mówi mru!


U mnie są cztery,te z podpisu :wink:
Głosowalam na koty, które nie dostaly żadnego glosu wczesniej.
Obrazek

Danusia

 
Posty: 119538
Od: Pon kwi 02, 2007 11:56
Lokalizacja: Opole

Post » Pt sty 27, 2012 16:57 Re: Moje kociołki :)

Chyba też tak zrobimy czekamy na wstępne wyniki i na jakiegoś z małą ilością głosów zagłosujemy, bo tak naprawde wszystkie są piękne :1luvu:

A jakiś wąteczek o swoich kotkach masz?

A już mi się otworzył! A to Ty jesteś opiekunką klubu trzynaście łapek :o :o :o :o :o

Musze sobie dokładnie poczytac wolnej chwili :)

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 236 gości