BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto sty 30, 2024 14:00 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

Tak się zastanawiam czy ktoś nas tu jeszcze pamięta :) ? Czy starzy bywalcy zaglądają jeszcze na forum z którego tak wiele - na początku mojej kociej drogi się nauczyłam...ciekawe...
Tak mnie natchnęło bo jakoś teraz właśnie pod koniec stycznia mija 13 wspólnych, cudownych lat z Pixi :1luvu: - którą mam m.in dzięki miau.
Nie wiem kiedy to zleciało.
Kocie dziewczyny mają się dobrze - odpukać, ale 3 grudnia straciliśmy Manię - najsłodszego pieska, chodzącą subtelność i delikatność, która wpasowała się w tę kocio-ludzką rodzinę jak puzel. Pożegnania są czymś najgorszym, a pustka ciężka do zniesienia. Ciężko mi zaakceptować, że tak mało wspólnego czasu było nam dane. Była bardzo chora. Żyła dokładnie 8 lat i 8mcy.

A tymczasem aktualne zdjęcia:
Lolcik :1luvu:
Obrazek

Pixelka :1luvu:
Obrazek

Milandra :1luvu:
Obrazek

Pozdrawiamy!

karola7

 
Posty: 2986
Od: Pon paź 25, 2010 18:18

Post » Wto sty 30, 2024 15:15 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

A tymczasem aktualne zdjęcia:
Lolcik :1luvu:
Obrazek

Pixelka :1luvu:
Obrazek

Milandra :1luvu:
Obrazek

śliczne :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 30, 2024 16:12 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

karola7 pisze:Tak się zastanawiam czy ktoś nas tu jeszcze pamięta :) ?


Pamięta, pamięta :D :ok:
Jak miło was znowu widzieć babińcu !
Cieszę się, że koteczki zdrowe i przepiękne, ale ogromnie współczuję straty sunieczki :cry:

karola , pozdrowienia i serdeczności :D
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto sty 30, 2024 20:00 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

Śliczne masz koteczki :1luvu:
Mania[*][*][*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 02, 2024 21:43 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

Dziewczyny dziękują za komplementy :lol: .

Tak, Kwinta wiem, że Ty pamiętasz i cieszę się, że wciąż tu zaglądasz :D :ok:. Ciężko mi uwierzyć, że to już tyle lat minęło - Lola i Pixi w tym roku będą obchodzić 14 urodziny, Mila 13. Cieszę się, że są w formie, oby jak najdłużej.

Ze stratą Maniusi nadal się nie pogodziłam, ale wiem, że zrobiliśmy wszystko aby ją ratować, ale no niestety... cavaliery są wspaniałymi psami, czułymi, delikatnym, radosnymi, wpatrzonymi w człowieka, kochają cały świat, ale jest to rasa obciążona wieloma chorobami. Mania była po badanych rodzicach, przodkach, ale i tak już od 4 roku życia miała chore serce. Długo była stabilna, bezobjawowa, aż do listopada w którym nastąpiło nagłe pogorszenie i wszystko się zaczęło sypać. Była cudownym pieskiem, mam nadzieję, że kiedyś będę umiała ją wspominać z uśmiechem, póki co nadal ciężko mi nawet patrzeć na jej zdjęcia.

Pozdrawiamy!

karola7

 
Posty: 2986
Od: Pon paź 25, 2010 18:18

Post » Pon lut 12, 2024 12:40 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

ja też zaglądam :) bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam nową wiadomość na wątku .. zawsze fajnie wiedzieć co tam słychac u adoptowanych kociaków :)
współczuję Wam straty Mani, wiem niestety jak to jest :roll: ale bardzo się cieszę, że cała reszta ma się świetnie i oby tak dalej :1luvu:

peate

 
Posty: 1296
Od: Czw paź 11, 2007 21:58
Lokalizacja: b-b

Post » Wto lut 13, 2024 20:25 Re: BABINIEC: Lola & Pixi & Mila część II.

Patrycja - a ja się bardzo cieszę, że zajrzałaś :), myślałam o Tobie i zastanawiałam się czy bywasz jeszcze czasami na forum.
Zdjęcie Pixi w pełni ją opisuje, to jest naprawdę wspaniały kot :1luvu: - i tylko ja wiem ile razy otworzyłam i zamknęłam jej ogłoszenie zanim zdecydowałam się napisać, ale najwidoczniej byłyśmy sobie przeznaczone :mrgreen: . Mam nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych lat przed nami.

karola7

 
Posty: 2986
Od: Pon paź 25, 2010 18:18

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości